Mercedes-Benz 1848 4X2 Ll - Original Km Top Zustand Nr.: 250 nakup rabljenega (37.884)
Razvrsti rezultate
- Najnižja cena Najvišja cena
- Najnovejši oglasi Najstarejši oglasi
- Najkrajša razdalja Največja razdalja
- Najnovejše leto izdelave Najstarejše leto izdelave
- Zadnja posodobitev Najstarejša posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž Proizvajalec od Z do A
- Relevantnost
- Najnižja cena
- Cena
- Najvišja cena
- Cena
- Najnovejši oglasi
- Datum vnosa
- Najstarejši oglasi
- Datum vnosa
- Najkrajša razdalja
- Razdalja
- Največja razdalja
- Razdalja
- Najnovejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Najstarejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Zadnja posodobitev
- Posodobitev
- Najstarejša posodobitev
- Posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž
- Proizvajalec
- Proizvajalec od Z do A
- Proizvajalec
- Oznaka od A do Ž
- Oznaka
- Oznaka od Z do A
- Oznaka
- Model od A do Ž
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižja referenca
- referenca
- Najvišja referenca
- referenca
- Najkrajši obratovalni čas
- Obratovalni čas
- Najdaljši čas obratovanja
- Obratovalni čas
- relevantnost
- relevantnost
Mali oglas
Winterswijk
884 km
Dvižna ploščad
Mercedes-Benz1428 F (ONLY 35000 KM ORIGINAL)
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 35.135 km, moč: 206 kW (280,08 KM), prva registracija: 02/1991, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 4x2, gorivo: dizel, barva: rdeča, vrsta prenosa: mehanski, Leto izdelave: 1991, Mercedes Benz 1428 F delovni stroj z vrtljivo lestevjo
Leto izdelave: 1991
35.000 KM
1512 delovnih ur
Kirch kompresor: 35 delovnih ur
Nadgradnja: CAMIVA DLK 30
KOT NOV!!!
= Dodatne informacije =
Fpedpfjy I Shijx Ab Ioh
Prednja os: vodena
Zadnja os: dvojna guma
Lastna teža: 15.000 kg
Emisijski razred: Euro 0
Tehnično stanje: dobro
Vizualno stanje: dobro
Mali oglas
Winterswijk
884 km
Gasilsko vozilo
Mercedes-Benz1428 F (ONLY 35000 KM ORIGINAL)
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 35.135 km, moč: 206 kW (280,08 KM), prva registracija: 02/1991, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 4x2, gorivo: dizel, barva: rdeča, Leto izdelave: 1991, Mercedes Benz 1428 F delovni stroj z vrtljivo lestevjo
Leto izdelave: 1991
35.000 KM
Fedjy I Shcopfx Ab Ieph
1512 delovnih ur
Kirch kompresor: 35 delovnih ur
Nadgradnja: CAMIVA DLK 30
KOT NOV!!!
= Dodatne informacije =
Prednja os: vodena
Zadnja os: dvojna guma
Lastna teža: 15.000 kg
Emisijski razred: Euro 0
Tehnično stanje: dobro
Vizualno stanje: dobro
Mali oglas
Wien
258 km
Zabojniški kombi
Mercedes-BenzVito Kasten 1,6 CDI - 2 Schiebetüren - TOP Zustand - Klima, Tempomat, Navi, Parktronic vorne und hinten
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 81.900 km, moč: 84 kW (114,21 KM), prva registracija: 09/2015, vrsta goriva: dizel, največja dovoljena obremenitev: 952 kg, skupna masa: 2.800 kg, velikost pnevmatike: 16 zoll, gorivo: dizel, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 5, dolžina tovornega prostora: 2.400 mm, širina tovornega prostora: 1.600 mm, višina nakladalnega prostora: 1.400 mm, obratovalna teža: 2.000 kg, Oprema: ABS, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, meglenke, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, sistem za imobilizacijo, tempomat, The vehicle is in top technical and visual condition.
All vehicles for sale are inspected and serviced in our certified automotive workshop.
Non-smoker vehicle
Equipment:
Single owner, ABS, ASR, ESP, driver airbag, passenger airbag, third brake light, electrically adjustable exterior mirrors, electric windows, headlight range adjustment, fog lights, central locking with remote control and immobilizer, electronic interior lock, air conditioning, hands-free system, onboard computer (MFA), height-adjustable driver's seat with armrest, cup holders, power steering, adjustable steering wheel, multifunction steering wheel, cruise control, Parktronic front and rear, navigation system, DAB radio, Bluetooth, sliding doors on both right and left sides, rear window heating with wiper, cargo area lashing points, cargo area lining, wooden load floor, lashing eyes for securing cargo, tinted windows, 16" tires, DPF EURO5
Fedpfsi E N Dtsx Ab Ieph
Gross vehicle weight: 2,800 kg | Payload: 952 kg | Towing capacity: 2,000 kg
Cargo area dimensions: length 2.40 m | width 1.60 m | height 1.40 m
We are happy to accommodate your requests and can carry out various retrofitting works in our workshop:
Tow bar from €800 | Reverse camera from €600
1-year Auto Helle warranty according to warranty certificate.
