Mercedes-Benz 316 Cdi Hb Motor Neu / Swiss-Vehicle nakup rabljenega (57.463)
Razvrsti rezultate
- Najnižja cena Najvišja cena
- Najnovejši oglasi Najstarejši oglasi
- Najkrajša razdalja Največja razdalja
- Najnovejše leto izdelave Najstarejše leto izdelave
- Zadnja posodobitev Najstarejša posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž Proizvajalec od Z do A
- Relevantnost
- Najnižja cena
- Cena
- Najvišja cena
- Cena
- Najnovejši oglasi
- Datum vnosa
- Najstarejši oglasi
- Datum vnosa
- Najkrajša razdalja
- Razdalja
- Največja razdalja
- Razdalja
- Najnovejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Najstarejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Zadnja posodobitev
- Posodobitev
- Najstarejša posodobitev
- Posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž
- Proizvajalec
- Proizvajalec od Z do A
- Proizvajalec
- Oznaka od A do Ž
- Oznaka
- Oznaka od Z do A
- Oznaka
- Model od A do Ž
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižja referenca
- referenca
- Najvišja referenca
- referenca
- Najkrajši obratovalni čas
- Obratovalni čas
- Najdaljši čas obratovanja
- Obratovalni čas
- relevantnost
- relevantnost
Mali oglas
Fredersdorf-Vogelsdorf
718 km
Dostavno vozilo s kesonom
mercedes-benzSprinter 316 CDI Koffer AUTOM/KLIMA/KAM/AHK/TEMP
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 94.545 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 11/2021, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, gorivo: dizel, barva: zelen, voznikova kabina: drugo, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: drugo, število sedežev: 3, Oprema: ABS, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, navigacijski sistem, računalnik na krovu, sistem za imobilizacijo, spojka prikolice, tempomat, Cargo space dimensions:
Length: 3.50 meters
Height: 2.10 meters
Width: 2.10 meters
Special equipment:
Passenger side airbag, acoustic package, trailer coupling: ball head for increased trailer load - 3.5 t, 13-pin trailer socket, exterior mirrors without integrated indicator, front side indicators, DAB tuner (digital radio reception), entry lights, chassis: stabilization level II, all-weather floor mats, induction charging tray for smartphone (wireless charging), folding cover for storage compartment, terminal strip for electrical connections (under driver's seat), fuel tank: main tank 93 liters, dashboard loading package (additional USB ports and 12V socket), MBUX multimedia system (7" touchscreen), navigation system for MBUX multimedia system, fog lights with cornering light, smoker package, spare wheel in road-use tires, spare wheel holder under frame end incl. jack, seat belt system with warning indicator (passenger side), cabin seats: passenger double seat, cabin seats: driver's comfort seat, rear underrun protection, tachograph preparation, jack, heat-insulating glazing (windscreen with upper band filter)
Additional equipment:
Overhead storage above windscreen, storage compartment below dashboard passenger side, rear towing hook, adaptive brake light, driver's side airbag, hill start assist, traction control (ASR), washer fluid level indicator, electrically adjustable and heated exterior mirrors, both sides, outside temperature display, brake assist, cabin roof lining, automatic headlight activation, electronic brake force distribution (EBD), driver assistance system: crosswind assist, 200 A alternator, body/construction: standard dropside, keyless start, communication module (LTE) for digital services, steering wheel (mechanically adjustable steering column), headlamp range adjustment, truck registration, side marker lights, Mercedes-Benz emergency call system, engine 2.1 L - 120 kW CDI CAT, wheelbase 3665 mm, low emissions according to Euro 6, seat belt system with warning indicator (driver's side), seat cover/upholstery: fabric, start/stop engine system, trailer stability assist (TSA), fleece battery 92 Ah, service interval display Assyst, permissible gross weight 3.50 t ... one owner, air conditioning, automatic, navigation system, VAT deductible, ESP, ABS, Parktronic system, multifunction steering wheel, radio, on-board computer, cruise control, front electric windows, electronic immobiliser, central locking with remote control, driver airbag, passenger airbag, tow bar, power steering, electrically adjustable mirrors, electric windows, emission class: Euro 6, diesel, HSN 1313, TSN HYN, sliding door, partition wall, particulate filter, service booklet, fine dust sticker: 4 - green, rear-view camera, rear parking sensors.
Gbedjy Ux Sbspfx Ab Isn
Mali oglas
Jestetten
515 km
Tovornjak za prevoz avtomobilov
Mercedes-BenzAtego 815 4x2 SE 105N/2 / Swiss-Vehicle
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 62.186 km, moč: 150 kW (203,94 KM), prva registracija: 12/2005, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 6.000 kg, največja dovoljena obremenitev: 1.490 kg, velikost pnevmatike: 235 / 75 R 17.5 / 10mm, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.600 mm, naslednji pregled (TÜV): 12/2012, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 3, vzmetenje: jeklo-zrak, število sedežev: 3, skupna dolžina: 6.399 mm, skupna višina: 32.000 mm, velikost sprednje pnevmatike: 235 / 75 R 17.5 / 10mm, obratovalna teža: 7.490 kg, Oprema: žerjav,
Mali oglas
Neuenstein
529 km
Ploščati dostavnik
MERCEDES-BENZ316 CDI Sprinter 3-Sitzer Navi Kamera AHK 3,5 to
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 60.925 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 07/2020, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, naslednji pregled (TÜV): 07/2026, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 3, prostornina tovornega prostora: 11 m³, dolžina tovornega prostora: 3.360 mm, širina tovornega prostora: 1.780 mm, višina nakladalnega prostora: 1.930 mm, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, navigacijski sistem, * 9727 - ID vozila za telefonske upite
* 3 sjedala
* ABS, ASR, ESP, automatski mjenjač, ručice za promjenu brzina na volanu, multifunkcionalni volan, zračni jastuk, električni podizači stakala, električni retrovizori, klima uređaj, kamera za vožnju unatrag, parkirni senzori naprijed i straga, radio / navigacija / Bluetooth, centralno zaključavanje s daljinskim upravljačem, pregrada, klizna vrata s desne strane, stražnja vrata 180 stupnjeva, unutrašnja obloga od šperploče, vezne ušice
* Kuglasta vučna kuka, maks. vučna masa s kočnicom 3.500 kg
* S krovnim nosačem (nije ugrađen)
Gbedpfsy Sq R Rsx Ab Ion
* Redovito servisiran u ovlaštenom servisu
* Međuosovinski razmak: 3.665 mm
* Gume: 235/65R16C
----naša e-mail adresa:
naša usluga za vas:
- Nabavka privremenih ili izvoznih registarskih tablica
- Transport / isporuka širom EU
- Carinjenje vozila za treće zemlje
Ako imate pitanja na ruskom jeziku, možete nazvati sljedeći broj *
WhatsApp samo za govornike ruskog jezika: *
Whatsapp za engleski, njemački i druge jezike:
Mali oglas
Neuenstein
529 km
Kombi z visokim stropom
MERCEDES-BENZ316 CDI Sprinter 3-Sitzer Navi Kamera AHK 3,5 to
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 78.663 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 07/2020, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, naslednji pregled (TÜV): 09/2026, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 3, prostornina tovornega prostora: 11 m³, dolžina tovornega prostora: 3.360 mm, širina tovornega prostora: 1.780 mm, višina nakladalnega prostora: 1.930 mm, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, navigacijski sistem, * 7229 - Identifikacijski broj vozila za telefonske upite
* 3 sjedala
Gbedpfxjy Sq R Ds Ab Ion
* ABS, ASR, ESP, automatski mjenjač, ručice za prebacivanje brzina na volanu, multifunkcionalni upravljač, zračni jastuk, električni podizači prozora, električni retrovizori, klima uređaj, kamera za vožnju unatrag, parkirni senzori sprijeda i straga, radio / navigacija / Bluetooth, centralno zaključavanje s daljinskim upravljačem, pregrada, klizna vrata desno, stražnja vrata s otvaranjem pod 180 stupnjeva, unutarnja obloga od šperploče, ušice za vezivanje tereta
* Kuka za vuču s kuglastom glavom, dozvoljena vučna masa (s kočnicom) 3.500 kg
* Međuosovinski razmak: 3.665 mm
* Gume prednja osovina: 235/65R16C ( 5 / 5 mm )
* Gume stražnja osovina: 235/65R16C ( 7 / 6 mm )
----naša e-mail adresa:
naša usluga za vas:
- Nabavka kratkoročnih ili carinskih registarskih oznaka
- Prijevoz / dostava diljem EU
- Carinjenje vozila za izvoz u treće zemlje
Ako imate pitanja na ruskom jeziku, možete nazvati ovaj broj *
WhatsApp samo za govornike ruskog jezika: *
WhatsApp za engleski, njemački i druge jezike:
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Hladilni kombi
Mercedes-BenzSprinter 316 CDI Carrier Pulsor 350MT Bitemp +2...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 520.328 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 12/2019, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 235/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.330 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 85 l, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 7, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 3, skupna dolžina: 6.970 mm, skupna širina: 2.020 mm, skupna višina: 2.620 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.650 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.250 kg, Leto izdelave: 2019, Oprema: ABS, AdBlue, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, meglenke, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, sistem za pomoč pri speljevanju v klanec, tempomat, General Information
Number of doors: 6
License plate: VDH-97-G
Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,143 cc
Transmission
Transmission: 7G-TRONIC, 7-speed automatic
Axle Configuration
Tire size: 235/65R16
Brakes: Disc brakes
Front axle: Max. axle load: 1,650 kg; Steering; Left tire tread: 40%; Right tire tread: 40%
Gbsdpfx Abeyyygqs Ion
Rear axle: Max. axle load: 2,250 kg; Left tire tread: 80%; Right tire tread: 80%; Suspension: leaf spring
Weights
Curb weight: 2,356 kg
Payload: 1,144 kg
gross vehicle weight: 3,500 kg
Functional
Cooling: +20 °C to -20 °C
Body brand: CARRIER PULSOR 350 MT Bitemp
Refrigeration unit: Diesel and electric
Wall thickness: 8 mm
Maintenance
APK (roadworthiness inspection): valid until 12/2026
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Damages: none
Further Information
Please contact Moussa or Youssef for more information.
