Tovornjak Z Nadgradnjo Z Žerjavom nakup rabljenega (31.954)
Razvrsti rezultate
- Najnižja cena Najvišja cena
- Najnovejši oglasi Najstarejši oglasi
- Najkrajša razdalja Največja razdalja
- Najnovejše leto izdelave Najstarejše leto izdelave
- Zadnja posodobitev Najstarejša posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž Proizvajalec od Z do A
- Relevantnost
- Najnižja cena
- Cena
- Najvišja cena
- Cena
- Najnovejši oglasi
- Datum vnosa
- Najstarejši oglasi
- Datum vnosa
- Najkrajša razdalja
- Razdalja
- Največja razdalja
- Razdalja
- Najnovejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Najstarejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Zadnja posodobitev
- Posodobitev
- Najstarejša posodobitev
- Posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž
- Proizvajalec
- Proizvajalec od Z do A
- Proizvajalec
- Oznaka od A do Ž
- Oznaka
- Oznaka od Z do A
- Oznaka
- Model od A do Ž
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižja referenca
- referenca
- Najvišja referenca
- referenca
- Najkrajši obratovalni čas
- Obratovalni čas
- Najdaljši čas obratovanja
- Obratovalni čas
- relevantnost
- relevantnost
Mali oglas
Overpelt
903 km
Tovornjak z žerjavom
VolvoFH 750 8x2 + PALFINGER PK92002 SH E (6x - 20m) ...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 523.108 km, moč: 552 kW (750,51 KM), prva registracija: 05/2019, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/55 R22.5, stanje pnevmatik: 70 odstotek, konfiguracija osi: 8x2, medosna razdalja: 5.600 mm, gorivo: dizel, zavore: zaviranje z motorjem, barva: rdeča, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: zrak, število sedežev: 2, skupna dolžina: 10.880 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 3.750 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 12.600 kg, dolžina tovornega prostora: 6.200 mm, širina tovornega prostora: 2.500 mm, višina nakladalnega prostora: 1.020 mm, Leto izdelave: 2019, Oprema: ABS, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, greljenje sedeža, meglenke, navigacijski sistem, spojka prikolice, spojler, zapora diferenciala, žerjav, = Dodatne možnosti in oprema =
- 4 osi
- 8 x 2
- Klimatska naprava
- Delovne luči
- Volvo dinamično krmiljenje
- Električno upravljana prednja stekla
- Dolge luči
- Hidravlika
- Premikam
- Hladilnik
Gedjzc Dy Sjpfx Ab Iobn
- Dvižna os
- Zračno vzmetenje
- Kamera za vzvratno vožnjo
- Spalna kabina
- Opozorilna luč
- Izpušna zavora
- Diferencialna zapora
- Krmiljena os
- VEB (Volvo Engine Brake)
- Kardanska gred
= Opombe =
Kran
Dolžina krana: 20 m
Delovne ure: 3277 ur
Število hidravličnih izvlekov: 6
Število podpornih nog: 6
Daljinsko upravljanje: ✓
Kavelj za dvig: ✓
Rotator: ×
Sortirna grabilka: ×
Vitlo: ×
Kavelj za palete: ×
Doseg: 20 m
Nosilnost: 18.200 kg
Nadgradnja
Leto izdelave: 2019
= Dodatne informacije =
Splošne informacije
Število vrat: 2
Kabina: FH GLOBE, enojna
Registrska oznaka: HCT
Tehnične informacije
Število cilindrov: 6
Prostornina motorja: 16.123 ccm
Pogon
Tip motorja: VOLVO D16 - FH 750 - 16.000 ccm - EURO 6
Konfiguracija osi
1. sprednja os: Dimenzija pnevmatik: 385/55 R22.5; Max. osna obremenitev: 9.000 kg; Krmiljena; Profil pnevmatik: 70%
2. sprednja os: Dimenzija pnevmatik: 385/55 R22.5; Max. osna obremenitev: 9.000 kg; Krmiljena; Profil pnevmatik: 70%
1. zadnja os: Dimenzija pnevmatik: 305/70 R22.5; Dvojna montaža; Diferencialna zapora; Max. osna obremenitev: 12.600 kg; Profil pnevmatik: 50%
2. zadnja os: Dimenzija pnevmatik: 355/50 R22.5; Max. osna obremenitev: 7.500 kg; Krmiljena; Profil pnevmatik: 30%
Teža
Lastna masa: 27.590 kg
Nosilnost: 4.410 kg
Dovoljena skupna masa: 32.000 kg
Max. vlečna masa: 40.600 kg
Funkcionalno
Kran: PALFINGER PK 92002 SH - E - 6x, leto izdelave 2019
Znamka nadgradnje: CLIJSTERS
Višina nakladalne površine: 102 cm
Izvlečna nadgradnja: Da
Razporeditev
Število ležišč: 2
Stanje
Tehnično stanje: zelo dobro
Optično stanje: zelo dobro
Poškodbe: brez
Mali oglas
Andelst
932 km
Tovornjak z žerjavom
ScaniaP500 B8X2*6LB MET PALFINGER PK65002-SH F POWER ...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 168.410 km, moč: 500 kW (679,81 KM), prva registracija: 10/2021, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 8x2, gorivo: dizel, zavore: intarder, barva: črn, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, dolžina tovornega prostora: 6.000 mm, širina tovornega prostora: 2.500 mm, Leto izdelave: 2021, obratovalne ure: 2.081 h, Oprema: ABS, AdBlue, električno upravljanje oken, klimatska naprava, = Dodatne možnosti in oprema =
- Aluminijast rezervoar za gorivo
- Dolge luči
- Nizka raven hrupa
- Zračno vzmetenje
- Kamera za vzvratno vožnjo
- Senčnik
- Orodna omara
- Priključna gred (PTO)
= Dodatne informacije =
Konfiguracija osi
Sprednja os 1: krmiljena
Sprednja os 2: krmiljena
Zadnja os 1: dvižna os; krmiljena
Teža
Lastna teža: 21.600 kg
Nosilnost: 10.400 kg
Dovoljena skupna masa: 32.000 kg
Funkcionalnost
Dvigalo: teleskopsko (13 delov)
Dvižna kapaciteta: 12.900 kg
Znamka nadgradnje: PALFINGER PK 65002-SH F + PJ 125E
CE oznaka: da
Stanje
Tehnično stanje: zelo dobro
Godpfszc U Dzex Ab Iobn
Vizualno stanje: zelo dobro
SCANIA P500 8x2*6 S PALFINGER PK65002-SH F POWER LINK PLUS + PJ125 E JIB DVIGALOM
Odlično opremljen Scania P500 8x2*6 z dvigalom Palfinger PK65002-SH F Power Link Plus in jib-om PJ125 E, ki združuje maksimalno zmogljivost, doseg in vsestranskost. Ta impresivna kombinacija je popolna za gradbeništvo, industrijo, infrastrukturo in montažo, kjer sta zahtevani največja dvižna moč in velik doseg.
Poganja ga zmogljiv 500 KM Scania motor in je opremljen z modernim Palfinger sistemom dvigala s 13 hidravličnimi izvleki, vitlom in radijskim daljinskim upravljanjem, zato je vozilo takoj pripravljeno za najzahtevnejša dvigovanja in transport.