Last oil service at Mercedes at 79,173 km in January 2022
New air conditioning service
Current vehicle inspection
Complete service records or digital service documentation
New front brake discs and pads
Repair, service, and reconditioning costs included in the purchase price.
Bank financing available
Subject to changes and errors.
Mali oglas
Wien
258 km
Zabojniški kombi
Mercedes-BenzVito 114CDI Kasten LR - Heckdrehtüren - TOP Zustand - Kima, Tempomat, Rückfahrkamera
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 54.100 km, moč: 100 kW (135,96 KM), prva registracija: 07/2020, vrsta goriva: dizel, največja dovoljena obremenitev: 1.018 kg, skupna masa: 3.050 kg, velikost pnevmatike: 16 zoll, gorivo: dizel, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, dolžina tovornega prostora: 2.800 mm, širina tovornega prostora: 1.600 mm, višina nakladalnega prostora: 1.400 mm, obratovalna teža: 1.700 kg, Oprema: ABS, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, sistem za imobilizacijo, tempomat, The vehicle is in excellent technical and visual condition.
All vehicles for sale are inspected and serviced in our certified automotive workshop.
Non-smoker vehicle
Fpjdpfsmmgdzox Ab Ioh
Equipment:
ABS, ASR, ESP, driver airbag, passenger airbag, third brake light, electrically adjustable exterior mirrors, electric windows, headlight range control, remote central locking and immobilizer, interior electric locking, air conditioning, hands-free system, multifunctional onboard computer, driver's seat height-adjustable with armrest, cup holders, power steering, adjustable steering column, multifunction steering wheel, cruise control, rear parking sensors, front parking sensors, reversing camera, navigation system, DAB radio, Bluetooth, right-hand sliding door, rear hinged doors paneled, lashing eyes in the cargo area, aluminum interior panelling, wooden load floor, lashing points for securing cargo, tinted windows, 16-inch tires, tire pressure monitoring system, DPF EURO6
Gross vehicle weight: 3050 kg
Payload: 1018 kg
Towing capacity: 1700 kg
Cargo area dimensions: Length: 2.80 m / Width: 1.60 m / Height: 1.40 m
We are happy to accommodate your requests and can carry out various retrofitting tasks in our workshop:
Tow bar from €800
1-year Auto Helle warranty according to warranty certificate.
Last 5W30 oil service at Mercedes at 29,251 km in May 2022
Interim inspection at 54,100 km
Current vehicle inspection
Complete service history or digital service record
Front brake discs and pads, rear brake discs and pads replaced at 54,100 km
Repair, service, and preparation costs included in the purchase price.
Finance possible through bank loan.
Subject to changes and errors.
Mali oglas
Sindelfingen
535 km
Standardni vlačilec
Mercedes-BenzActros 1848 LL AWL-Möbelkoffer u-LBW 1,5
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, prevoženi kilometri: 543.000 km, moč: 350 kW (475,87 KM), prva registracija: 06/2019, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 9.500 kg, največja dovoljena obremenitev: 8.500 kg, skupna masa: 18.000 kg, velikost pnevmatike: 315/60R22,5, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 5.500 mm, gorivo: dizel, zavore: retarder, barva: rumena, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: zrak, Leto izdelave: 2019, prostornina tovornega prostora: 45 m³, dolžina tovornega prostora: 7.020 mm, širina tovornega prostora: 2.430 mm, višina nakladalnega prostora: 2.630 mm, Oprema: ABS, airbag, dodatne luči, dvižna zadnja plošča, filter saj, klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, nizka raven hrupa, parkirni grelec, računalnik na krovu, registracija vozila, retarder, spojka prikolice, spojler, tempomat, zapora diferenciala, ACTROS 1848 LL 4x2, Wheelbase 5500mm,
Top condition vehicle from first owner, always Mercedes-Benz dealer maintained.
Euro 6 D engine, green environmental badge.
Large driver’s cab with two beds.
AWL swap-body furniture box body 7.02x2.43x2.63m, rear portal doors, triple-row lashing rails, wooden floor and side wood paneling, roof lining.
BÄR aluminum tail lift, U-format, 1,500kg lifting capacity.
Air conditioning.
Automatic transmission.
Airbag.
Retarder.
Differential lock.
Adaptive cruise control.
Fjdjxy H Swspfx Ab Ijph
Lane assist.
Front and rear air suspension.
Auxiliary heater.
Hill-start assist.
Cool box.
ABS, ASR, Radio-CD, FleetBoard navigation.
Air-suspended driver's seat, seat heating.
Electrically adjustable and heated exterior mirrors.
Roof spoiler.
Sun visor spoiler.
Electric sliding roof.
Toolbox.
390+390 L diesel tanks.
Rockinger-type towing hitch.
Chassis payload: 8,500kg without box body, approx. 6,500kg with box body.
Tyres: 315/60R22.5, front 7/7mm, rear 15/15/15/15mm, spare tyre 9mm.
+
Ackermann aluminum furniture box trailer available at extra charge (multiple trailers available in various price ranges).
Price for complete combination: €47,500 net + 19% VAT.
First registration: 01.10.2016, in very good technical and optical condition.
Gross vehicle weight: 14,000kg.
Payload: 10,400kg.
Aluminum box body 7.23x2.46x2.69m, portal doors, three-row lashing rails, wooden floor and side wood paneling.