= Additional options and equipment =
- Adaptive cruise control
- Heated exterior mirrors
- Leaf spring suspension
- DAB radio
- Electrically folding mirrors
- Air conditioning
- MBUX audio
- Multifunction steering wheel
- Multi-temp
- Radio/CD player
- Spare wheel
- Rear view camera
- Sliding door right
- Standby 230V
- Partition wall
= Notes =
VIDEO:
Very nice and well-maintained Mercedes Sprinter 316 CDI 2.2 Euro 6 163 hp automatic
Carrier Pulsor 350 MT Bitemp refrigerating van
2 independently controlled compartments
Compartment 1: L 1247 mm / W 1559 mm / H 1747 mm
Compartment 2: L 2833 mm / W 1559 mm / H 1747 mm
Standby 230V / day and night cooling
Cooling, freezing, and heating up to +20°C / -20°C
The vehicle was used as an international pharmaceutical transporter.
Technically and visually in very good condition.
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Hladilni zaboj
Mercedes-BenzSprinter 316 CDI Kuhlkoffer Thermoking V300MAX ...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 321.799 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 01/2021, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.330 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 80 l, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 7, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, skupna dolžina: 7.000 mm, skupna širina: 2.240 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.860 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.250 kg, dolžina tovornega prostora: 3.890 mm, širina tovornega prostora: 2.090 mm, višina nakladalnega prostora: 2.000 mm, Leto izdelave: 2021, Oprema: ABS, AdBlue, EBS (Elektronski zavorni sistem), USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, filter saj, greljenje sedeža, klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, parkirni grelec, servovolan, tempomat, Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,143 cc
Axle Configuration
Brakes: Disc brakes
Suspension: Leaf spring suspension
Front axle: Max. axle load: 1,860 kg; Steering; Tyre tread left: 70%; Tyre tread right: 70%
Rear axle: Max. axle load: 2,250 kg; Tyre tread left: 60%; Tyre tread right: 60%
Weights
Unladen weight: 2,760 kg
Payload: 740 kg
gross vehicle weight: 3,500 kg
Gsdpfx Aev U A Ihjb Iebn
Functional
Cooling: -20 °C to 20 °C
Body manufacturer: ISONORT V300MAX
Refrigeration unit: Diesel and electric
Wall thickness: 8 mm
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Damages: none
Identification
Registration number: VHZ-98-Z
= Additional options and accessories =
- Heated exterior mirrors
- Leaf spring suspension
- Air conditioning
- Multifunction steering wheel
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Reversing camera
- Side door
- Stability control
- Standby 230V
- Auxiliary heater
= Remarks =
VIDEO:
Very neat and tidy
Mercedes Sprinter 316 CDI 2.2 CDI 163 HP Euro 6
Isoort refrigerated box
Thermo King V300MAX +20°C / -20°C (cools, freezes, and heats)
Stand-by 230V / day and night cooling
Automatic, cruise control, air conditioning
Air conditioning, auxiliary heating / Webasto
Internal dimensions: L. 3,884 mm / W. 2,088 mm / H. 1,980 mm
Technically and visually in very good condition
Cooling unit make: Thermo King
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Hladilni zaboj
Mercedes-BenzSprinter 316 CDI Kuhlkoffer Thermoking V300MAX ...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 292.860 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 11/2018, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 235/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.330 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 80 l, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 7, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, skupna širina: 2.210 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.860 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.250 kg, dolžina tovornega prostora: 3.890 mm, širina tovornega prostora: 2.090 mm, višina nakladalnega prostora: 2.000 mm, Leto izdelave: 2018, Oprema: ABS, AdBlue, EBS (Elektronski zavorni sistem), USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, filter saj, greljenje sedeža, klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, parkirni grelec, servovolan, tempomat, Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,143 cc
Axle configuration
Tyre size: 235/65R16
Brakes: disc brakes
Suspension: leaf spring suspension
Front axle: Max. axle load: 1,860 kg; Steered; Tyre tread left: 50%; Tyre tread right: 50%
Rear axle: Max. axle load: 2,250 kg; Tyre tread left: 50%; Tyre tread right: 50%
Weights
Unladen weight: 2,680 kg
Payload: 820 kg
Gross vehicle weight (GVW): 3,500 kg
Gbodpfx Aow N D Rkjb Ien
Functional
Cooling range: -20°C to 20°C
Body manufacturer: ISONORT V300MAX
Load platform height: 100 cm
Refrigeration unit: diesel and electric
Wall thickness: 8 mm
Maintenance
Periodic Technical Inspection (PTI): New TÜV upon delivery
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Damage: none
Identification
Registration number: V-438-TK
Further Information
For further details, please contact Moussa or Youssef.
= Additional Options and Accessories =
- Heated exterior mirrors
- Leaf spring suspension
- Air conditioning
- Multifunction steering wheel
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Stability control
- 230V standby
- Auxiliary heater
= Notes =
VIDEO:
Very neat and tidy
Mercedes Sprinter 316 CDI 2.2 CDI 163 HP Euro 6
Isoort refrigerated box
Thermo King V300MAX +20°C / -20°C (cools, freezes and heats)
Standby 230V / day and night cooling
Automatic, cruise control, air conditioning
Air conditioning, auxiliary heater / Webasto
Internal dimensions: L. 3,884 mm / W. 2,088 mm / H. 1,980 mm
Technically and visually in very good condition
Refrigeration unit brand: Thermo King
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Nakladalna ploščad
Mercedes-BenzSprinter 316 CDI Open laadbak Pritsche AHK 3500...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 251.819 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 07/2020, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 235/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.670 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 85 l, barva: siv, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, skupna dolžina: 6.100 mm, skupna širina: 2.200 mm, skupna višina: 2.630 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.650 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.250 kg, dolžina tovornega prostora: 3.500 mm, širina tovornega prostora: 2.150 mm, višina nakladalnega prostora: 400 mm, Leto izdelave: 2020, Oprema: ABS, AdBlue, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, spojka prikolice, tempomat, General Information
Number of doors: 2
Cab type: single
Registration number: 097623
Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,143 cc
Axle Configuration
Tyre size: 235/65R16
Brakes: disc brakes
Suspension: leaf suspension
Front axle: Max. axle load: 1,650 kg; Steered; Tyre tread left: 80%; Tyre tread right: 80%
Rear axle: Max. axle load: 2,250 kg; Tyre tread left: 60%; Tyre tread right: 60%
Weights
Unladen weight: 2,380 kg
Payload: 1,120 kg
Gross vehicle weight: 3,500 kg
Maintenance
APK (roadworthiness inspection): valid until 07.2026
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Damages: none
Further Information
Contact Moussa or Youssef for further details.