Podatki o vozilu
Scania P500
Euro 6 L-paket
500 KM motor
Pogon 8x2*6
Medosna razdalja: 4.800 mm
Zračno vzmeteno podvozje
Tehnično dovoljena skupna masa: 35.000 kg
Avtomatski menjalnik z retarderjem
Vlečna kljuka
Kabina P
Klimatska naprava
Navigacijski sistem
Telefon priprava
Kamera za vzvratno vožnjo
Rotacijska opozorilna luč
Zračne hupe
Odprta nakladalna ploščad
Dolžina: 6,00 m
Širina: 2,53 m
Več orodnih omar
Specifikacije dvigala
Palfinger PK65002-SH F Power Link Plus + PJ125 E Jib
13 hidravličnih izvlekov
Hidravlični vitel
4-kratno hidravlično podpira
Daljinsko upravljanje
Maksimalna dvižna kapaciteta: 12.900 kg
Dvižna kapaciteta pri 18,2 m: 2.500 kg
Dvižna kapaciteta pri 31,0 m: 470 kg
Maksimalna delovna višina: 35,0 m
Prednosti
Visoko zmogljivo nakladalno dvigalo z velikim dosegom
Odlična dvižna kapaciteta na celotnem delovnem območju
V celoti upravljano z daljinskim upravljanjem
Idealno za gradbene, industrijske in montažne naloge
Udobna in bogato opremljena kabina
Takoj pripravljeno za uporabo
Ta Scania P500 s Palfinger PK65002-SH F Power Link Plus in PJ125 E jib-om ponuja popolno kombinacijo transportne kapacitete in najsodobnejše dvigalske tehnologije. Odlična izbira za podjetja, ki pričakujejo maksimalno zmogljivost, zanesljivost in učinkovitost.
Za več informacij ali za dogovor o ogledu nas kontaktirajte.
Spremljajte nas tudi na Instagramu: @geurtstrucks
Govorimo nemško
We speak English
Hablamos Español
Mali oglas
Haps
907 km
Tovornjak z žerjavom
MANTGS 35.540 8x4 H-6 Hydrodrive Effer 850 + Fly J...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 676.000 km, moč: 397 kW (539,77 KM), prva registracija: 02/2011, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 8x4, gorivo: dizel, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 16, emisijski razred: Euro 5, dolžina tovornega prostora: 5.950 mm, širina tovornega prostora: 2.500 mm, višina nakladalnega prostora: 900 mm, Leto izdelave: 2011, Oprema: ABS, električno upravljanje oken, spojka prikolice, = Further options and accessories =
- Radio/CD player
- Beacon light
- Toolbox
- Power take-off (PTO)
- Power take-off (PTO)
- Towing jaw
= Remarks =
8x4
2nd axle with HydroDrive
Last axle is a lift and steering axle
Euro 5
Effer 850-8S + Fly Jib (85 t/m crane)
8x hydraulically extendable
Fly Jib 6x hydraulically + 2x mechanically extendable
Total working height approx. 42 m
Hydraulic winch
Radio remote control
4-point stabilisers
Open loading area 5.95 x 2.50 x 0.90 m
Alcoa rims
Dutch vehicle
In very good condition!
Ready for immediate use.
= Further information =
Technical information
Gearbox: ZF, 16 gears, manual
Front axle 1: Steered
Rear axle 1: Lift axle; steered
Weights
Unladen weight: 26,100 kg
Payload: 5,900 kg
Gross vehicle weight: 32,000 kg
Gsdpjzcvw Aofx Ab Ijbn
Functional
Body make: Effer 850-8S + Fly Jib, winch
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Identification
Registration number: 97-BND-3
Further information
Please contact G. Damen or W. Schischke for more information.


Prodaja več kot 4 milijonom zainteresiranih na mesec
Mali oglas
Haps
907 km
Tovornjak z žerjavom
ScaniaR450 6x2 HMF 5020-K7+2 ,Winch Euro 6
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 775.000 km, moč: 331 kW (450,03 KM), prva registracija: 06/2016, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 6x2, gorivo: dizel, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo-zrak, dovoljena osna obremenitev (os 1): 10.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 11.500 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 7.500 kg, dolžina tovornega prostora: 6.300 mm, širina tovornega prostora: 2.500 mm, Leto izdelave: 2016, Oprema: ABS, Bluetooth, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, greljenje sedeža, klimatska naprava, meglenke, navigacijski sistem, parkirna klimatska naprava, parkirni grelec, servovolan, spojka prikolice, tempomat, = Additional Options and Accessories =
- 2-pedal control
- Adaptive cruise control
- Aluminum fuel tank
- Heated mirrors
- High-beam headlights
- Air conditioning
- Leather interior
- Leather upholstery
- Air suspension
- Air-suspended seats
- Radio/CD player
- Rain sensor
- Beacon light
- Reversing camera
- Sliding roof
- Seat heating
- Sun visor
- Auxiliary heater
Gbodpfxszcvwps Ab Ien
- Toolbox
- Central lubrication
- Towing hitch
= Notes =
6x2
Last axle: lift/steering axle
Euro 6
Length of open loading area: 6.30 m
Loading height: 1.07 m
HMF 5020-K7+2 (50 t/m crane)
7x hydraulic + 2x mechanical extension
Total working height approx. 28 m
4-point outrigger support
Hydraulic winch
Various toolboxes
Dutch vehicle
In very good condition
Immediately operational
= Further Information =
Axle configuration
Front axle: Max. axle load: 10,000 kg; Suspension: leaf suspension
Rear axle 1: Max. axle load: 11,500 kg; Suspension: air suspension
Rear axle 2: Lift axle; Max. axle load: 7,500 kg; Steerable; Suspension: air suspension
Weights
Unladen weight: 20,920 kg
Payload: 8,080 kg
Gross vehicle weight: 29,000 kg
Functional
Body brand: HMF 5020-K7+2
CE marking: yes
Interior
Upholstery: leather
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Identification
Registration number: 37-BHH-5
Mali oglas
Haps
907 km
Tovornjak z žerjavom
VolvoFM 420 6x2 Trekker/Bakwagen HMF 4720 + Flyjib ,...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 612.000 km, moč: 309 kW (420,12 KM), prva registracija: 09/2010, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 6x2, gorivo: dizel, barva: bela, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, emisijski razred: Euro 5, dolžina tovornega prostora: 3.700 mm, širina tovornega prostora: 2.500 mm, višina nakladalnega prostora: 800 mm, Leto izdelave: 2010, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, meglenke, spojka prikolice, tempomat, žerjav, = Additional Options and Equipment =
- Leather interior
- Leather upholstery
- Air suspension
- Air horn
- Radio/CD player
- Beacon light
- Sun visor
- Toolbox
- Central lubrication system
- Towing hitch
= Remarks =
Gbjdpszcvuzofx Ab Ien
6x2
Euro 5
Last axle lift/steering axle
Can also be used as a tractor unit
Adjustable fifth wheel
Fifth wheel height 1.19 m
Removable flatbed 3.70 m
Crane: HMF 4720 + Fly jib FJ 1000
6x hydraulically extendable
Fly jib: 4x hydraulically, 2x mechanically extendable
Total working height approx. 34 m
4-point outrigger system
Radio remote control
Hydraulic winch
CCH body
Belgian registration
Inspection valid until 24-11-2026
In very good condition!
Immediately operational
= Further Information =
Axle configuration
Front axle: Steering
Rear axle 1: Lift axle; Steering
Weights
Unladen weight: 19,980 kg
Payload: 5,945 kg
Gross vehicle weight: 26,000 kg
Functional
CE marking: yes
Interior
Upholstery: Leather
Condition
Technical condition: very good
Optical condition: very good
Further information
Please contact G. Damen or W. Schischke for more information.
Mali oglas
Haps
907 km
Tovornjak z žerjavom
ScaniaR490 8x4 Tridem Fassi F660 + Fly Jib Euro 6
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 454.000 km, moč: 360 kW (489,46 KM), prva registracija: 06/2016, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 8x4, gorivo: dizel, zavore: retarder, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, emisijski razred: Euro 6, dolžina tovornega prostora: 6.500 mm, širina tovornega prostora: 2.550 mm, Leto izdelave: 2016, obratovalne ure: 5.235 h, Oprema: ABS, AdBlue, centralno zaklepanje, električno upravljanje oken, klimatska naprava, meglenke, parkirna klimatska naprava, retarder, servovolan, spojka prikolice, tempomat, žerjav, = More options and equipment =
- Adaptive cruise control
- High beam headlights
- Speed limiter
- Air conditioning
- Refrigerator
- Air suspension
- Air-suspended seats
- PTO (Power Take-Off)
- Radio/CD player
- Sun visor
- Toolbox
- Xenon lighting
- Central lubrication
- Towing hitch
= Remarks =
8x4 (Tridem)
Euro 6
Last axle lift / steering axle
Open flatbed, length 6.50 m
Retarder
Fassi .2.27 + Fly Jib (66 t/m crane)
7x hydraulically extendable
Fly jib 6x hydraulically extendable
Radio remote control
5th and 6th hydraulic control circuit with rotator
4-point outrigger support
Crane hours: 5239
French registration
In very good condition!