BPW air-suspended axles.
Chassis and subframe fully galvanized.
Central lubrication system.
Lifting/lowering system.
Tyres: 315/60R22.5, 10/9/9/9mm, spare wheel holder with spare wheel 12mm (NEW).
Further details on request. Sale only to traders or for export.
Leasing/financing available upon request—immediate processing, also possible without down payment! Further details and requirements on request.
The vehicle description is for general identification purposes only. Details, images and descriptions are provided without guarantee! Features should be checked separately if applicable. The seller accepts no liability for potential typographical or data transmission errors. Subject to change and prior sale.
Thank you very much for your interest! We look forward to your visit.
OUR SERVICE
We are happy to take your used vehicle in part exchange.
Export number plates with 30-day insurance.
EUR-1 and all export customs documents.
TÜV / SP / UVV / tachograph inspection / OBU installation.
Professional delivery transport to the customer.
Shuttle service from Stuttgart Airport / Sindelfingen train station to our location by arrangement.
Retrofitting of additional attachments and individual customer requirements possible by arrangement.
Mali oglas
Fliessem
763 km
Standardni vlačilec
MERCEDES-BENZActros 2641 LS 6x4 Original 185505 km
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 185.505 km, moč: 300 kW (407,89 KM), prva registracija: 09/2007, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 40.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 5, Oprema: ABS, klimatska naprava, * Mercedes Benz Actros 2641 6x4 vlačilec
* Originalnih 185.505 km prevoženih kilometrov
* Dokazila o prevoženih kilometrih so na voljo
* Medosna razdalja cca 3,20 m
* Euro 5
* Telligent avtomatski menjalnik
* Klimatska naprava
* Vzmetenje: listnato-zračno-zračno
* Sončna zaslonka
* Strešni spojler
* AD-Blue
* Zračni sedež
* Strešno okno
* Diferencialne zapore
* Električni pomik stekel + električna ogledala + ogrevanje ogledal
* Radio Truckline CD 70
* Priprava za telefon
* ASR
* Delovna razsvetljava
* Priključek za dodatne naprave (nadzemni pogon)
* Pnevmatske gume 315/80R22,5 cca 80-80-80%
* Nemško vozilo
* 1 lastnik
* Vozilo iz državne lasti
* Neto prodaja znotraj EU se izvaja le s kaucijo za DDV in dokazilom o registraciji v ciljni državi (potrdilo o prihodu),
* Prodaja samo pravnim osebam, prevoz do pristanišča možen,
* Ta ponudba je neobvezujoča in prosta.
* Pridržujemo si pravico do napak in vmesne prodaje. Za tipkarske napake ne jamčimo.
* Ogled je možen le po dogovoru,
* WhatsApp
Fedpsyqbz Nefx Ab Isph
Mali oglas
Potsdam
704 km
Tovornjak s ploščadjo
MERCEDES-BENZ1017 A 1217A 1417A~ TOP Zustand 6x am Lager
Pokliči
Stanje: rabljeno, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, prevoženi kilometri: 23.400 km, moč: 127 kW (172,67 KM), prva registracija: 04/1987, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 12.200 kg, konfiguracija osi: 2 osi, gorivo: dizel, zavore: zaviranje z motorjem, barva: zelen, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, vzmetenje: parabolično listje (vzmet), Oprema: kompresor, pogon na vsa štiri kolesa, spojka prikolice, PLEASE DO NOT SEND INQUIRIES VIA EMAIL!
Please read the entire offer carefully!
AN APPOINTMENT BY TELEPHONE IS ABSOLUTELY REQUIRED FOR VIEWING!!!!!
4 units in stock: Mercedes Benz 1017 A and 1417 4x4 flatbed in TOP condition
* First owner
* Ex-German Army (Bundeswehr)
* Factory reconditioned
* Very good condition
* German vehicle
* 5-speed manual transmission
* Engine brake
* Switchable all-wheel drive (4x4)
* Rear axle differential lock
Fpodpfx Aoxcnazsb Ieh
* 3 seats
* Leaf spring suspension front and rear
* Off-road tyres 10 R 22.5 in very good condition
* Flatbed with tarpaulin 5.1m x 2.4m x 1.9m
* Pictures are for reference and may differ from the actual vehicle
----
PLEASE MAKE SURE TO ARRANGE A VIEWING APPOINTMENT!!!
TEL:0049 1723021035
MORE ALL-WHEEL DRIVE VEHICLES ON OUR HOMEPAGE
----Subject to errors and prior sale.
The information provided in advertisements, on the internet, price tags and pictures are non-binding descriptions and do not constitute guaranteed features. The seller assumes no liability for typing or data transmission errors. Listed equipment should be verified separately if necessary. All information in the listings is non-binding and without warranty.
----Errors, mistakes, and prior sale reserved.
Mali oglas
Potsdam
704 km
Tovornjak s ploščadjo
MERCEDES-BENZ1017 A 1217A 1417A~ TOP Zustand 6x am Lager
Pokliči
Stanje: rabljeno, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, prevoženi kilometri: 150.000 km, moč: 127 kW (172,67 KM), prva registracija: 04/1991, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 12.200 kg, konfiguracija osi: 2 osi, gorivo: dizel, zavore: zaviranje z motorjem, barva: zelen, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, vzmetenje: parabolično listje (vzmet), Oprema: dvižna zadnja plošča, kompresor, pogon na vsa štiri kolesa, spojka prikolice, PLEASE DO NOT SEND INQUIRIES BY EMAIL!