= Additional options and equipment =
- Heated exterior mirrors
- Leaf suspension
- DAB radio
- Air conditioning
- LED
- MBUX audio
- Metallic paint
- Multifunction steering wheel
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Spare wheel
- Rear view camera
- Xenon lighting
= Remarks =
VIDEO:
Very well-maintained Mercedes Sprinter 316 CDI 2.2 163 HP Euro 6D
Open flatbed / pick-up / dropside body
Towing capacity 3,500 kg / tow bar 3,500 kg
251,000 km, fully stamped service book (verifiable)
Load area dimensions: L 350 cm / W 215 cm / H 40 cm
Technically and visually in very good condition
Gsdpfxjx Sp Uns Ab Ijbn
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Tovornjak z zabojnikom
Mercedes-BenzSprinter 316 CDI 163 PK L2H2 EURO 6C
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 203.457 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 12/2018, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 235/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.670 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 85 l, barva: siv, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 3, skupna dolžina: 5.930 mm, skupna širina: 2.020 mm, skupna višina: 2.620 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.650 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.250 kg, Leto izdelave: 2018, Oprema: ABS, AdBlue, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, servovolan, spojka prikolice, General Information
Number of doors: 5
Cab type: standard
Registration number: V-62-PDT
Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,143 cc
Axle Configuration
Tyre size: 235/65R16
Brakes: disc brakes
Front axle: Max. axle load: 1,650 kg; Steering; Tyre tread left: 70%; Tyre tread right: 70%
Rear axle: Max. axle load: 2,250 kg; Tyre tread left: 70%; Tyre tread right: 70%; Suspension: leaf spring
Weights
Unladen weight: 2,238 kg
Payload: 1,262 kg
Gross vehicle weight: 3,500 kg
Max. towing capacity: 2,000 kg (unbraked 750 kg)
Interior
Interior: black, leather
Gbjdpfx Ajva Dvdjb Ijn
Consumption
Average fuel consumption: 7.9 l/100km
Fuel consumption urban: 8.9 l/100km
Fuel consumption extra-urban: 7.3 l/100km
Maintenance
APK (Roadworthiness inspection): New roadworthiness certificate upon delivery
Condition
Technical condition: very good
Optical condition: very good
Number of keys: 2
Further Information
Please contact Moussa or Youssef for more information.
= Additional options and equipment =
- Heated exterior mirrors
- Leaf spring suspension
- DAB radio
- Electrically folding mirrors
- Air conditioning
- Leather interior
- Leather upholstery
- MBUX audio
- Metallic paint
- Multifunction steering wheel
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Rear view camera
- Sliding door on the right
- Stability control
= Remarks =
VIDEO:
Very nice and well-maintained Mercedes Sprinter 316 CDI L2H2 Euro 6
2.2-litre CDI engine, 163 hp (120 kW)
202,000 km, full service history
Air conditioning / navigation / leather interior
Rear view camera / tow bar
Technically and visually in very good condition
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Dostavni kombi z dvojno kabino
Mercedes-BenzSprinter 316 CDI L2H2/ Doka DC 6 Zits Euro 6 16...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 236.898 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 04/2018, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 235/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.670 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 85 l, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 6, skupna dolžina: 5.930 mm, skupna širina: 2.000 mm, skupna višina: 2.610 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.650 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.250 kg, Leto izdelave: 2018, Oprema: ABS, AdBlue, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, filter saj, klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, servovolan, spojka prikolice, General Information
Number of doors: 5
Cab type: double
Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,143 cc
Axle Configuration
Tyre size: 235/65R16
Brakes: disc brakes
Suspension: leaf suspension
Front axle: Max. axle load: 1,650 kg; Steered; Tyre tread left: 50%; Tyre tread right: 50%
Rear axle: Max. axle load: 2,250 kg; Tyre tread left: 20%; Tyre tread right: 20%
Weights
Curb weight: 2,442 kg
Payload: 1,058 kg
GVW: 3,500 kg
Max. towing capacity: 2,000 kg (unbraked 750 kg)
Interior
Interior colour: black
Maintenance
APK (MOT): New inspection upon delivery
Condition
Technical condition: very good
Optical condition: very good
Number of keys: 2
Further Information
For more information, please contact Moussa or Youssef.
= Additional Options and Accessories =
- Heated exterior mirrors
- Roof rack
- Multifunction steering wheel
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Spare wheel
- Right-hand sliding door
= Remarks =
= Additional Options and Accessories =
- Trailer coupling
- Audio controls on steering wheel
- Heated exterior mirrors
- Bluetooth car kit
- On-board computer
- Roof rack
- Front electric windows
- Electrically adjustable exterior mirrors
- Driver airbag
Gbsdeva N Tuopfx Ab Ijn
- Remote central locking
- Rear doors
- Wooden interior lining
- Air conditioning
- Multifunction steering wheel
- Radio with AUX input
- Radio with DAB+
- Radio with USB port
- Right-hand side sliding door
- Power steering
- Immobiliser
Mali oglas
Umpferstedt
599 km
Ploščati dostavnik
Mercedes-BenzVito Kasten 316 CDI RWD extralang Kamera
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, številka stroja/vozila: W1VVLCEZ7P4184659, prevoženi kilometri: 188.900 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 01/2023, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 2.092 kg, največja dovoljena obremenitev: 708 kg, skupna masa: 2.800 kg, velikost pnevmatike: 205/65 R16C, stanje pnevmatik: 80 odstotek, konfiguracija osi: 2 osi, medosna razdalja: 3.430 mm, razmak osovin: 3.430 mm, naslednji pregled (TÜV): 01/2027, gorivo: dizel, barva: bela, voznikova kabina: drugo, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: drugo, število sedežev: 3, skupna dolžina: 5.370 mm, skupna širina: 1.928 mm, skupna višina: 1.910 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.550 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 1.600 kg, dolžina tovornega prostora: 2.566 mm, Leto izdelave: 2023, Oprema: ABS, AdBlue, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, dodatne luči, drsna vrata, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, greljenje sedeža, klimatska naprava, navigacijski sistem, popolna servisna zgodovina, računalnik na krovu, servovolan, sistem za pomoč pri speljevanju v klanec, start-stop sistem, tempomat, vozilo za nekadilce, For sale is a Mercedes Vito 316 CDI panel van with long wheelbase. The vehicle features a sliding door on the right side and two rear doors.
The Mercedes Vito is in very good technical and visual condition with minimal signs of use.
- Model: Vito 316 CDI
- First registration: 19.01.2023
- VIN: W1VVLCEZ7P4184659
- Mileage: approx. 188,900 km
- Inspection (TÜV): 01/2027
- Euro 6
- Engine output: 160 HP
- Tire size: 205/65R16C
- 6-speed manual transmission
- Gross vehicle weight: 2,800 kg
- Unladen weight: approx. 2,092 kg
- Payload: 708 kg
- Vehicle dimensions: Length: 5,370 mm / Width: 1,928 mm / Height: 1,910 mm
- Air conditioning
- Armrest
- Heated seats
- Rear-view camera
- Radio with hands-free system
- Navigation
- Cruise control
- Central locking
- Electric windows
- Lashing points
PLEASE NOTE:
Our vehicles are generally offered WITHOUT new inspection (TÜV), WITHOUT new safety inspection (SP), and WITHOUT new UVV inspection! These can be arranged for an additional charge.
Vehicles sold net to non-EU countries are only sold with a VAT deposit!
Vehicle registration, license plates, customs plates, etc. can be arranged for an additional charge!
Gjdpsy Ai Ezefx Ab Iobn
Sale exclusively to tradespeople, dealers, or for export!
Offer subject to change, input errors, amendments, mistakes, and prior sale reserved.
Financing available upon request.
We are happy to organize customs clearance for you.
Opening hours: Mon-Fri, 8am-2pm or by appointment.