Ready for immediate use
= Further information =
Axle configuration
Front axle 1: steered
Rear axle 1: lift axle; steered
Gbjdpfx Abszcvune Ijn
Weights
Unladen weight: 23,243 kg
Payload: 8,757 kg
Gross vehicle weight: 32,000 kg
Functionality
Bodywork brand: Fassi F660RA.2.27 + Fly jib L 426
CE marking: yes
Condition
Technical condition: very good
Optical condition: very good
Financial information
Price: On request
Further information
Please contact G. Damen or W. Schischke for more information.
Mali oglas
ANDELST
932 km
Tovornjak z žerjavom
ScaniaR 490 8x4 Euro 6 Effer 140 Tonmeter laadkraan +...
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 283.508 km, moč: 360 kW (489,46 KM), prva registracija: 03/2016, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/65 22.5, konfiguracija osi: 8x4, medosna razdalja: 4.300 mm, gorivo: dizel, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: zrak, število sedežev: 2, skupna dolžina: 8.800 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 3.900 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 10.500 kg, Leto izdelave: 2016, Oprema: ABS, EBS (Elektronski zavorni sistem), električno upravljanje oken, klimatska naprava, parkirni grelec, tempomat, zapora diferenciala, žerjav, = Additional Options and Accessories =
- AP axles
- Armrest
- Flashing lights
- Camera with monitor
- Sunroof
- Euro 6
- Remote control
- Heater
- Refrigerator
- Rear air suspension
- Air horn
- Radio/CD player
- Reversing camera
- Side skirts
- Sun visor
- Roof spoiler
- Toolbox
- PTO (power take-off)
= Notes =
- Effer 140 tonne-meter crane (Type 1405/8S)
- 8 hydraulically extendable booms
- 5th and 6th function
- 7th function for hydraulic winch
- 5 outriggers, including front outrigger
- Oil cooler
- Radio remote control
- Load chart:
* 6.17 m -> 15,200 kg
Gedozc H Niepfx Ab Iobn
* 7.82 m -> 11,680 kg
* 9.57 m -> 9,300 kg
* 11.41 m -> 7,580 kg
* 13.35 m -> 6,350 kg
* 15.38 m -> 5,400 kg
* 17.50 m -> 4,700 kg
* 19.35 m -> 4,180 kg
- Effer Fly-Jib (Type JIB 6S)
- 6 hydraulically extendable booms and 1 manually extendable boom
- Fly-Jib load chart:
* 23.91 meters -> 1,910 kg
* 25.51 meters -> 1,760 kg
* 27.14 meters -> 1,620 kg
* 28.70 meters -> 1,510 kg
* 30.32 meters -> 1,360 kg
* 31.96 meters -> 1,165 kg
* 33.97 meters -> 935 kg (manual extension)
- Brevini hydraulic winch (WHI 045), 3,750 kg
- Adjustable fifth wheel coupling
- Fifth wheel height 125 cm
- Multiple storage boxes
- Coffee machine
- Diesel engine DC 13 125 L01
- GRS905 gearbox
- Common rail injection system
- 9 tonne front axles!
- 1 bed
- Only 283,508 km!
= Further Information =
General Information
Number of doors: 2
Registration number: BB-267-P
Technical Information
Number of cylinders: 6
Engine displacement: 12,742 cc
Axle Configuration
Suspension: Air suspension
Front axle 1: Tyre size: 385/65 22.5; Max axle load: 9,000 kg; Steering; Tyre tread left: 50%; Tyre tread right: 50%
Front axle 2: Tyre size: 385/65 22.5; Max axle load: 9,000 kg; Steering; Tyre tread left: 60%; Tyre tread right: 60%
Rear axle 1: Tyre size: 315/80 22.5; Twin tyres; Differential lock; Max axle load: 10,500 kg; Tyre tread left inner: 60%; Tyre tread left outer: 60%; Tyre tread right inner: 60%; Tyre tread right outer: 60%; Reduction: Hub reduction axles
Rear axle 2: Tyre size: 315/80 22.5; Twin tyres; Differential lock; Max axle load: 10,500 kg; Tyre tread left inner: 70%; Tyre tread left outer: 70%; Tyre tread right inner: 70%; Tyre tread right outer: 70%; Reduction: Hub reduction axles
Weights
Unladen weight: 27,000 kg
Payload: 10,000 kg
Gross vehicle weight: 37,000 kg
Functional
Crane: Effer 1405/8S, year of manufacture 2015, mounted behind the cab
Condition
Technical condition: Good
Visual condition: Good
Product safety
Manufacturer: Clean Mat Trucks B.V. Wageningsestraat 17 6673DB ANDELST, NL
Mali oglas
ANDELST
932 km
Tovornjak z žerjavom
Mercedes-BenzArocs 3251 8x4 Euro 6 Retarder HMF 85 Tonmeter ...
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 356.918 km, moč: 375 kW (509,86 KM), prva registracija: 11/2014, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/65-22.5, konfiguracija osi: 8x4, medosna razdalja: 4.500 mm, gorivo: dizel, zavore: zaviranje z motorjem, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: drugo, število sedežev: 2, skupna dolžina: 8.900 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 4.000 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 9.500 kg, Leto izdelave: 2014, Oprema: ABS, EBS (Elektronski zavorni sistem), centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, parkirni grelec, zapora diferenciala, žerjav, = Additional Options and Equipment =
- 12-volt socket in the cab
- AP axles
- Armrest
- Warning lights
- Brake booster
- Camera with monitor
- Roof hatch
- Remote central locking
- Radio remote control
- Heater
- Refrigerator
- Rear air suspension
- Radio/CD player
- Sun visor
- Toolbox
- Power take-off (PTO)
= Notes =
- HMF 85-ton loading crane (Type: 8520-OK 6)
- 6 hydraulically extendable outriggers
- 4 supports
- 5th and 6th hydraulic functions
- 7th function for the winch
- Radio remote control
- Lifting capacity (base crane):
* 6.3 meters -> 11,100 kg
* 8.2 meters -> 8,310 kg
Gedpfxjzc H I Ee Ab Iobn
* 10.2 meters -> 6,520 kg
* 12.3 meters -> 5,300 kg
* 14.5 meters -> 4,440 kg
* 16.8 meters -> 3,820 kg
- HMF Fly-Jib (Type: FJ2000K6)
- 6 hydraulically extendable outriggers
- Lifting capacity (Fly-Jib):
21.3 meters -> 1,720 kg
22.8 meters -> 1,560 kg
24.3 meters -> 1,430 kg
26.1 meters -> 1,280 kg
27.8 meters -> 1,040 kg
29.8 meters -> 870 kg
- Hydraulic cable winch Dinamic 2500N
- Max. lifting capacity: 2.5 tonnes
- Adjustable fifth wheel coupling
- Fifth wheel height: 130 cm
- Transmission type: G 330-12/11
- Engine type: OM471
- Retarder
- 9-ton front axle!