VIEWING STRICTLY BY PRIOR TELEPHONE APPOINTMENT ONLY!!!
Qualified inquiries are welcome by phone.
5 units in stock - Mercedes Benz 1017 A and 1417 4x4 flatbed trucks in TOP CONDITION
----
* 1st owner
* Ex-German Armed Forces (Bundeswehr)
* Factory reconditioned
* Very good condition
* German vehicle
* 5-speed manual transmission
* Engine brake
* Switchable all-wheel drive 4x4
* Rear axle differential lock
* 3 seats
* Leaf spring suspension front & rear
* Off-road tires 10 R 22.5 in very good condition
* Drop-side flatbed with canvas: 5.1 m x 2.4 m x 1.9 m
* Images may be for illustration purposes only and may differ from the actual vehicle
----
PLEASE BE SURE TO ARRANGE A VIEWING APPOINTMENT!!!
TEL:
Email (German or English): lausch.
----
Fedpfxsxclr Is Ab Ieph
MORE ALL-WHEEL DRIVE VEHICLES ON OUR HOMEPAGE
----
Errors and prior sale excepted.
The information given in advertisements, on the internet, price tags, and images are non-binding descriptions and do not constitute guaranteed characteristics. The seller assumes no liability for typographical or data transmission errors. Listed equipment must be verified separately if necessary. All statements in these listings are non-binding and made without guarantee.
----
Errors, mistakes, and prior sale excepted.
Mali oglas
Steinach
359 km
Delovna platforma
Mercedes Benz /Ruthmann T 330/33 m/Top Zustand
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2015, obratovalne ure: 3.944 h, Oprema: ABS, Top-maintained Mercedes Benz Actros 1830 with Ruthmann T 330 HV 12 work platform, offering a 33-meter working height, 320 kg lifting capacity or up to 3 persons, 20.70 meters lateral outreach, with minimal outrigger spread, 1,000-volt insulation available, box body (1.60 m x 2.38 m x 1.10 m), hoist and slew lock, large aluminum work basket, newly passed Ruthmann UVV inspection and service, and more.
Work Platform Specifications:
- Aerial work platform: Ruthmann T 330 HV 12
- Working height: up to approx. 33 m (manufacturer’s data)
- 4-way hydraulic outriggers
- Minimal outrigger spread
- 20.70 m lateral outreach
- Load capacity: 320 kg or 3 persons
- Basket dimensions: 1.71 m (L) x 0.85 m (W) x 1.10 m (H) with socket outlet
- Insulation according to DIN VDE 0682-742, up to 1000 V, with GFK fiberglass work basket possible
- Permissible wind speed: 12.5 m/s
- Lateral force at work platform: 400 N
- Rotation and swivel area: 2 x 250°
- 15° lift and 20° slew lock
- Emergency controls on chassis
- Special boom lock for possible retrofit rear underrun protection
- Quick-change device for fast replacement of lifting platforms
- Large tool storage box on the loading deck (1.60 m x 2.38 m x 1.10 m) with side shutters
- 4 non-slip U-pads + holders
- Platform spotlight
- 3,944 operating hours as per counter
- UVV inspection by Ruthmann renewed 09/2025
- Ruthmann service renewed 09/2025
- Registered as self-propelled work equipment (tax-exempt)
- Very well-maintained condition
Truck Specifications:
- First registration: 08/04/2015
- Mileage: 108,250 KM
- Cab: M CompactSpace with rear wall window
- Wheelbase: 4,200 mm
- Engine: OM936, R6, 220 kW (299 HP), 1200 Nm
- Emissions standard: Euro VI
- Drive: 4x2
- Automatic transmission: Mercedes Benz PowerShift 3, G 140-8/9.30-0.79
- Air conditioning
- Leaf spring suspension, front and rear axles
- Weight variant: 18.0 t (8.0/11.5)
- Front axle: 8.0 t, rear axle: crown wheel 300, planetary, 13.4 t
- Front springs: 8.0 t, 3-leaf; rear springs: 11.5 t, heavy
- Axle ratio: i = 4.833
- Disc brakes front and rear
- Electronic braking system with ABS and ASR
- Cruise control
- Stability control assist
- Stabilizers on front and rear axles
- Reverse camera
- Navigation system
- LED daytime running lights
- LED warning light bar on cab roof
- 2 additional flashers on front of cab roof
- Air horn on cab
- 290-liter tank
- Comfort suspension driver’s seat
- Very good, well-maintained condition
Fsdjyi N Stepfx Ab Ioph
- TÜV inspection valid until 10/2025
Registered as self-propelled work equipment (tax-exempt)
Net price plus 19% VAT. Attractive financing options available on request. All details without guarantee. Errors and prior sale excepted.