Price is NET/negotiable.
An invoice showing VAT will be issued upon sale.
Vehicle location: Im Gewerbepark 11
99441 Umpferstedt
Mali oglas
Padborg
1.045 km
Drugo
MERCEDES-BENZSprinter Sprinter 316 CDI Rioned Wassersprühler
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 311.000 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 03/2013, skupna masa: 3.500 kg, vrsta goriva: dizel, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 5, število sedežev: 2, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, parkirni grelec, Proizvajalec: Mercedes
Model: Sprinter 316 CDI Rioned Spulebil
Leto: 2013
Stanje: Dobro
Serijska številka: WDB9066331S755439
Ref. št.: 1248109
Datum registracije: 19-09-2013
Zadnji pregled:
Motor: 2,2 CDI
Moč: 160 KM
Kilometri: 311.000
Menjalnik: Avtomatski
Eurotip: 5
Rezervoar za dizel: 1
Prostornina rezervoarja: 100 L
Gretje kabine: ?
Klimatska naprava: ?
Radio: ?
Kolutne zavore: ?
ABS: ?
Gbjdpfx Ajyyt I Ujb Ion
Velikost pnevmatik: 235/65R16
Ostane profil (spredaj/zadaj): 60% 50%
Sprednje vzmetenje: Vzmeti
Zadnje vzmetenje: Vzmeti
Skupna masa: 3500 kg
Lastna masa: 2238 kg
Nosilnost: 1262 kg
Proizvajalec opreme: Rioned
Visokotlačna črpalka: Rioned P-45 SP-617
Kapaciteta visokotlačne črpalke: 85 l/min – 150 bar
Delovne ure črpalke: 3126
Daljinsko upravljanje: ?
Mali oglas
Datteln
830 km
Ploščati dostavnik
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI Mixto DoKa 5-Sitzer*Garantie*
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 94.000 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 11/2021, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 5, skupna dolžina: 6.000 mm, dolžina tovornega prostora: 2.500 mm, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, filter saj, klimatska naprava, parkirni grelec, Chat now via WhatsApp:
Quick & easy contact with our sales advisor.
Please note: Sale preferably to commercial customers!
Internal ID number: [3362]
---- Optional add-ons:
* 12–64 months warranty (valid EU-wide)
* New inspection
* New TÜV & emissions test
* Nationwide delivery
* Financing also possible with no down payment
* Tow bar/reversing camera retrofitting available upon request
* Spring special: On request and for an additional €999, increase the towing capacity to up to 3,500 kg (vehicle and manufacturer dependent).
---- Vehicle highlights:
* German vehicle
* Regularly serviced
* Ready for immediate use
* Euro 6 emissions standard
* Long wheelbase
* Mixto trim with partition
* Double cab, 5-seater
* Tow bar: up to 3,500 kg possible
* Automatic climate control
* Auxiliary heater
* Reversing camera
* Navigation system
* Load compartment lined + Bott shelf system
Special equipment:
13-pin trailer socket, audio system: MB audio system radio with USB and Bluetooth hands-free, roof rack mounting rails, combi floor group, DAB tuner (digital radio reception), entry handle on rear right D-pillar, tachograph controls above the windscreen, digital tachograph, fixed window in load/passenger compartment: front left, fixed window in load/passenger compartment: front right, speed limiter 130 km/h, wooden floor in cargo area, comfort suspension, cable duct on side wall, spare wheel in road-use tyres, spare wheel holder under rear chassis incl. jack, seats in load/passenger compartment: 1st row, 3-seat narrow bench, lining in cargo/passenger compartment: high wooden panel (to roof), fleece battery 92 Ah, jack, hot air duct to load/passenger compartment, heat-insulating glazing (windscreen with top band filter), additional (electric air) heater
Further equipment:
3rd brake light, storage compartment above windscreen, storage compartment below dash passenger side, rear towing eye, adaptive brake light, driver's airbag, hill start assist, traction control (ASR), washer fluid level indicator, externally adjustable & heated mirrors (both sides), outside temperature display, brake assist, automatic headlight activation, entry handle for sliding door on cargo compartment partition, electronic brake force distribution (EBV), driver assistance system: crosswind assist, rear doors (180° opening angle), body type: standard van, keyless start, child lock, communication module (LTE) for digital services, fuel tank: main tank 71 liters, full partition wall in cargo area, steering wheel (mechanically adjustable steering column), headlight range adjustment, Mercedes-Benz emergency call system, engine 2.1L – 120 kW CDI CAT, wheelbase 3,665 mm, low-emission according to Euro 6, sliding door right in load/passenger compartment, seat belt system with warning (passenger side), seat belt system with warning (driver side), seat trim/upholstery: fabric, cabin seats: adjustable passenger seat, cabin seats: adjustable driver seat, engine start/stop system, Trailer Stability Assist (TSA), service interval display Assyst, permissible gross weight 3.5 t
----Interested in leasing or financing?
We offer attractive options—even without a down payment! Please contact us.
Gbodpfx Ajy Srg Heb Isn
Contact:
Phone:
E-mail:
Location:
Nutzfahrzeuge West GmbH
Rud
Mali oglas
Neuenstein
529 km
Kombi z visokim stropom
MERCEDES-BENZ316 CDI Sprinter 3-Sitzer Navi Kamera AHK 3,5 to
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 87.115 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 08/2020, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, naslednji pregled (TÜV): 09/2026, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 3, prostornina tovornega prostora: 11 m³, dolžina tovornega prostora: 3.360 mm, širina tovornega prostora: 1.780 mm, višina nakladalnega prostora: 1.930 mm, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, navigacijski sistem, * 6619 - ID vozila za telefonske upite
* 3 sedišta
* ABS, ASR, ESP, automatski menjač, ručice za promenu stepena prenosa na volanu, multifunkcionalni volan, vazdušni jastuk, električni podizači stakala, električni retrovizori, klima, kamera za vožnju unazad, parking senzori napred i pozadi, radio / navigacija / Bluetooth, centralno zaključavanje sa daljinskim, pregrada, bočna klizna vrata desno, zadnja vrata sa otvaranjem od 180 stepeni, unutrašnja obloga od šperploče, prsteni za vezivanje tereta
* Kuka za vuču, dozvoljena vuča sa kočnicom 3.500 kg
* Međuosovinsko rastojanje: 3.665 mm
* Prednje gume: 235/65R16C (3 / 2 mm)
* Zadnje gume: 235/65R16C (8 / 8 mm)
----naša email adresa:
naš servis za vas:
- Nabavka privremenih ili carinskih tablica
- Transport / isporuka širom EU
- Carinjenje vozila za izvoz u treće zemlje
Ako imate pitanja na ruskom jeziku, možete pozvati na sledeći broj *
Gsdpfx Aboy Sdw De Iebn
WhatsApp samo za govornike ruskog: *
WhatsApp za engleski, nemački i druge jezike:
Mali oglas
Berlin
705 km
Hladilni dostavnik
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI MAXI|0°C|400V|ThermoKingV300max
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 199.800 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 10/2019, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, naslednji pregled (TÜV): 11/2027, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 2, skupna dolžina: 7.250 mm, skupna širina: 2.200 mm, skupna višina: 3.230 mm, dolžina tovornega prostora: 4.480 mm, širina tovornega prostora: 2.130 mm, višina nakladalnega prostora: 2.190 mm, Leto izdelave: 2019, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, navigacijski sistem, No. 36 – You can find this and many other inspected Mercedes-Benz vans on our homepage:
----Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI MAXI, refrigerated box body equipped with Thermo King V300 Max refrigeration unit, designed for fresh goods service down to 0°C. Both in-transit and stationary cooling (400 Volt power connection) are available. The vehicle comes from first ownership and has a full service history. Technical inspection (TÜV) valid until 11/2027.----All servicing was carried out exclusively at Mercedes-Benz, at 53 km, 94 km, 137 km, and 190 km.----
Permissible gross vehicle weight: 3,500 kg
Unladen weight: 3 kg
Payload: 500 kg
Cargo area (LxWxH in cm): 448 x 213 x 219
Emission standard: EURO 6
Long wheelbase: 4,325 mm
VIN: WDB9071351N061499
All-season tyres
2 keys
----* Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI MAXI
* Refrigerated box body for fresh goods
* Thermo King V300 Max refrigeration unit
* In-transit and stationary cooling
* Air conditioning
* Heated windscreen
* Reinforced front axle
* MBUX
* Navigation system
* Electric windows
* Electrically adjustable external mirrors
* Airbag
* Central locking
----Subject to errors, changes, and prior sale.