= Further Information =
Technical Information
Number of cylinders: 6
Engine displacement: 12,809 cc
Axle configuration
Axle brand: Anders
Front axle 1: Tire size: 385/65-22.5; Max. axle load: 9,000 kg; Steering; Left tire tread: 50%; Right tire tread: 50%; Suspension: leaf suspension
Front axle 2: Tire size: 385/65-22.5; Max. axle load: 9,000 kg; Steering; Left tire tread: 60%; Right tire tread: 60%; Suspension: leaf suspension
Rear axle 1: Tire size: 315/70-22.5; Dual tires; Differential lock; Max. axle load: 9,500 kg; Inner left tread: 40%; Outer left tread: 40%; Inner right tread: 40%; Outer right tread: 40%; Reduction: outboard planetary axles; Suspension: air suspension
Rear axle 2: Tire size: 315/70-22.5; Dual tires; Max. axle load: 9,500 kg; Inner left tread: 50%; Outer left tread: 50%; Inner right tread: 50%; Outer right tread: 50%; Reduction: outboard planetary axles; Suspension: air suspension
Weights
Unladen weight: 25,795 kg
Payload: 11,205 kg
Gross vehicle weight (GVW): 37,000 kg
Functional
Crane: HMF 8520-OK 6, year of manufacture 2014, mounted behind the cab
Condition
Technical condition: good
Visual condition: good
Identification
License plate: BB-327-N
Product Safety
Manufacturer: Clean Mat Trucks B.V. Wageningsestraat 17 6673DB ANDELST, NL
Mali oglas
Almelo
914 km
Tovornjak z žerjavom
VolvoFH 500 6x2 Effer 315-8S
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 210.457 km, moč: 368 kW (500,34 KM), vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 315/70R22,5, konfiguracija osi: 6x2, gorivo: dizel, zavore: retarder, barva: črn, vrsta prenosa: samodejen, vzmetenje: zrak, dovoljena osna obremenitev (os 2): 11.500 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 7.500 kg, Leto izdelave: 2019, obratovalne ure: 2.609 h, Oprema: AdBlue, centralno zaklepanje, električno upravljanje oken, klimatska naprava, retarder, spojka prikolice, zapora diferenciala, = Further Options and Equipment =
- Rear work lights
- Front work lights
- Differential lock
- Heater
- Intarder
- Air conditioning
- Air-suspended seats
- Radio/CD player
- Power take-off (PTO)
= Notes =
Volvo FH 500 6x2.
Year of manufacture: 2019.
Mileage: 210,457 km.
Automatic transmission.
Curb weight: 16,575 kg.
Payload: 11,425 kg.
Gross vehicle weight: 28,000 kg.
Gsdpozcxp Usfx Ab Isbn
Axle loads:
1: 9,000 kg.
2: 11,500 kg.
3: 7,500 kg.
Euro 6 AdBlue.
3rd axle lift axle (bogie).
Multifunction steering wheel.
Electrically operated windows and mirrors.
Retarder / Intarder.
Wheelbase:
1-2: 4,800 mm.
1-3: 6,150 mm.
Air conditioning.
Auxiliary heater (night heater).
Stainless steel toolboxes.
Full air suspension.
Sleeper cab with 1 bed.
Refrigerator.
VBG trailer coupling.
Loading floor dimensions:
L: 6,200 mm.
W: 2,470 mm.
H: 1,200 mm.
Tyres:
1: 385/65R22.5 70%
2: 315/70R22.5 70%
3: 315/70R22.5 70%
Effer 315-8S.
Year: 2018.
Operating hours PTO: 2,610.
Winch.
8x hydraulic extensions.
4-point outriggers.
Radio remote control.
ID no.: 401.
The General Terms and Conditions of Heinhuis apply to all advertisements, offers and quotations by Heinhuis, all agreements entered into by Heinhuis, and the negotiations preceding them. By responding in any way, you accept the applicability of the General Terms and Conditions of Heinhuis and declare that you have taken due note of these General Terms and Conditions. All our prices are export net prices.
= Further Information =
General Information
Year of manufacture: 2019
Axle Configuration
Front axle: steered
Rear axle 1: Tyre size: 315/70R22.5; Twin tyres; Max. axle load: 11,500 kg; Left inner tyre tread: 70%; Left outer tyre tread: 70%; Right inner tyre tread: 70%; Right outer tyre tread: 70%; Suspension: air suspension
Rear axle 2: Tyre size: 315/70R22.5; Twin tyres; Lift axle; Max. axle load: 7,500 kg; Left inner tyre tread: 70%; Left outer tyre tread: 70%; Right inner tyre tread: 70%; Right outer tyre tread: 70%; Suspension: air suspension
Weights
Unladen weight: 16,575 kg
Payload: 11,425 kg
Gross vehicle weight: 27,999 kg
Functional
Body make: Effer 315-8S
CE marking: Yes
Condition
Technical condition: good
Visual condition: good
= Company Information =
For more information:
WhatsApp:
Mali oglas
Hedel
945 km
Tovornjak z žerjavom
MANTGX 26.400 KRAANWAGEN 34002 34tm PALFINGER!!EUR...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 822.685 km, prva registracija: 03/2014, vrsta goriva: dizel, stanje pnevmatik: 50 odstotek, konfiguracija osi: 6x2, gorivo: dizel, barva: srebrn, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 2, Leto izdelave: 2014, Oprema: ABS, spojka prikolice, tempomat, žerjav, = Dodatne možnosti in oprema =
- Avdio upravljalni elementi na volanu
- Dvigalna os
- Zračno vzmetenje
- Priključni odjem moči (PTO)
- Spalna kabina
- Senčnik
- Dovodna cev
- Kardan
= Opombe =
Pogonski sklop
Kardan: 4437 ur
Kran
Delovnih ur: 4437
Število hidravličnih iztegov: 3
Daljinsko upravljanje: ✓
Kavelj za tovor: ✓
Gbsdpfxezc Nnne Ab Ien
Zelo lep MAN TGX 26/400, predelan v tovornjak s kranom.
Poleg že omenjenih možnosti nudi:
- Avtomatski menjalnik
- Hladilnik
- Samostojna klimatska naprava
- Palfinger 34002 SH-B žerjav (34tm)
- Daljinsko upravljanje
- 3x hidravlično iztegljiv
itd.
Po želji je za doplačilo na voljo tudi s prikolico!
Nemška prikolica, neposredno od prvega lastnika!
= Dodatne informacije =
Konfiguracija osi
Profil pnevmatik: 50 %
Prednja os: krmiljena
Zadnja os 1: dvojna montaža
Zadnja os 2: krmiljena
Teže
Lastna masa: 16.700 kg
Nosilnost: 9.300 kg
Dovoljena skupna masa: 26.000 kg
Funkcionalnost
Kran: Palfinger PK 34002 SH-B, letnik 2013, za kabino
Stanje
Tehnično stanje: zelo dobro
Vizualno stanje: zelo dobro
Poškodbe: nobenih
Finančne informacije
Cena: na zahtevo
Mali oglas
Gilze
949 km
Tovornjak z žerjavom
SpieringsAT3 377-AT3 / 6x4 / 33 mtr
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 369.630 km, moč: 265 kW (360,30 KM), prva registracija: 03/2006, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 445/75R22.5, konfiguracija osi: 6x4, medosna razdalja: 4.790 mm, gorivo: dizel, barva: rumena, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 16, emisijski razred: Euro 3, vzmetenje: hidravlika, skupna dolžina: 13.470 mm, skupna širina: 2.610 mm, Leto izdelave: 2006, Oprema: ABS, Spierings SK377-AT3
Nizozemski registracijski dokumenti.
Maksimalna dvižna zmogljivost: do 10,4 m – 7.500 kg.
Maksimalni doseg: 33 m – 1.900 kg.
Višina v vodoravnem položaju: 20 m.
Maksimalna višina kavlja: 35,7 m, doseg 28,8 m.
