Tovorno vozilo za posebne nameneFord
Transit Connect
Tovorno vozilo za posebne namene
Ford
Transit Connect
Fiksna cena
7.800 €
(DDV ni mogoče izkazati)
Leto izdelave
2020
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Lurago D'Erba - Co 

Osnovni podatki
- Oznaka:
- Tovorno vozilo za posebne namene
- Proizvajalec:
- Ford
- Model:
- Transit Connect
- Leto izdelave:
- 2020
- Stanje:
- rabljeno
Cena in lokacija
Fiksna cena
7.800 €
(DDV ni mogoče izkazati)
- Lokacija prodajalca:
- Via Vallassina, 6, 22040 Lurago D'Erba - Co, Italija

Pokliči
Tehnične podrobnosti
Dimenzije in teža
Skupna dolžina:
4.420 mm
Motor in menjalnik
Vrsta goriva:
dizel
Vrsta prenosa:
mehanski
Izpusti CO₂:
109 g/km
Priključki
Čelni nakladalnik
Varnostne funkcije
ABS
Dokumentacija in certifikacija
Emisijski razred:
Euro 6
Dodatne podrobnosti
Prevoženi kilometri:
188.000 km
Moč:
74 kW (100,61 KM)
Prva registracija:
02/2020
Barva:
bela
Število sedežev:
3
Podrobnosti ponudbe
- ID oglasa:
- A229-81-782
- Referenčna številka:
- 1000726284
- Posodobitev:
- nazadnje dne 15.10.2026
Opis
Ponudnik
Opomba: Brezplačno se registrirajte ali prijavite, za dostop do vseh informacij.
Registriran od: 2016
77 Oglasi na spletu
Pošlji povpraševanje
Telefon & Faks
+39 031 6... oglasi
Ti oglasi bi vas prav tako lahko zanimali.
Uspešno
Vaše sporočilo je bilo poslano.
Mali oglas
Eilenburg
617 km
Ploščati dostavnik
FORDTransit Connect 230 Kasten L2 lang Trend Kamera
FORDTransit Connect 230 Kasten L2 lang Trend Kamera
Uspešno
Vaše sporočilo je bilo poslano.
Mali oglas
Norveška
1.539 km
Ford Transit Connect furgon
FordTransit Connect panel van
FordTransit Connect panel van
Uspešno
Vaše sporočilo je bilo poslano.
Mali oglas
Eilenburg
617 km
Ploščati dostavnik
FORDTransit Connect 220 Kasten L2 lang Trend
FORDTransit Connect 220 Kasten L2 lang Trend
Uspešno
Vaše sporočilo je bilo poslano.
Mali oglas
München
348 km
Minibus
FORDTransit Connect Kombi lang 5 Sitze*XENON*LKW*
FORDTransit Connect Kombi lang 5 Sitze*XENON*LKW*
Uspešno
Vaše sporočilo je bilo poslano.
Mali oglas
SON EN BREUGEL
915 km
FordTransit Connect 1.5 EcoBlue 100PK Automaat EURO...
Uspešno
Vaše sporočilo je bilo poslano.
Mali oglas
Eilenburg
617 km
Ploščati dostavnik
FORDTransit Connect Trend L2 Kasten Autm AHK 2xS-Tür
FORDTransit Connect Trend L2 Kasten Autm AHK 2xS-Tür
Uspešno
Vaše sporočilo je bilo poslano.
Mali oglas
Thalgau
233 km
Ploščati dostavnik
FORDTransit Connect Kasten
FORDTransit Connect Kasten
Uspešno
Vaše sporočilo je bilo poslano.
Mali oglas
Vuren
961 km
FORD TRANSIT CONNECT 1.5 l2 AC Euro6
FORDTRANSIT CONNECT 1.5 L2 ac EURO6
FORDTRANSIT CONNECT 1.5 L2 ac EURO6
Uspešno
Vaše sporočilo je bilo poslano.
Mali oglas
Weilburg
696 km
Pano kombi z dolgo medosno razdaljo
FordTransit Connect 240 lang L2 Trend
FordTransit Connect 240 lang L2 Trend
Uspešno
Vaše sporočilo je bilo poslano.
Mali oglas
Ruhstorf
283 km
Ploščati dostavnik
FordTransit Connect Kasten lang 1.5D*Temp PDC Regale
FordTransit Connect Kasten lang 1.5D*Temp PDC Regale
Vaš oglas je bil uspešno izbrisan
Prišlo je do napake







































































































































































































