Gbedsy Ebdhjpfx Ab Isn
Special equipment:
2nd battery (auxiliary battery) in interior, extended exterior mirror mounting left/right, chassis: stabilisation level II, terminal strip for electrical connections (driver’s seat base), fuel filter with water separator, engine PTO front with mount for additional coolant compressor, MBUX multimedia system (7" touchscreen), navigation system for MBUX multimedia system, smoker’s package, tyre pressure monitoring system, spare wheel in road-ready fitment, spare wheel holder under rear frame incl. jack, front mud flaps, driver’s cab seats: comfort driver’s seat, engine start/stop system, 230V socket in driver's cab, additional battery isolation relay, fleece battery 92 Ah, reinforced front axle, jack, heat-insulating glazing (windscreen with top band filter)
Additional equipment:
Storage compartment above windscreen, storage compartment below dashboard on passenger side, rear towing eye, adaptive brake light, driver’s airbag, traction control system (ASR), washer fluid level indicator, electrically adjustable and heated exterior mirrors (both sides), outside temperature display, brake assist, interior roof lining in driver’s cab, automatic headlight activation, electronic brake-force distribution (EBV), driver assistance system: crosswind assist, body/chassis: standard flatbed, keyless start, communication module (LTE) for digital services, main fuel tank: 71 litres, steering column (mechanically adjustable), headlamp leveling, truck registration, side marker lights, Mercedes-Benz emergency call system, engine 2.1 l – 120 kW CDI CAT, wheelbase 4,325 mm, low emission according to Euro 6 standard, driver's seat belt system with warning device, seat upholstery: fabric, driver’s cab seats: adjustable passenger seat, service interval indicator Assyst, permissible total weight 3.50 t
Mali oglas
Berlin
705 km
Hladilni dostavnik
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI MAXI|0°C|400V|ThermoKingV300max
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 199.800 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 10/2019, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, naslednji pregled (TÜV): 11/2027, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 2, skupna dolžina: 7.250 mm, skupna širina: 2.200 mm, skupna višina: 3.230 mm, dolžina tovornega prostora: 4.480 mm, širina tovornega prostora: 2.130 mm, višina nakladalnega prostora: 2.190 mm, Leto izdelave: 2019, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, navigacijski sistem, No. 36 – You can find this and many other inspected Mercedes Benz vans on our website:
----Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI MAXI, refrigerated box body equipped with Thermo King V300 Max refrigeration unit, suitable for fresh produce transport down to 0°C. Both driveline and stationary cooling (400V power connection) are available. The vehicle is from first ownership and has a complete and uninterrupted service history. The technical inspection (HU / AU, TÜV) is valid until 11/2027.----All service has been performed exclusively at Mercedes-Benz dealerships, at 53 km, 94, 137, and 190 km.----
Permissible gross weight: 3,500 kg
Curb weight: 3,000 kg
Payload: 500 kg
Cargo compartment (LxWxH in cm): 448 x 213 x 219
Emission standard: EURO 6
Long wheelbase: 4,325 mm
VIN: WDB9071351N061499
All-season tires
2 keys
----* Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI MAXI
* Fresh produce refrigerated box body
* Thermo King V300 Max refrigeration unit
* Driveline and stationary cooling
* Air conditioning
* Heated windscreen
* Reinforced front axle
* MBUX multimedia system
* Navigation system
* Electric windows
* Electrically adjustable exterior mirrors
* Airbag
* Central locking system
---- Errors, changes, and prior sale reserved.
Special equipment:
- 2nd battery (auxiliary battery) in cab
- Extended exterior mirror base left/right
- Chassis: Stabilization Level II
- Terminal strip for electrical connections (under driver’s seat)
- Fuel filter with water separator
- Engine PTO front including bracket for additional coolant compressor
- MBUX multimedia system (7" touchscreen)
- Navigation system for MBUX multimedia
- Smoking package
- Tire pressure monitoring system
- Spare wheel in regular tire fitment
- Spare wheel holder under rear frame incl. jack
- Front mud flaps
- Driver's seat comfort package
- Start/stop engine system
- 230V socket in cab
- Battery separator relay for auxiliary battery
- AGM battery 92 Ah
- Reinforced front axle
- Jack
- Heat-insulating glazing (windscreen with top band filter)
Further equipment:
- Overhead storage above windscreen
- Storage compartment below passenger dashboard
- Rear tow hook
- Adaptive brake light
- Driver's airbag
- Traction control (ASR)
- Washer fluid level indicator
- Electrically adjustable & heated exterior mirrors (both)
- Outside temperature display
- Brake assist system
- Cab headliner
- Automatic headlights activation
- Electronic brake force distribution (EBV)
- Driver assistance system: Crosswind Assist
- Body/build: Standard platform
- Keyless start
- Communication module (LTE) for digital services
- Fuel tank: main tank 71 litres
- Steering wheel (mechanically adjustable steering column)
- Headlight range control
- Lorry registration
- Side marker lights
- Mercedes-Benz emergency call system
- Engine: 2.1L – 120 kW CDI CAT
Godpfxey T Uhis Ab Isbn
- Wheelbase: 4,325 mm
- Low emission as per Euro 6 standard
- Driver’s seatbelt system with warning indicator
- Seat cover/upholstery: fabric
- Adjustable passenger seat (cab)
- Service interval display Assyst
- Permissible gross weight: 3.5 t
Mali oglas
Datteln
830 km
Pick-up kombi
MERCEDES-BENZSprinter 313/316 CDI*AHK=3.500Kg*1.Hand*
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 74.000 km, moč: 95 kW (129,16 KM), prva registracija: 04/2010, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 5, število sedežev: 3, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, filter saj, Chat now via WhatsApp:
Contact our sales advisor quickly and easily.
Attention! Sale preferably to commercial customers.
Internal ID Number: [ 3361 ]
----Optional services available:
* 12–64 months warranty (valid throughout the EU)
* New inspection
* New TÜV & emissions test
* Nationwide delivery
* Financing possible even without down payment
* Spring offer: Upon request and for an additional charge of only €999, towing capacity increase up to 3,500 kg (dependent on vehicle and manufacturer).
----Vehicle highlights:
Gbedpfx Abjxri N As Isn
* 19% VAT deductible
* Regularly maintained
* German vehicle
* Immediately ready for use
* One previous owner
* Accident-free
* Long flatbed
* Tow bar: 3,500 kg
* Reversing camera
* Bluetooth multimedia system
* 3-seater
Special equipment:
Bluetooth hands-free system, cab seats: front passenger double seat
Further equipment:
Adaptive brake light, driver’s airbag, windshield washer fluid level indicator, electrically adjustable and heated exterior mirrors (both sides), exterior mirrors with integrated turn signals, 74 Ah battery, brake assist, ABS + ASR braking system, cab roof lining, lockable glove compartment, body/structure: standard flatbed, fuel tank: main tank 75 liters, headlight range adjustment, truck registration, engine 2.1 l – 95 kW CDI KAT (2143 cc), wheelbase 3665 mm, smoker’s package, tire repair kit with compressor, low emissions according to Euro 5, seat covers/upholstery: Lima fabric, front stabilizer, service interval display Assyst, heat-insulating glazing, permissible gross weight 3.50 t
----Interested in leasing or financing?
We offer attractive deals – also available without down payment! Feel free to contact us.
Contact:
Phone:
E-mail:
Location:
Nutzfahrzeuge West GmbH
Rudolf-Diesel-Str. 2
45711 Datteln, Germany
Opening hours:
Mon–Fri: 9:00 am – 6:00 pm
Sat: 9:00 am – 2:00 pm
----Note:
All information provided online is non-binding and serves solely for general vehicle description. Errors, typographical mistakes, and prior sale are reserved.
The binding quality of the vehicle is determined exclusively by the purchase contract on site or written assurances.
We preferably sell vehicles with mileage over 50,000 km or older than 3 years to our business customers.