= Dodatne informacije =
Godpfx Ajzc N Uuob Ijbn
Dimenzija pnevmatik: 445/75R22.5
Zavore: bobnaste zavore
Vzmetenje: hidravlično vzmetenje
Prednja os 1: krmiljena; profil pnevmatike levo: 40%; profil pnevmatike desno: 40%
Prednja os 2: krmiljena; profil pnevmatike levo: 40%; profil pnevmatike desno: 40%
Zadnja os: krmiljena; profil pnevmatike levo: 50%; profil pnevmatike desno: 50%
Število valjev: 6
Cena: na zahtevo
Tipna številka: AT3 377-AT3 / 6x4 / 33 m
= Podatki o podjetju =
VSE CENE SO NETO ZA IZVOZ. Joris Versteijnen (NL-DE-GB), Wouter Greutink (NL-DE-GB-ES-IT). Govorim rusko. Prizadevamo si za čim bolj točne informacije, vendar iz navedenih besedil ni mogoče uveljavljati pravic.
Mali oglas
Overpelt
903 km
Tovornjak z žerjavom
VolvoFH 420 8x4 TRIDEM + CRANE HIAB ROLLER 130 R - P...
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 513.840 km, moč: 315 kW (428,28 KM), prva registracija: 02/2012, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/65 R22,5, stanje pnevmatik: 80 odstotek, konfiguracija osi: 8x4, medosna razdalja: 5.470 mm, gorivo: dizel, barva: drugo, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, emisijski razred: Euro 5, vzmetenje: jeklo-zrak, število sedežev: 2, skupna dolžina: 10.220 mm, skupna širina: 2.550 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 11.500 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 11.500 kg, dolžina tovornega prostora: 8.000 mm, Leto izdelave: 2012, Oprema: ABS, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, zapora diferenciala, žerjav, = Dodatne možnosti in oprema =
- 4 osi
- 8x4
- A/C - klimatska naprava
- Listnato vzmetenje
- Premikam
- Dvižna os
- Zračno vzmetenje
- Zapora
- Krmilna os
= Opombe =
Stanje
Prenovljeno: ×
Dvigalo
Dolžina dvigala: 6,5 m
Najvišje: ✓
Število hidravličnih izvlekov: 2
Število podpornih nog: 2
Število dodatnih funkcij: 1
Daljinsko upravljanje: ✓
Kljuka za tovor: ✓
Godpfey Rh Udox Ab Iebn
Rotator: ✓
Sortirna grabilka: ×
Vitel: ×
Kavelj za palete: ×
Nosilnost v kilogramih: 3770 kg
= Dodatne informacije =
Splošne informacije
Število vrat: 2
Kabina: FH, enojna
Registrska oznaka: 1CQG963
Tehnične informacije
Število valjev: 6
Prostornina motorja: 12.777 ccm
Pogon
Tip motorja: VOLVO D13 - EURO V - 420KM
Konfiguracija osi
Profil pnevmatik: 80 %
Prednja os: Dimenzije pnevmatik: 385/65 R22,5; Največja osna obremenitev: 9000 kg; Krmiljena
Zadnja os 1: Dimenzije pnevmatik: 315/80 R22,5; Dvojna montaža; Diferenc. zapora; Največja osna obremenitev: 11500 kg
Zadnja os 2: Dimenzije pnevmatik: 315/80 R22,5; Dvojna montaža; Diferenc. zapora; Največja osna obremenitev: 11500 kg
Zadnja os 3: Dimenzije pnevmatik: 385/65 R22,5; Največja osna obremenitev: 7500 kg; Krmiljena
Teže
Lastna teža: 13.640 kg
Nosilnost: 18.360 kg
Dovoljena skupna masa: 32.000 kg
Največja vlečna masa: 44.000 kg
Funkcionalnost
Dvigalo: HIAB 130 R F-2, letnik 2008, zadaj na šasiji
Višina nakladalne površine: 135 cm
Raztegljiva nadgradnja: Da
Stanje
Tehnično stanje: dobro
Vizualno stanje: dobro
Poškodbe: nobene
Mali oglas
ANDELST
932 km
Tovornjak z žerjavom
ScaniaR 580 8x2 V8 Retarder Euro 6 HMF 50 Tonmeter la...
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 477.455 km, moč: 427 kW (580,56 KM), prva registracija: 10/2015, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/65 22.5, konfiguracija osi: 8x2, medosna razdalja: 5.100 mm, gorivo: dizel, zavore: retarder, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: zrak, število sedežev: 2, skupna dolžina: 10.900 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 3.950 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 11.500 kg, Leto izdelave: 2015, Oprema: ABS, EBS (Elektronski zavorni sistem), električno upravljanje oken, klimatska naprava, parkirni grelec, retarder, tempomat, zapora diferenciala, žerjav, = Dodatne možnosti in oprema =
- Vlečna kljuka 50 mm
Gsdpfezcyyzex Ab Ijbn
- Naslonjalo za roko
- Utripajoče luči
- Strešno okno
- Euro 6
- Daljinsko upravljanje
- Dvižna krmiljena os
- Grelni sistem
- Hladilnik
- Aluminijasta platišča
- Zračno vzmetenje zadaj
- Radio/CD predvajalnik
- Sončna zaslonka
- Orodjarna
- Kardan (priklopna gred)
= Opombe =
- HMF 50-tonmeterska nakladalna dvigalka (tip: 5020 K6)
- 6 × hidravlično izvlečnih sekcij
- 5 × podpore
- 5. & 6. funkcija
- Oljni hladilnik
- Daljinsko upravljanje
- Tabela nosilnosti (osnovna dvigalka):
* 6,4 m → 6.460 kg
* 8,3 m → 4.600 kg
* 10,3 m → 3.700 kg
* 12,3 m → 3.000 kg
* 14,4 m → 2.500 kg
* 16,7 m → 2.150 kg
HMF Fly-Jib (tip: FJ1000 K5)
- 5 × hidravlično izvlečnih sekcij
- Tabela nosilnosti (Fly-Jib):
* 21,3 m → 990 kg
* 22,9 m → 900 kg
* 24,7 m → 820 kg
* 26,6 m → 700 kg
* 28,5 m → 575 kg
- Dimenzije tovornega prostora: dolžina 661 cm × širina 251 cm
- Višina nakladalne površine: 118 cm
- Stranske letve
- Žepi za letve
- Privezne ušesce
- Tip motorja: DC16 102 L01
- Tip menjalnika: GRSO905R
- Retarder (tip: R3500)
- Ecoroll & tempomat z Active Prediction
- Hill Hold
- Več nerjavečih orodjarn
- Aparat za kavo
- 9-tonske prednje osi!