Internal vehicle number: 2567
Mali oglas
Sottrum
880 km
Smetiarsko vozilo
Mercedes-Benz2635 NGE Faun Rotopress 521L Zoeller Schüttung
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 124.606 km, moč: 260 kW (353,50 KM), prva registracija: 09/2016, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 14.320 kg, največja dovoljena obremenitev: 11.680 kg, skupna masa: 26.000 kg, konfiguracija osi: 6x2, medosna razdalja: 3.900 mm, naslednji pregled (TÜV): 01/2026, zavore: zaviranje z motorjem, barva: oranžna, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 4, skupna višina: 99.900 mm, Oprema: ABS, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, greljenje sedeža, kabina, klimatska naprava, nadzor oprijema, računalnik na krovu, servovolan, tempomat, zapora diferenciala, * German vehicle
* 1st owner
* Condition as per photos
* Only 124,606 original kilometers
* MOT valid until 01/2026
* Documentation and inspection book available
* Faun Roptopress 521L
* 22 m³ capacity
* Zöller tipping system 2301
* Split automatic lifter 02301 Delta
* Container sizes: 80-1,300 liters
* Econic cab with 4 seats
* Spacious cab with low entry steps – ideal for frequent stops
* Folding door on passenger side
* Air conditioning
* Rear-view camera
* Cruise control
* BUS STOP BRAKE
* Engine brake
Fjdpfx Aowc Agfsb Ijph
* 3rd axle: steering axle
* Liftable trailing axle
* Comfort driver's seat, air-sprung
* Heated seat
* Electric windows
* Electric mirrors
* Windshield with filter strip
* On-board computer
* Automatic transmission
* Rotating beacon lights
* Work lights
* ABS and ASR
* Differential lock
* Central lubrication
* Wheelbase: 3,900 + 1,400 mm
* GVW: 26,000 kg
* Curb weight: 14,320 kg
* Payload: 11,680 kg
If a new MOT inspection is required, we will gladly provide you with an offer from our partner workshops.
Our offer is generally WITHOUT new MOT, without new DGUV, without new periodic inspection (SP), and without new accident prevention regulation (UVV).
You can find further trucks on our homepage at
We speak the following languages: German, English, Polish, Turkish
Note:
We offer and highly recommend viewing and inspecting the item to avoid any misunderstandings about its condition or suitability. Viewing and inspections are possible at any time by appointment and are expressly encouraged.
All information is provided without guarantee. No liability for errors or inaccuracies in the offer. The buyer is obligated to verify the condition and equipment of the goods/vehicles independently.
Subject to change, prior sale, and errors.
Mali oglas
Ennigerloh
810 km
Standardni vlačilec
Mercedes-Benz1843 Topzustand einsatzbereit, Motor nur 150 tkm
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 792.735 km, moč: 315 kW (428,28 KM), prva registracija: 12/2015, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 7.439 kg, največja dovoljena obremenitev: 10.561 kg, skupna masa: 18.000 kg, velikost pnevmatike: 315/70 R22,5 154G, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.600 mm, naslednji pregled (TÜV): 02/2024, gorivo: dizel, zavore: retarder, barva: modra, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo-zrak, število postelj: 1, velikost sprednje pnevmatike: 315/70 R22,5 154G, velikost zadnje pnevmatike: 315/70 R22,5 145G, število sedežev: 2, največja hitrost: 90 km/h, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, klimatska naprava, nadzor oprijema, nizka raven hrupa, parkirni grelec, računalnik na krovu, registracija tovornjaka, sistem za imobilizacijo, tempomat, zapora diferenciala, zavorni sistem na stisnjen zrak, Registration service, general inspection/service check/accident prevention inspection (HU/SP/UVV), transport to port
Languages: German, Russian, English, Arabic
12-speed, emissions sticker: 4 (green), automatic transmission, base color: blue, diesel, emissions standard: EURO 6, rear axle drive, air conditioning
Equipment highlights:
ABS, airbag, onboard computer, differential lock, air brake, EBS, ready to drive, truck registration, alloy wheels, low-noise, price on request (Mobile), retarder/intarder, auxiliary heating, stationary air conditioning, cruise control, traction control, immobilizer, central locking, suspension: leaf/air, payload (kg): 10,561, permanent brake (market): retarder
Body type: excellent condition, flawless, retarder, German vehicle, HSN/TSN: 1313/CJO000
Subject to errors.
Fjdpfx Aeww Dtpob Ijph
Mali oglas
St.Lorenz
227 km
Kamion z zamenljivo nadgradnjo
MERCEDES-BENZActros 1840 4x2 Bdf Fahrgestell Euro 6 Bj 2013
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 954.025 km, moč: 260 kW (353,50 KM), prva registracija: 05/2013, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 18.000 kg, konfiguracija osi: 2 osi, barva: rdeča, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Oprema: ABS, dvižna zadnja plošča, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, parkirni grelec, Special Equipment:
Front axle load 8.0 t, trailer brake 2-line, connectors on the left, audio system: CD radio, compressed air connection in the cab, air horn, electrics and lighting for swap body frames, cab floor with 170 mm engine tunnel, tinted windscreen, 10.4 cm info display with additional indicator, 3-piece mudguards, fuel tank: 500 L aluminum, reinforced engine brake, rotating beacon, acoustic reversing alarm (external warning signal), tail lift switch, drawers under the skirting, cab seats: comfort driver's air-suspension seat, external sun visor, additional 24V socket in passenger footwell, Fleetboard pre-installation, pre-installation for cool box / refrigerator.