Mali oglas
Datteln
830 km
Kombi z visokim stropom
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI*Würth Regal Austattung*AHK*
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 240.000 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 10/2009, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 5, število sedežev: 3, skupna dolžina: 6.000 mm, dolžina tovornega prostora: 3.300 mm, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, filter saj, Now chat via WhatsApp:
Quick & easy contact with our sales advisor.
Attention !!! Preferential sale to commercial customers
Internal ID number: [ 3171 ]
----Optional services available:
* 12–64 months warranty (valid EU-wide)
* New inspection
* New TÜV & emissions test
* Nationwide delivery
* Financing possible with zero down payment
* Towbar retrofit available upon request
* Spring offer: On request and for an additional charge of only €999, towing capacity can be increased up to 3,500 kg (depending on vehicle and manufacturer).
----Vehicle highlights:
* 19% VAT deductible
* Regularly serviced
* German vehicle
* Immediately operational
* Euro 5 standard
* High-roof, long wheelbase panel van
* Würth shelving system
* Towbar
* Bluetooth multimedia
* Reversing camera
Special equipment:
Overhead storage compartment in cab, 13-pin trailer socket, 100 Ah battery, rear door windows, fixed window in loading/passenger compartment front right, rear doors with 270° opening angle, wooden flooring in cargo area, partition wall with window, spare wheel holder under rear frame incl. jack, interior rearview mirror, passenger double seat in cab, rear stabilizer, reinforced front stabilizer, rear step, plastic lining in cargo/passenger area, tachograph pre-wiring
Further features:
3rd brake light, adaptive brake light, driver airbag, washer fluid level indicator, electrically adjustable & heated exterior mirrors (both sides), exterior mirrors with integrated indicators, brake assist, ABS+ASR brake system, roof lining in cab, lockable glove compartment, body/fitment: standard high roof panel van, child safety lock, main fuel tank 75 L, load securing/tie-down rings, headlight range adjustment, engine 2.1 l – 120 kW CDI CAT, wheelbase 3665 mm, tire repair kit with compressor, compliant with Euro 5 emissions standard, right sliding door in loading/passenger area, steel rims 6.5x16, Assyst maintenance interval indicator, heat protection glazing, gross vehicle weight 3.5 t
----Leasing or financing required?
We offer attractive terms – even with zero down payment! Feel free to contact us.
Contact:
Phone:
E-mail:
Location:
Nutzfahrzeuge West GmbH
Rudolf-Diesel-Str. 2
45711 Datteln – Germany
Opening hours:
Mon-Fri: 9:00 am – 6:00 pm
Sat: 9:00 am – 2:00 pm
----Note:
Gbedoytaapjpfx Ab Ien
All online information is non-binding and only serves as general vehicle description. Errors, typos, and prior sale excepted.
The binding condition of the vehicle is determined exclusively by the purchase contract on site or via written confirmation.
Vehicles with a mileage of over 50,000 km or older than 3 years are preferably sold to our commercial customers.
Mali oglas
Datteln
830 km
Ploščati dostavnik
MERCEDES-BENZSprinter 311/313/316 CDI *Klima*Garantie*AHK*
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 149.999 km, moč: 80 kW (108,77 KM), prva registracija: 04/2007, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, barva: srebrn, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 5, število sedežev: 3, skupna dolžina: 5.500 mm, dolžina tovornega prostora: 2.800 mm, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, klimatska naprava, Chat now via WhatsApp:
Quick & easy contact with our sales consultant.
Attention! Sales preferably to business customers.
Internal ID Number: [ 3093 ]
----Optional available:
* 12–64 months warranty (valid EU-wide)
* New inspection
* New TÜV & emissions test
* Nationwide delivery
* Financing possible, even without down payment
* Towbar retrofitting available on request!
----Vehicle Highlights:
* Euro 5 standard
* German vehicle
* Full service history
* Second owner
* Immediately ready for use
* Special equipment: Automatic climate control, cruise control, cargo area wood paneling, outside temperature display, 180 A alternator, wood floor in cargo area, fuel filter with water separator, cargo partition with window, metallic paint, Parktronic system (PTS), spare wheel with road tires, spare wheel carrier under rear frame incl. jack, rear mud flaps, double passenger seat in cab, rear door step
Additional features: 3rd brake light, driver’s airbag, washer fluid level indicator, electrically adjustable & heated exterior mirrors (both sides) with integrated indicators, 74 Ah battery, brake assist, roof lining in cab, lockable glove compartment, rear doors (180° opening), body type: standard box, child safety locks, main tank: 75 liters, load securing/tie-down rings, headlight range adjustment, engine 2.1 L – 80 kW CDI CAT, wheelbase 3250 mm, low emissions according to Euro 4 Gr. III, sliding door for cargo/passenger area right side, front stabilizer, steel wheels 6.5x16, service interval display Assyst, heat-insulating glazing, permitted gross weight 3.50 t
----Looking for leasing or financing?
We offer attractive terms—with or without down payment! Get in touch with us.
Contact:
Phone:
E-Mail:
Location:
Nutzfahrzeuge West GmbH
Rudolf-Diesel-Str. 2
Gsdpfxjydhhvj Ab Ijbn
45711 Datteln – Germany
Opening hours:
Mon–Fri: 9:00–18:00
Sat: 9:00–14:00
----Note:
All details online are non-binding and serve only as general vehicle descriptions. Errors, typos, and prior sale excepted. The binding condition of the vehicle is determined solely by the purchase contract on site or by written commitments.
Vehicles with more than 50,000 km mileage or older than 3 years are preferably sold to our commercial customers.
Mali oglas
Datteln
830 km
Ploščati dostavnik
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI Lang*AHK=3.500Kg*Klima*Garantie
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 198.000 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 11/2017, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 3, skupna dolžina: 6.000 mm, dolžina tovornega prostora: 3.300 mm, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, filter saj, klimatska naprava, Chat now on WhatsApp:
Contact our sales advisor quickly and easily.
Attention! Preferential sale to business customers only.
Internal ID number: [3169]
----Optional add-ons available:
* 12–64 months warranty (valid throughout the EU)
* New service inspection
* New MOT & emission test
* Nationwide delivery
* Financing possible, also with no down payment
* Spring offer: Upon request and for an additional charge of just €999, towing capacity increase up to 3,500 kg (vehicle and manufacturer dependent).
----Vehicle highlights:
* 19% VAT deductible
* Regularly serviced
* German vehicle
* Immediately ready for use
* Euro 6 emissions standard
* Long wheelbase
* Roof rack
* Automatic climate control
* Tow bar = 2,710 kg
* Reversing camera
Special equipment:
13-pin trailer socket, outside temperature display, mounting rails for roof rack, ceiling light in cargo area, success package, 180 A alternator, wooden floor in cargo area, smoker's pack, spare wheel with operational tires, spare wheel carrier under rear frame incl. jack, reinforced rear stabilizer, reinforced front stabilizer, reinforced shock absorbers, rear door entry step, interior trim (cargo/passenger area): plastic
Additional features:
3rd brake light, adaptive brake light, driver airbag, washer fluid level indicator, electrically adjustable and heated exterior mirrors (both sides), exterior mirrors with integrated indicators, 74 Ah battery, brake assist, braking system with ABS+ASR, roof lining in driver's cab, lockable glove compartment, rear door (180-degree opening angle), body/build: standard van, child safety lock, fuel tank: main tank 75 liters, continuous cargo partition, load securing/lashing eyes, headlight range adjustment, model update, engine 2.1 L – 120 kW CDI CAT, wheelbase 3,665 mm, low emission according to Euro 6, right sliding door (cargo/passenger area), driver's seatbelt system with warning device, seat upholstery: Lima fabric, steel wheels 6.5x16, maintenance interval indicator Assyst, heat-reflective glazing, permissible gross weight 3.50 t
----Lease or financing required?
We offer attractive conditions – possible even without a down payment! Feel free to contact us.
Contact:
Phone:
E-mail:
Location:
Nutzfahrzeuge West GmbH
Rudolf-Diesel-Str. 2
45711 Datteln, Germany
Opening hours:
Mon–Fri: 9:00–18:00
Sat: 9:00–14:00
----Note:
All information provided online is non-binding and for general vehicle description only. Errors, typos, and prior sale excepted.
The vehicle's definitive features are determined solely by the purchase contract signed on site or by written confirmation.