= Dodatne informacije =
Splošne informacije
Število vrat: 2
Tehnične informacije
Prostornina motorja: 16.353 ccm
Konfiguracija osi
Vzmetenje: zračno vzmetenje
Prednja os 1: Dimenzija pnevmatik: 385/65 22.5; Max. osna obremenitev: 9000 kg; Krmiljena; Profil pnevmatik levo: 60%; Profil pnevmatik desno: 60%
Prednja os 2: Dimenzija pnevmatik: 385/65 22.5; Max. osna obremenitev: 9000 kg; Krmiljena; Profil pnevmatik levo: 50%; Profil pnevmatik desno: 50%
Zadnja os 1: Dimenzija pnevmatik: 295/80 22.5; Dvojna montaža; Diferencialna zapora; Max. osna obremenitev: 11500 kg; Profil pnevmatik levo znotraj: 70%; Profil pnevmatik levo zunaj: 70%; Profil pnevmatik desno znotraj: 70%; Profil pnevmatik desno zunaj: 70%; Redukcija: enojno reducirana
Zadnja os 2: Dimenzija pnevmatik: 385/65 22.5; Dvižna os; Max. osna obremenitev: 7500 kg; Krmiljena; Profil pnevmatik levo: 50%; Profil pnevmatik desno: 50%
Teža
Lastna masa: 22.185 kg
Nosilnost: 14.815 kg
Dovoljena skupna masa: 37.000 kg
Funkcionalnost
Dvigalo: HMF 5020 K6, letnik 2015, za kabino
Stanje
Tehnično stanje: dobro
Vizualno stanje: dobro
Varnost izdelka
Proizvajalec: Clean Mat Trucks B.V. Wageningsestraat 17 6673DB ANDELST, NL
Mali oglas
Tilburg
941 km
Tovornjak z žerjavom
ScaniaR410 / 6X2 / Palfinger PK23001 / TUV: 2-2027 / ...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 970.304 km, moč: 302 kW (410,61 KM), prva registracija: 02/2016, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 315/70 R22.5, konfiguracija osi: 6x2, medosna razdalja: 6.450 mm, gorivo: dizel, barva: drugo, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: zrak, skupna dolžina: 10.100 mm, skupna širina: 2.550 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 7.500 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 11.500 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 7.500 kg, Leto izdelave: 2016, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, električno upravljanje oken, klimatska naprava, meglenke, navigacijski sistem, parkirni grelec, tempomat, žerjav, = Dodatne možnosti in oprema =
- (Strešni) spojler
- Aluminijast rezervoar za gorivo
- Klimatska naprava
- Hladilnik
- Ležišče
- Zračni hupi
- Radio/CD predvajalnik
- Stranska ogledala z električnim nastavljanjem
- Oddajna naprava
- Senčnik
- Digitalni tahograf
- Priključna gred (PTO)
- Centralno mazanje
= Dodatne informacije =
Splošne informacije
Kabina: enojna
Registrska številka: 38-BGV-8
Tehnične informacije
Število valjev: 6
Prostornina motorja: 12.742 ccm
Konfiguracija osi
Zavore: kolutne zavore
Vzmetenje: zračno vzmetenje
Prednja os: Dimenzija pnevmatik: 315/70 R22.5; Največja obremenitev osi: 7.500 kg; Profil leve pnevmatike: 10 %; Profil desne pnevmatike: 10 %
Zadnja os 1: Dimenzija pnevmatik: 295/60 R22.5; Največja obremenitev osi: 11.500 kg; Profil leve pnevmatike: 20 %; Profil desne pnevmatike: 20 %
Zadnja os 2: Dimenzija pnevmatik: 355/50 R22.5; Dvižna os; Največja obremenitev osi: 7.500 kg; Krmiljena; Profil leve pnevmatike: 20 %; Profil desne pnevmatike: 20 %
Teža
Lastna masa: 15.365 kg
Nosilnost: 11.135 kg
Dovoljena skupna masa: 26.500 kg
Funkcionalnost
Dvigalo: Palingen PK23001-EH
Vzdrževanje
Tehnični pregled (APK): veljaven do 02.2027
Godpfxozcxxcj Ab Ijbn
Stanje
Tehnično stanje: zelo dobro
Vizualno stanje: zelo dobro
Poškodbe: brez
Mali oglas
Marknesse
983 km
Tovornjak z žerjavom
VolvoFH 16.750 | 6X2*4 RETARDER EFFER 215-6 DEMOUNTA...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 186.116 km, moč: 552 kW (750,51 KM), prva registracija: 11/2019, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/65R22.5, konfiguracija osi: 6x2, gorivo: dizel, zavore: retarder, barva: bela, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: zrak, dovoljena osna obremenitev (os 1): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 11.500 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 7.500 kg, dolžina tovornega prostora: 5.830 mm, širina tovornega prostora: 2.480 mm, višina nakladalnega prostora: 800 mm, Leto izdelave: 2019, obratovalne ure: 931 h, Oprema: ABS, AdBlue, Bluetooth, EBS (Elektronski zavorni sistem), elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, navigacijski sistem, parkirni grelec, retarder, servovolan, spojka prikolice, tempomat, zapora diferenciala, žerjav, = Further Options and Equipment =
- Aluminum fuel tank
- Front working lights
- Heated mirrors
- Power brake booster
- Differential lock
- High beam
- Retarder
- Cab
- Air conditioning
- Refrigerator
- Leather interior
- Leather upholstery
- Alloy wheels
- Air suspension
- Air-suspended seats
- Air horn
- Radio/CD player
Gbsdpfx Aboyzxnve Isn
- Rain sensor
- Beacon light
- Reversing camera
- Sun visor
- Lane departure assistant
- Stability control
- Auxiliary heater
- Toolbox
- Xenon lighting
- Power take-off (PTO)
- Towing jaw
= Additional Information =
Transmission
Transmission: I-Shift, 12 gears, automatic
Axle configuration
Brakes: Disc brakes
Suspension: Air suspension
Front axle: Tire size: 385/65R22.5; Max. axle load: 9,000 kg; Steered; Tire tread left: 75%; Tire tread right: 75%
Rear axle 1: Tire size: 315/70R22.5; Twin tires; Differential lock; Max. axle load: 11,500 kg; Tire tread inside left: 75%; Tire tread outside left: 75%; Tire tread inside right: 75%; Tire tread outside right: 75%; Reduction: Outboard planetary axles
Rear axle 2: Tire size: 385/55R22.5; Lifting axle; Max. axle load: 7,500 kg; Steered; Tire tread left: 65%; Tire tread right: 65%
Weights
Unladen weight: 16,040 kg
Payload: 11,885 kg
Gross vehicle weight: 28,000 kg
Functional
Mast: Telescopic (6 sections)
Mast length: 17 m
Lifting capacity: 21,500 kg
Superstructure brand: EFFER ICON 215-6S
CE certification: yes
Interior
Upholstery: Leather
Condition
Technical condition: Very good
Visual condition: Very good
Mali oglas
Hedel
945 km
Tovornjak z žerjavom
ScaniaR560 V8 2012 HMF 30TM!!CRANE/KRAN/GRUE!! 6x2!FU...
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 889.496 km, moč: 412 kW (560,16 KM), prva registracija: 07/2012, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 6x2, gorivo: dizel, zavore: retarder, barva: modra, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 5, vzmetenje: zrak, Leto izdelave: 2012, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, drugi rezervoar za gorivo, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, navigacijski sistem, parkirni grelec, retarder, spojka prikolice, spojler, tempomat, žerjav, = Druge možnosti in oprema =
- Aluminijast rezervoar za gorivo
- Rezervna pnevmatika
- Centralno zaklepanje z daljinskim upravljanjem
- Dolgi žarometi
- Omejevalnik hitrosti
- Intarder
- Hladilnik
- Zračno vzmetenje
- Zračna hupa
- Priklop za pomožni pogon (PTO)
- Spalna kabina
- Senčnik
- Cev za dovod (v primeru "Speiseröhre" verjetno napačen izraz - morebiti "dovod goriva")
- Sistem za nadzor stabilnosti
- Škatla za orodje
- Kardanska gred
- Centralno mazanje
= Dodatne informacije =
Konfiguracija osi
Sprednja os: Krmiljena; Profila pnevmatik levo: 50%; Desno: 50%
Zadnja os 1: Profila pnevmatik levo: 50%; Desno: 50%
Zadnja os 2: Dvižna os; Krmiljena; Profila pnevmatik levo: 50%; Desno: 50%
Teže
Lastna teža: 17.372 kg
Nosilnost: 8.628 kg
Dovoljena skupna masa: 26.000 kg
Funkcionalno
Dvigrala: HMF 3000 K6 30 tm z radijskim daljinskim upravljanjem, letnik 2012, nameščen zadaj na šasiji
Stanje
Gbodpjydbx Ujfx Ab Ion
Tehnično stanje: dobro
Vizualno stanje: dobro
Finančne informacije
Cena: Na zahtevo
Mali oglas
Hedel
945 km
Tovornjak z žerjavom
Mercedes-BenzAtego 1018 KRAAN/CRANE HMF403!!129tkm
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 129.784 km, moč: 130 kW (176,75 KM), prva registracija: 06/2003, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 4x2, gorivo: dizel, barva: drugo, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 3, Leto izdelave: 2003, Oprema: žerjav, = Dodatne možnosti in oprema =
- Priključna gred (PTO)
- Sončna zaslonka
- Kardanska gred
= Dodatne informacije =
Gbedpeydb Dkjfx Ab Ion
Sprednja os: profil pnevmatike levo: 50%; profil pnevmatike desno: 50%
Zadnja os: profil pnevmatike levo: 50%; profil pnevmatike desno: 50%
Lastna masa: 6.050 kg
Nosilnost: 4.450 kg
Skupna dovoljena masa: 10.500 kg
Dvigalo: HMF 403 K3, letnik 2003, za kabino
Tehnično stanje: dobro
Vizualno stanje: dobro
Registrska oznaka: BN-SX-70
Mali oglas
HETEREN
931 km
Tovornjak z žerjavom
Mercedes-BenzActros 2655 Actros 2655L 6x2 Palfinger PK 29002...