Additional Equipment:
Emission standard EURO 6, axle configuration: 4x2, Actros 4, trailer socket 24V / 15-pin, exterior mirrors electrically adjustable and heated, rear axle differential lock, steel air reservoirs, medium compressed air unit, cab: width 2.30 m, cab: L StreamSpace, cab: steel suspension, comfort, suspension: air / air (full air), electric windows, 100 A alternator, 8-speed gearbox - type: G 140-8, urea tank (AdBlue): 60 L, rear axle crown wheel 440, body/chassis: chassis, lower comfort bunk, comfort locking system, communication interface, non-regulated power steering pump, 2-stage air compressor, engine 7.7 L - 260 kW R6 diesel (OM 936), engine compartment encapsulation, ramp mirror, spare wheel, residual heat utilization, disc brakes front and rear axle, seat covers/upholstery: fabric, cab seats: passenger function seat, cab seats: folding driver's seat backrest, voltage converter 24V / 12V 10 A, front spray protection, front axle stabilizer, external storage flap left, external storage flap right, 24V cab socket, tachograph / EU control unit, cab door extension, aerodynamically shaped underbody panel, front underrun protection, CB radio pre-installation, toll collection pre-installation, dropped front axle, permitted gross weight 18.00 t, additional heating (water)
* VIN: WDB9630031L763095
* Sleeper cab
* Vehicle length: 9600 mm
* Vehicle width: 2550 mm
* Vehicle height: 4000 mm
* Tail lift
Fpodpfeqnqy Tjx Ab Ish
* TÜV until 05/2022
* Net price
* All information subject to change
Tel./WhatsApp:
Mali oglas
Nervesa d. Battaglia - Tv
216 km
Standardni vlačilec
MERCEDES-BENZActros 4 18 4x2 - actros 1845 LSnR flat cab. . 2,5 EuroVI(E5)
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 618.500 km, moč: 330 kW (448,67 KM), prva registracija: 08/2018, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 315/60 R 22.5, konfiguracija osi: 4x2, barva: bela, emisijski razred: Euro 5, vzmetenje: zrak, število sedežev: 2, BIG Space 2.5 m – Wheelbase 3700 mm – low-profile version with /60 tires
Fpodpfjviugxsx Ab Ish
Standard fifth wheel, Jost JSK 42 – 390 l aluminium fuel tank on left side, 290 l aluminium tank on right side – Mercedes PowerShift 3 automated transmission – Transmission with integrated GPS for reduced fuel consumption (PPC) – High-performance enhanced engine brake – Top Torque – Torque increase in 12th gear – Electric auxiliary air conditioning – Automatic climate control – Luxury lower bunk – Cabin hot water heater – Pneumatic driver's seat, comfort type – Electrically operated lifting roof – Active Brake Assist – Attention Assist – Halogen fog lights – Electronic Stability Program (ESP) – Lane Keeping Assist – EPB braking system with ABS and ASR – Cruise control – ADR EX/II EX/III FL AT
Mali oglas
Regensburg
385 km
Tovorno vozilo za težke obremenitve
MERCEDES-BENZ4163 8x4 BL - 155 to TRK MOTORSCHADEN Nr.: 545
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 799.132 km, moč: 460 kW (625,43 KM), prva registracija: 02/2015, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 41.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, zavore: retarder, barva: rumena, vrsta prenosa: samodejen, Oprema: ABS, filter saj, klimatska naprava, parkirni grelec, Gross train weight: 155 t - TURBO RETARDER CLUTCH - TRK
VIN: WDB9634261L903545
Unladen weight: 12,925 kg
German roadworthiness inspection (HU) due
----GigaSpace cab
Retarder, digital tachograph
Automatic climate control, auxiliary heater, two bunks, radio-CD Bluetooth,
Multifunction steering wheel, toll system pre-installation, heated seats, refrigerator
Leaf suspension front - air suspension rear
Wheelbase: 4,000 mm + 1,350 mm
Wheelbase: 1st to 2nd axle 2,650 mm
900-liter fuel tank
AP axles
2nd axle - steered
Trailer hydraulics
Fifth wheel height: approx. 1,350 mm = 3.5 inches
Various toolboxes
Beacon lights
Fpjdpfx Abeu D Uy Se Ioh
Tyres:
1st & 2nd axle 385/65 R 22.5
3rd & 4th axle 315/80 R 22.5
Changes, prior sale, and errors excepted. This description serves general vehicle identification and does not constitute a warranty in the sense of sales law. The binding description is according to the purchase contract.
Our offer does not generally include a new TÜV inspection. If a new TÜV inspection is required, we will be pleased to provide a quote from our partner workshops! Vehicle may be fitted with advertising stickers and/or lettering. Our general terms of delivery and payment apply.