Gbsdpfoymiz Asx Ab Ion
Vehicles with a mileage of over 50,000 km or older than 3 years are primarily sold to business customers.
Mali oglas
Datteln
830 km
Kombi z visokim stropom
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI Maxi Mixto*6-Sitzer*AHK=3.500Kg
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 155.000 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 07/2017, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 6, skupna dolžina: 7.000 mm, dolžina tovornega prostora: 3.300 mm, Oprema: centralno zaklepanje, filter saj, Chat now via WhatsApp:
Quick & easy contact with our sales advisor.
Attention! Sale preferred to business customers only.
Internal ID number: [3155]
----Optionally available:
* 12–64 months warranty (valid EU-wide)
* New inspection
* New TÜV & emissions test (AU)
* Nationwide delivery
* Financing possible without down payment
* Spring offer: On request and for an extra charge of only €999, towing capacity can be increased up to 3,500 kg (vehicle/manufacturer dependent).
----Vehicle highlights:
* 1 owner
* Regularly serviced
* German vehicle
* Ready for immediate use
* Euro 6 standard
* Maxi high roof & long wheelbase
* Mixto 6-seater
* Towbar = 3,500 kg
* Reversing camera
Special equipment:
• Hill start assist, towbar: ball coupling for increased towing capacity – 3.5 t, 13-pin trailer socket, Audio 10 audio system (radio with CD player), roof lining, fixed window in loading/passenger compartment: front left, fixed window in loading/passenger compartment: front right, passenger compartment floor mats, 180A alternator, rear door (270-degree opening angle), wooden flooring in load compartment, load compartment partition between C-pillars, Parktronic system (PTS), cross member with integrated step, smoker’s package, spare wheel in standard tyre, spare wheel mount under rear frame incl. jack, seat equipment: Isofix child seat system, seat covers/upholstery: artificial leather (cab), cab seats: twin passenger seat, seats in loading/passenger compartment: 1st row, 3-seater bench, reinforced rear stabiliser, reinforced front stabiliser, fuel sender for auxiliary heater, plywood interior panels (loading area), fleece battery 95 Ah, reinforced front axle, additional heater (hot water)
Other features:
• Third brake light, adaptive brake light, driver's airbag, washer fluid level indicator, both exterior mirrors electrically adjustable & heated, exterior mirrors with integrated indicator, brake assist, braking system with ABS+ASR, roof lining in cab, lockable glove compartment, body/build: high roof van standard, child safety locks, main fuel tank: 75 L, load lashing points/anchorage rings, headlight beam adjustment, model update, engine 2.1 L – 120 kW CDI CAT, wheelbase 4325 mm, low-emission Euro 6, sliding door right side (loading/passenger area), driver's seatbelt system with warning system, 6.5x16 steel wheels, Assyst service interval display, heat-insulating glazing, permitted gross vehicle weight 3.5 t
----Interested in leasing or financing?
We offer attractive packages – financing possible without down payment! Contact us.
Contact:
Phone:
Email:
Location:
Nutzfahrzeuge West GmbH
Gbsdpfxoymi Agj Ab Ion
Rudolf-Diesel-Str. 2
45711 Datteln – Germany
Opening hours:
Mon–Fri: 9:00 am – 6:00 pm
Sat: 9:00 am – 2:00 pm
----Note:
All information provided online is non-binding and serves only as a general vehicle description. Errors, typos and prior sale reserved.
The binding condition of the vehicle is defined exclusively in the purchase contract on site or by written confirmation.
Vehicles with a mileage over 50,000 km or older than 3 years are preferably sold to our business customers.
Znak zaupanja
Prodajalci, certificirani pri TruckScout24

Mali oglas
Grimma
592 km
Dostavno vozilo s kesonom
Mercedes-BenzSprinter 316 CDI NAVI+TÜV 01/2028+KEIN POST/DHL
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 317.285 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 03/2017, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.325 mm, naslednji pregled (TÜV): 01/2028, gorivo: dizel, Izpusti CO₂: 192 g/km, poraba goriva (mestna vožnja): 8 l/100 km, poraba goriva (izven mesta): 6,9 l/100 km, poraba goriva (kombinirana): 7,3 l/100 km, barva: rumena, voznikova kabina: drugo, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: zrak, število sedežev: 2, Leto izdelave: 2016, Oprema: ABS, airbag, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), greljenje sedeža, klimatska naprava, meglenke, nadzor oprijema, navigacijski sistem, parkirni senzorji, računalnik na krovu, servovolan, sistem za imobilizacijo, Becker MAP PILOT, Bi-Xenon headlamps with cornering light, Hill start assist, High beam assistant, Crosswind Assist, BlueEFFICIENCY package, Driver’s seat heating, TEMPMATIC semi-automatic climate control, Multifunction steering wheel with onboard computer, Instrument cluster with pixel matrix display, Audio 15, light and rain sensor, halogen fog lights, Emission standard Euro 6b N1, armrest for passenger seat, axle ratio i = 3.923, adjustable passenger seat, comfort suspension seat, reinforced front axle stabilizer, dual-stage rear suspension, rear axle stabilizer under frame, reinforced shock absorbers, registration certificate Part II prepared, Electronic Stability Program (ESP9i), speed limiter 120 km/h, parameterizable special module, registered as truck, tires 235/65 R16 C, overhead storage compartment, lockable glove compartment, driver’s seat armrest, front cupholders, overhead console with 2 reading lights, interior mirror, black 'Tunja' cloth upholstery, speedometer (km/h), rear wall trim, heated and electrically adjustable exterior mirrors, ECO power steering pump, chassis for application A, generator 14 V/200 A, generator for fuel economy, electrically regulated fuel pump, stage 2, buffer battery for starting process, headlamp cleaning system, bolted rear cross member, front mud flaps, vibration damper, extended mirror brackets, daytime running lights, EC underrun protection, fleece battery 12 V 92 Ah, preparation for side marker lights, heat-insulating glass with band filter for windscreen, driver’s airbag, driver seatbelt warning system, outside temperature display, battery management, generator management Plus, hydraulic jack, jump-start connection, 2-way front speakers, electrics for bodybuilder, 7G-Tronic Plus, NO EXPORT! Mastercode air suspension VMC, engine OM 651 DE 22 LA 120 kW (163 hp) at 3800 rpm, Sale only to commercial customers!
Other:
* Leasing and financing available
* Used vehicle trade-in possible
* Subject to change and prior sale
Gsdpfxoyr Shio Ab Isbn
* All information without guarantee
-
Mali oglas
Grimma
592 km
Dostavno vozilo s kesonom
Mercedes-BenzSprinter 316 CDI NAVI+T?V 01/2028+KEIN POST/DHL
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 317.285 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 03/2017, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.325 mm, naslednji pregled (TÜV): 01/2028, gorivo: dizel, Izpusti CO₂: 192 g/km, poraba goriva (mestna vožnja): 8 l/100 km, poraba goriva (izven mesta): 6,9 l/100 km, poraba goriva (kombinirana): 7,3 l/100 km, barva: rumena, voznikova kabina: drugo, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: zrak, število sedežev: 2, Leto izdelave: 2016, Oprema: ABS, airbag, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), greljenje sedeža, klimatska naprava, meglenke, nadzor oprijema, navigacijski sistem, parkirni senzorji, računalnik na krovu, servovolan, sistem za imobilizacijo, Becker MAP PILOT, bi-xenon headlights with cornering light, hill start assist, high beam assistant, crosswind assist, BlueEFFICIENCY package, heated driver's seat, semi-automatic climate control TEMPMATIC, multifunction steering wheel with trip computer, instrument cluster (pixel matrix display), Audio 15, light and rain sensor, halogen fog lights, emission standard Euro 6b N1, armrest for passenger seat, axle ratio i = 3.923, adjustable passenger seat, comfort suspension seat, driver's seat, reinforced stabilizer on front axle, dual-stage rear suspension, rear stabilizer under frame, reinforced shock absorbers, registration certificate part II prepared, electronic stability program (ESP9i), speed limiter 120 km/h, programmable special module, registration as truck, tires 235/65 R16 C, overhead storage above windshield, lockable glove compartment, armrest for driver's seat, front cup holders, roof control unit with 2 reading lights, interior mirror, black Tunja cloth, speedometer in km/h, rear panel trim, heated and electrically adjustable exterior mirrors, ECO power steering pump, chassis for application A, 14 V/200 A generator, fuel economy generator, electrically regulated fuel pump stage 2, buffer battery for starting process, headlight cleaning system, bolted rear crossmember, mud flaps front, vibration damper, extended mirror bracket, daytime running lights, EU underrun protection, fleece battery 12 V 92 Ah, preparation for side marker lights, heat-insulating glass with band filter at windshield, driver airbag, seat belt warning device for driver's seat, outside temperature display, battery management, generator management plus, hydraulic jack, jump-start terminal, 2-way speakers front, wiring for bodybuilder applications, 7G-Tronic Plus, NO EXPORT! NO EXPORT!, master code air suspension VMC, engine OM 651 DE 22 LA 120 kW (163 hp) 3800 rpm, sale only to business customers!