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 370.000 km, moč: 405 kW (550,65 KM), prva registracija: 11/2007, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 6x2, gorivo: dizel, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 5, Leto izdelave: 2007, Oprema: klimatska naprava, = Dodatne možnosti in oprema =
- PTO (priključna gred)
= Dodatne informacije =
Prednja os: vodena
Zadnja os 1: dvižna os; vodena
Lastna teža: 17.360 kg
Gedpezcftmefx Ab Iobn
Nosilnost: 8.564 kg
Skupna dovoljena masa: 26.000 kg
Mali oglas
Geilenkirchen
846 km
Tovornjak z nadgradnjo cisterne
Iveco Magirus120-25 Feuerwehr Allrad 4x4 V 8 Motor
Pokliči
Stanje: rabljeno, Funkcionalnost: nepreverjeno, prevoženi kilometri: 32.000 km, moč: 194 kW (263,77 KM), prva registracija: 12/1992, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 9.670 kg, skupna masa: 15.000 kg, konfiguracija osi: 4x4, naslednji pregled (TÜV): 01/2026, barva: rdeča, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: mehanski, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 9, Leto izdelave: 1992, Oprema: kabelska vitla, pogon na vsa štiri kolesa, registracija tovornjaka, spojka prikolice, zapora diferenciala, Nemško vozilo – poškodba sklopke (clutch)
Bivše gasilsko vozilo
Iveco Magirus 120-25, štirikolesni pogon 4x4
KM: 32.000
V8 motor Deutz F8L513
Vitlo Rotzler tip 035
Rezervoar za gasilno vodo: 1900 L
Rezervoar za peno: 100 L
Tehnični pregled do 01/2026
Možna dodatna storitev!
Gbedpfoxfay Sex Ab Ien
Izvozne tablice (rdeče / 30 dni) Nemčija
Kratkotrajne tablice (rumene / 5 dni) Nemčija
Možna posredovanje avstrijskih prevoznih tablic
Dostava vozila (za doplačilo)
Informacije na spletu so neobvezujoči opisi.
Ne predstavljajo jamčenih lastnosti.
Prodajalec ne prevzema odgovornosti za napake, tipkarske ali prenosne napake.
Vmesna prodaja pridržana.
Prodaja samo pravnim osebam. Veljajo izključno naši splošni pogoji.
Mali oglas
Andelst
932 km
Tovornjak z žerjavom
VolvoFH 540 8X2 TREKKER BAKWAGEN MET FASSI F1150RA.2...
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 103.200 km, moč: 397 kW (539,77 KM), prva registracija: 05/2021, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/55/22.5, konfiguracija osi: 8x2, gorivo: dizel, barva: rdeča, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: zrak, dovoljena osna obremenitev (os 1): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 13.000 kg, dolžina tovornega prostora: 6.120 mm, širina tovornega prostora: 2.550 mm, Leto izdelave: 2021, Oprema: ABS, AdBlue, Bluetooth, EBS (Elektronski zavorni sistem), centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, filter saj, klimatska naprava, meglenke, navigacijski sistem, parkirni grelec, računalnik na krovu, servovolan, spojka prikolice, tempomat, zapora diferenciala, žerjav, = Additional options and equipment =
- Aluminum fuel tank
- Differential lock
- Speed limiter
- Air conditioning
- Refrigerator
- Air suspension
- Air horn
- Particulate filter
- Beacon light
- Reversing camera
- Disc brakes
- Sun visor
- Auxiliary heater (parking heater)
- Toolbox
- Power Take-Off (PTO)
- Central lubrication system
- Towing jaw
= Further information =
Transmission
Transmission: I-SHIFT, 12-speed, automatic
Axle configuration
Brakes: Disc brakes
Suspension: Air suspension
Front axle 1: Tyre size: 385/55/22.5; Max. axle load: 9,000 kg; Steering
Front axle 2: Tyre size: 385/55/22.5; Max. axle load: 9,000 kg; Steering
Rear axle 1: Tyre size: 315/70/22.5; Twin tyres; Differential lock; Max. axle load: 13,000 kg; Reduction: Hub reduction axle
Rear axle 2: Tyre size: 385/55/22.5; Lift axle; Max. axle load: 7,500 kg; Steering
Weights
Kerb weight: 29,865 kg
Payload: 7,135 kg
gross vehicle weight (GVW): 37,000 kg
Operation
Boom: Telescopic (13 sections)
Boom length: 34 m
Lifting capacity: 22,000 kg
Superstructure brand: FASSI F1150RA.2.27 XHE-DYNAMIC WITH JIB L616 + WINCH
CE marking: Yes
VOLVO FH 540 8X2 TRACTOR UNIT/TRUCK WITH FASSI F1150RA.2.27 XHE-DYNAMIC WITH JIB L616 + WINCH
EURO 6 | PACKAGE 540 HP
DRIVE: 8X2
WHEELBASE: 560 CM
FULL AIR SUSPENSION
TECHNICALLY PERMISSIBLE GVW: 37,000 KG
SLEEPER CAB WITH AIR CONDITIONING, REFRIGERATOR
NAVIGATION, PHONE, REVERSING CAMERA
27MC, LINE CONTROL
I-SHIFT AUTOMATED TRANSMISSION
Godpjzcc Tqofx Ab Ijbn
VOLVO ENGINE BRAKE
INDICATOR LIGHTS, AIR HORN
TRAILER COUPLING
LENGTH OF OPEN CARGO AREA: 612 CM + EXTENDABLE 132 CM
WIDTH OF OPEN CARGO AREA: 255 CM
REMOVABLE SUPERSTRUCTURE
CARGO BED HEIGHT +/- CM
TOOLBOX
FASSI F1150RA.2.27 XHE-DYNAMIC WITH JIB L616 + WINCH
13X HYDRAULIC EXTENSIONS
BREVINI BWF 3000/SD WINCH
TOTAL X SUPPORTS
RADIO REMOTE CONTROL
MAX. LIFTING CAPACITY: 22,000 KG
MAX. LIFTING CAPACITY AT 29.6 M: 955 KG
MAX. WORKING HEIGHT: 34.0 M
FOLLOW US NOW ON INSTAGRAM: GEURTSTRUCKS
WIR SPRECHEN DEUTSCH
WE SPEAK ENGLISH
HABLAMOS ESPANOL
Mali oglas
HETEREN
931 km
Tovornjak z žerjavom
MANTGS 35.470 TGS 35.470 8X2-6 BL Oprijwagen + HIA...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 1.325 km, moč: 346 kW (470,43 KM), prva registracija: 08/2021, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 8x2, gorivo: dizel, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2021, Oprema: EBS (Elektronski zavorni sistem), električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), računalnik na krovu, servovolan, tempomat, = Dodatne možnosti in oprema =
- Dolg snop svetlobe
- Nizka raven hrupa
- Zaprta kabina
- Kabina
- Hladilnik
- Zračno vzmetenje
- Sedeži z zračnim vzmetenjem
- Zračna hupa
- Rotacijska luč
- Senčnik
- Kardanska gred (PTO)
= Dodatne informacije =
Gsdpfx Abszb U T Tj Iobn
Prednja os 1: Krmiljena
Prednja os 2: Krmiljena
Zadnja os 1: Dvignjena os; Krmiljena
Lastna masa: 19.615 kg
Nosilnost: 12.385 kg
Skupna dovoljena masa: 32.000 kg
Tehnično stanje: zelo dobro
Vizualno stanje: zelo dobro
Znak zaupanja
Prodajalci, certificirani pri TruckScout24

Mali oglas
Italija
605 km
Tovornjak z žerjavom
IvecoEuroCargo 180E25K
Pokliči
Stanje: rabljeno, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, prevoženi kilometri: 404.000 km, moč: 185 kW (251,53 KM), vrsta goriva: dizel, skupna masa: 18.000 kg, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.690 mm, gorivo: dizel, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 5, vzmetenje: jeklo, Leto izdelave: 2012, Oprema: klimatska naprava, zapora diferenciala, žerjav, TOVORNO VOZILO IVECO EUROCARGO 180E25 (INTERNA ŠIFRA PM1848)
OPIS – tovorno vozilo v odličnem splošnem stanju, z novo trostransko prekucno nadgradnjo 4,30 metra, z avtodvigalom Hyva model 911 S3 z daljinskim upravljanjem, aktivacija na koncu in z rotatorjem, 2 osi, 4x2, ročni menjalnik, Euro 5, vzmetenje z listnimi vzmetmi, blokada diferenciala, radio, klimatska naprava.