Mali oglas
Regensburg
385 km
Tovorno vozilo za težke obremenitve
MERCEDES-BENZ2751 6x2 BL -68 to - UNFALL - Nr.: 879
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 364.142 km, moč: 375 kW (509,86 KM), prva registracija: 10/2020, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 27.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, zavore: retarder, barva: srebrn, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Oprema: ABS, filter saj, je imel nesrečo, klimatska naprava, parkirni grelec, Vehicle Identification Number: W1T96342210482879
Permissible Gross Combination Weight: 68 t
Mileage: 364,142 km – Operating hours: 6,531 h
Curb Weight: 8,880 kg
German roadworthiness inspection (HU) due
----BigSpace Cab
Retarder, Digital Tachograph
Automatic climate control, auxiliary air conditioning, auxiliary heating, 2 beds,
Radio-CD/USB/Aux/Bluetooth, heated seats, refrigerator,
Multifunction steering wheel, toll pre-installation, lane assist, leather seats
Leaf spring front suspension – air suspension rear
Diesel tank: 490 liters
2nd axle: liftable and steerable
Wheelbase: 3,980 mm (1st – 2nd axle 2,650 mm)
Fifth wheel height: 1,190 mm
Tyres:
1st axle 385/55 R 22.5
2nd + 3rd axle 315/70 R 22.5
Fsdowl Stmepfx Ab Ieph
Aluminum wheels
Subject to change, prior sale, and errors. The description serves general vehicle identification and does not constitute a warranty in the legal sense. The description in the sales contract is binding.
Our offer generally does not include a new TÜV inspection. If a new TÜV inspection is required, we are happy to provide a quote from one of our partner workshops upon request! The vehicle may display advertising stickers and/or lettering. Our general terms and conditions of delivery and payment apply.
Mali oglas
Regensburg
385 km
Tovorno vozilo za težke obremenitve
MERCEDES-BENZ4163 8x4 BL - 155 to TRK MOTORSCHADEN Nr.: 929
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 725.000 km, moč: 460 kW (625,43 KM), prva registracija: 01/2015, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 41.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, zavore: retarder, barva: rumena, vrsta prenosa: samodejen, Oprema: ABS, filter saj, je imel nesrečo, klimatska naprava, parkirni grelec, Gross train weight: 155 t – TURBO RETARDER CLUTCH – TRK
VIN: WDB9634261L901929
Curb weight: 12,975 kg
German roadworthiness test (HU) due
ENGINE ONLY RUNS BRIEFLY & THEN SEIZES / POSSIBLE CRANKSHAFT DAMAGE
----GigaSpace cab
RETARDER, digital tachograph
Fpjdop Ncacjpfx Ab Ish
Automatic climate control, auxiliary heater,
2 bunks, radio-CD Bluetooth,
multifunction steering wheel, toll pre-installation,
seat heating, refrigerator
Leaf suspension at the front – air suspension at the rear
Wheelbase: 4,000 mm + 1,350 mm
Wheelbase: 1st – 2nd axle 2,650 mm
900-liter tank
AP axles
2nd axle – steerable
Trailer hydraulics
Fifth wheel height: approx. 1,350 mm = 3.5 inches
various toolboxes
beacon lights
Tyres:
1st & 2nd axle 385/65 R 22.5
3rd & 4th axle 315/80 R 22.5
Modifications, prior sale and errors excepted. Description serves general vehicle identification and does not constitute any warranty in the sense of the law on sales contracts. The details in the purchase contract are binding.
Our offer is generally without new roadworthiness test (TÜV). If a new TÜV inspection is desired, we are happy to provide an offer from our partner workshops! The vehicle may be wrapped and/or branded with advertising. Our general terms and conditions of delivery and payment apply.
Mali oglas
Regensburg
385 km
Tovorno vozilo za težke obremenitve
MERCEDES-BENZ4163 8x4 BL 180 to PUSH Getriebe Problem Nr: 727
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 620.111 km, moč: 460 kW (625,43 KM), prva registracija: 12/2014, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 35.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, zavore: retarder, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Oprema: ABS, filter saj, je imel nesrečo, klimatska naprava, parkirni grelec, TEŽAVA Z MENJALNIKOM – Ko menjalnik doseže obratovalno temperaturo, ne prestavlja.
Skupna vlečna masa: 180 t - TURBO RETARDER SKLOPKA - TRK
Spredaj registrska sklopka
VIN: WDB9634261L902727
Lastna masa: 13.430 kg
DE tehnični pregled – SP do 06.2026
----Kabina GigaSpace
RETARDER, digitalni tahograf
Avtomatska klima, parkirno gretje,
2 ležišči, radio-CD Bluetooth,
Večfunkcijski volan, priprava za cestnine,
Ogrevanje sedežev, hladilnik
Listnato vzmetenje spredaj - zračno vzmetenje zadaj
Medosna razdalja: 4.000 mm + 1.350 mm
Razdalja med 1. in 2. osjo: 2.650 mm
Rezervoar 900 litrov
AP osi
2. os – krmiljena
Hidravlika za prikolico
Višina priklopa: ca. 1.350 mm = 3,5 palca
Fpodpex S S E Aofx Ab Ijh
Razni zaboji za orodje
Rotacijske luči
Pnevmatike:
1. + 2. os 385/65 R 22,5
3. + 4. os 315/80 R 22,5
Mali oglas
Regensburg
385 km
Standardni vlačilec
MERCEDES-BENZ1853 4x4 BB ALLRAD UNFALL Nr.: 773
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 21.104 km, moč: 390 kW (530,25 KM), prva registracija: 05/2024, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 18.000 kg, konfiguracija osi: 2 osi, barva: črn, vrsta prenosa: samodejen, Oprema: ABS, filter saj, je imel nesrečo, klimatska naprava, parkirni grelec, pogon na vsa štiri kolesa, Vehicle ID no.: W1T96440X10768773
ACCIDENT DAMAGE, VEHICLE IS OPERABLE FOR MANOEUVRING
Tipping hydraulics - 200 l hydraulic tank.