Godeyr Shpjpfx Ab Ijbn
Miscellaneous:
* Leasing and financing available
* Trade-in of used vehicles possible
* Subject to errors and prior sale
* All information without guarantee
Mali oglas
Berlin
705 km
Ploščati dostavnik
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI L2H2|1.HAND|KLIMA|KAM|TEMPOMAT
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 205.850 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 01/2019, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, naslednji pregled (TÜV): 09/2026, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 3, dolžina tovornega prostora: 3.265 mm, širina tovornega prostora: 1.780 mm, višina nakladalnega prostora: 1.940 mm, Leto izdelave: 2018, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, parkirni grelec, No. 93 – You can find this and many other Mercedes-Benz vans on our homepage:
---- Very well-equipped Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 907 L2H2 from 1st owner, with a complete service history. TÜV (emissions and inspection) valid until 09/2026, new inspection possible upon request.
---- All services were performed exclusively at Mercedes-Benz at 60, 118, and 171 (x1,000 km). Next service due in May 2026; fresh oil change available upon request. ----
Permissible gross weight: 3,500 kg
Curb weight: approx. 2,350 kg
Payload: approx. 1,150 kg
Towing capacity: 2,000 kg
Emission standard: EURO 6c, with AdBlue tank
Wheelbase: 3,665 mm
Cargo area LxWxH (in cm): 326 x 178 x 194
Warranty available with surcharge
COC document present
VIN: WDB9076331P020692
2 keys
• 1 owner
• EURO 6c
• 3 seats
• Comfort suspension seat
• Air conditioning
• Auxiliary heater (hot water) with remote control (not working)
• Reversing camera (display defect, half the display is black)
• Seat heating
• Cruise control
• Active brake assist
Gjdpfx Aeyxctweb Iobn
• Parking sensors front and rear
• MBUX multimedia system (7" touchscreen)
• Light and rain sensor
• Electrically adjustable and heated exterior mirrors
• Keyless start
• Communication module (LTE) for digital services
• Driver & passenger airbags
• Hill-start assist
• Bluetooth hands-free system
• Armrest for driver's seat
• ASSYST service interval indicator
• Wooden cargo floor
• Electric windows
• Central locking
Subject to error, changes and prior sale.
Special Equipment:
Passenger-side airbag, hill-start assist, entry handle on right rear pillar, active brake assist, tachograph controls front under headliner, suspension stabilization level I, remote for auxiliary heater, smartphone holder, wooden cargo floor, flip cover for storage compartment, main fuel tank 93L, dashboard loading package (additional USB sockets & 12V outlet), wiring duct at rear portal, wiring duct at side wall, MBUX multimedia system (7" touchscreen), fog lights with cornering function, park package with reversing camera, spare wheel with regular tyres, spare wheel carrier under rear frame incl. jack, windshield wipers with rain sensor, seat belt monitoring system (passenger side), comfort headrest driver seat, cab seats: front passenger double seat, heated front passenger seat, heated driver seat, comfort suspension driver seat, USB port (charging only) centrally under dashboard, high wooden load compartment trim (up to roof), fleece battery 92Ah, tachograph prep, jack, heat-insulating glass (front windscreen with band filter on top), auxiliary heater (hot water)
Additional Features:
3rd brake light, overhead storage above windscreen, storage compartment below dashboard passenger side, rear tow hook, adaptive brake light, driver airbag, traction control (ASR), washer fluid level indicator, electrically adjustable and heated mirrors both sides, outside temperature display, cab headliner, automatic driving light activation, entrance handle for sliding door at partition, electronic brake force distribution (EBD), side wind assist, rear doors (180° opening angle), body/type: high roof van standard, keyless start, child safety lock, communication...
Mali oglas
Bakum
882 km
Šasija dostavnega vozila
MERCEDES-BENZSprinter 317 CDI Fahrgestell, NEU, Klima, Tempomat, 3-Sitzer
Pokliči
Stanje: novo, prevoženi kilometri: 1.000 km, moč: 125 kW (169,95 KM), vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, velikost pnevmatike: 235/65 16C, stanje pnevmatik: 100 odstotek, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.325 mm, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, obratovalne ure: 1.000 h, velikost sprednje pnevmatike: 235/65 16C, velikost zadnje pnevmatike: 235/65 16C, Oprema: ABS, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, računalnik na krovu, sistem za imobilizacijo, tempomat, Reference number for inquiries: 80892
Mercedes-Benz, Sprinter
* Year of manufacture: New vehicle
* ABS (Anti-lock Braking System)
* ESP (Electronic Stability Program)
* Power windows
* Automatic climate control
* Leather interior
* Particulate filter
* Power steering
* Cruise control
* Immobilizer
* Central locking system
* On-board computer
* CD radio
* Bluetooth
* USB interface
* Airbag
* Electric windows and mirrors
* Central locking with remote control
* AdBlue tank
Gbedpfx Abjwnmhqs Isn
* MP3 interface
* Multifunction steering wheel
* Transmission type: Manual gearbox
* Suspension: Leaf springs
* Gross vehicle weight: 3,500 kg
* Tire condition, axle 1: 100% -- 100% | Tire size: 235/65 R16C
* Tire condition, axle 2: 100% -- 100% | Tire size: 235/65 R16C
* Wheelbase: 4,325 mm
* Tire sizes: 235/65 R16C
Disclaimer:
Specifications subject to change, prior sale, and errors excepted.
You will find more photos and videos on our website.
Our comprehensive services include for example:
* Purchase, sale, and rental of commercial vehicles
* Fast, straightforward financing
* Handling all (export) documentation
* Procurement of export and customs license plates
* Vehicle reconditioning: new tarpaulins, signwriting, painting, etc.
* Professional loading and load securing
* TÜV inspections, registration service
* Delivery/transfer of commercial vehicles
Please contact our trained specialists; we are happy to advise you.
Olajšamo vam iskanje: "mercedes-benz 316 cdi hb motor neu / swiss-vehicle"
Nove ponudbe prejmete takoj in brezplačno po e-pošti.
Iskalno nalogo lahko kadar koli preprosto končate.


Več kot 140.000 povpraševanj po nakupu mesečno
Izvedite več zdaj
+49 201 858 95 507























































































































































































































































































































































































































































