MOŽNOST FINANCIRANJA
Motor – IVECO
Prevoženih km – 404.000
Leto – 2012
Skupna masa – 18.000 kg
Nazivna moč – 250 KM – 185 kW
Medosna razdalja – 3690 mm
Prostornina motorja – 5880 cm³
Cena: 55.000,00 € + DDV
Gbedpfxjy Uaqro Ab Isn
Mali oglas
HETEREN
931 km
Tovornjak z žerjavom
MANTGS 26.400 TGS 26.400 6x2-4 BL KIPPER HIAB 302 ...
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 189.000 km, moč: 294 kW (399,73 KM), prva registracija: 06/2020, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 6x2, gorivo: dizel, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2020, Oprema: Bluetooth, električno upravljanje oken, klimatska naprava, = Dodatne možnosti in oprema =
- Nizka raven hrupa
- Kabina
- Priključna gred (PTO)
- Centralno mazanje
= Dodatne informacije =
Prednja os: krmiljena
Zadnja os 1: dvižna os; krmiljena
Lastna teža: 15.700 kg
Nosilnost: 12.300 kg
Skupna dovoljena masa: 28.000 kg
Gjdpfx Aozb Ennsb Ijbn
Tehnično stanje: dobro
Vizualno stanje: dobro
Mali oglas
Geffen
931 km
Tovornjak z žerjavom
VolvoFMX 420 Kipper+Kraan H.M.F. 1943Z2 Rotor+Grijper
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 375.000 km, moč: 315 kW (428,28 KM), prva registracija: 02/2019, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 8x4, gorivo: dizel, zavore: zaviranje z motorjem, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2019, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, meglenke, nadzor oprijema, navigacijski sistem, spojka prikolice, tempomat, Prednja os 1: Krmiljena; Profil pnevmatike levo: 40 %; Profil pnevmatike desno: 40 %
Prednja os 2: Dvojna montaža; Krmiljena; Profil pnevmatike levo znotraj: 30 %; Profil pnevmatike levo zunaj: 30 %; Profil pnevmatike desno znotraj: 30 %; Profil pnevmatike desno zunaj: 30 %
Zadnja os 1: Dvojna montaža; Profil pnevmatike levo znotraj: 40 %; Profil pnevmatike levo zunaj: 40 %; Profil pnevmatike desno znotraj: 40 %; Profil pnevmatike desno zunaj: 40 %
Zadnja os 2: Krmiljena; Profil pnevmatike levo: 10%; Profil pnevmatike desno: 10%
Lastna masa: 20.490 kg
Nosilnost: 22.510 kg
Dovoljena skupna masa: 43.000 kg
Cena: na zahtevo
Registrska številka: 43-BLX-9
= Dodatne možnosti in oprema =
- Ojačevalnik zavorne moči
- Dolge luči
- Kamerni sistem
- Zračni rog
- Radio/CD predvajalnik
- Kamera za vzvratno vožnjo
- Sončna zaslonka
- Diferencialna zapora
Gedpfszb Daisx Ab Ijbn
- Priključna gred (PTO)
- Vlečna kljuka
= Opombe =
Tehnični pregled do 15.02.2027
Nizozemsko vozilo
HYVA 2-stranski kiper
Sprednja hidravlična os X-Track
H.M.F žerjav 1943Z2
Rotator + grabež
Mali oglas
Haps
907 km
Tovornjak z žerjavom
DAFCF 75.310 6x2 Palfinger PK 16502 Euro 5
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 225.000 km, moč: 228 kW (309,99 KM), vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 6x2, gorivo: dizel, zavore: zaviranje z motorjem, barva: rumena, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, emisijski razred: Euro 5, vzmetenje: jeklo-zrak, dolžina tovornega prostora: 6.400 mm, širina tovornega prostora: 2.500 mm, višina nakladalnega prostora: 800 mm, Leto izdelave: 2009, Oprema: ABS, Bluetooth, električno upravljanje oken, klimatska naprava, meglenke, servovolan, = Additional Options and Accessories =
- 2-pedal control
- Power brake booster
- High beam headlights
- Air suspension
- Air-suspended seats
- Air horn
- Radio/CD player
- Rotating beacon
- Reverse camera
- Sun visor
- Toolbox
- Central lubrication
= Notes =
6x2
Last axle with lift/steer axle
Euro 5
Open loading area 6.40 x 2.50 x 0.80 m
New loading floor
Palfinger PK 16502
4-stage hydraulic extension
Remote control
5th and 6th hydraulic functions with rotator
Including pallet fork
Gbjdpjzbukrefx Ab Isn
Tires 90%
Belgian registration
Roadworthiness inspection valid until 09.09.2026
Only 225,000 km
In very good condition
Immediately operational
= Further Information =
General Information
Year of manufacture: 2009
Axle Configuration
Front axle: Steering; Suspension: leaf suspension
Rear axle 1: Suspension: air suspension
Rear axle 2: Lift axle; Steering; Suspension: air suspension
Weights
Unladen weight: 12,196 kg
Payload: 13,800 kg
Gross vehicle weight: 26,000 kg
Functionality
CE marking: yes
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Olajšamo vam iskanje: "tovornjak z nadgradnjo z žerjavom"
Nove ponudbe prejmete takoj in brezplačno po e-pošti.
Iskalno nalogo lahko kadar koli preprosto končate.


Več kot 140.000 povpraševanj po nakupu mesečno
Izvedite več zdaj
+49 201 858 95 507



































































































































































































































































































































































































