Fpodpfsxlv Edex Ab Ioh
Unladen weight: 8,625 kg
German inspection (HU) due
Medium cab
3-stage engine brake, digital tachograph
Air conditioning, auxiliary heater, radio with USB/Bluetooth/navigation preparation
Toll system preparation, multifunction steering wheel
Seat heating, distance warning system
Leaf suspension front and rear
Combo tank: 290 l diesel
Wheelbase: 3,600 mm
AP axle
Fifth wheel height: 1,380 mm
NATO socket
Tyres: 315/80 R 22.5
Modifications, prior sale, and errors excepted. The description serves only for general identification of the vehicle and does not constitute a warranty in the legal sense. The specifications stated in the purchase agreement are binding.
Our offer generally does not include a new TÜV inspection. If you require a new TÜV inspection, we are happy to provide an offer from our partner workshops. Vehicle may have advertisements and/or lettering applied. Our general terms and conditions of delivery and payment apply.
Mali oglas
Regensburg
385 km
Tovorno vozilo za težke obremenitve
MERCEDES-BENZ4163 8x4 BL - 155 to - PUSH - Nr.: 925
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 537.245 km, moč: 460 kW (625,43 KM), prva registracija: 07/2015, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 41.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, zavore: retarder, barva: srebrn, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Oprema: ABS, filter saj, klimatska naprava, parkirni grelec, Gross combination weight: 155 t
PUSH
VIN: WDB9634261L940925
Unladen weight: 13,575 kg
DE roadworthiness inspection due
----BigSpace cab
RETARDER, Digital tachograph
Automatic climate control, parking air-conditioning, auxiliary heater,
2 beds, Radio-CD Bluetooth, multifunction steering wheel, toll preparation,
Heated seats, seat ventilation, refrigerator
Front leaf suspension – rear air suspension
Wheelbase: 3,900 mm + 1,350 mm
Wheelbase: 1st – 2nd axle 2,560 mm
900-liter fuel tank
AP axles
2nd axle – steerable
Trailer hydraulics, NATO socket
Fifth wheel height: approx. 1,350 mm = 3.5 inches, adjustable
Toolbox
Beacon lights
Tyres:
1st & 2nd axle: 385/65 R 22.5
3rd & 4th axle: 315/80 R 22.5
Fodpfx Abep Nb U Hs Ioph
Subject to change, prior sale, and errors excepted. This description serves general vehicle identification and does not constitute a warranty in the legal sense. The description according to the purchase contract is binding.
Our offer does not include a new TÜV (roadworthiness inspection) by default. If a new inspection is desired, we are happy to make an offer through our partner workshops! Vehicle may be fitted with advertising stickers and/or decals. Our general terms and conditions of delivery and payment apply.
Mali oglas
Regensburg
385 km
Smetiarsko vozilo
MERCEDES-BENZ2628 6x2 - HALLER M20X2 - Nr: 999
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 349.264 km, moč: 205 kW (278,72 KM), prva registracija: 11/2001, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 26.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, zavore: retarder, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 3, Oprema: ABS, klimatska naprava, Ident. št. vozila: WDB9576611Z931999
VOZILO JE POMIČNO, !!! NI PRIMIERNO ZA TEHNIČNI PREGLED !!! - ZA REZERVNE DELE
Lastna teža: 14.950 kg - Nosilnost: 11.050 kg
NADGRADNJA HELLER M20X2
Fedsxvv E Sepfx Ab Ijph
Nemški tehnični pregled potekel
----Srednja kabina
RETARDER, analogni tahograf
Klima, ogrevani sedeži, 3 sedeži
Zračno vzmetenje spredaj / zadaj
Medosna razdalja: 3.900 - 1.350 mm
3. os - krmiljena, BREZ funkcije
AP os
Diferencialna zapora
Rezervoar 300 litrov
Visoko speljan izpušni sistem
Centralno mazanje
Utripajoča opozorilna luč
Pnevmatike: 315/80 R 22,5
Mali oglas
Grafing
313 km
Minibus
Mercedes-BenzV 250 d STYLE Lang Style 7Sitze AHK Distr 360K Multibeam
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 26.111 km, moč: 140 kW (190,35 KM), vrsta goriva: dizel, vrsta prenosa: samodejen, skupna masa: 3.100 kg, prva registracija: 02/2025, emisijski razred: Euro 6, barva: črn, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 7, gorivo: dizel, Oprema: ABS, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, filter saj, greljenje sedeža, klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, parkirni senzorji, računalnik na krovu, servovolan, sistem za imobilizacijo, tempomat, E07 Hill Start Assist, E7M MBUX Multimedia System, VR9 STYLE, Q50 Removable Tow Hitch (Ball Head), E65 Burmester Surround Sound System, T56 Electric Operation for Left Sliding Door, T55 Electric Operation for Right Sliding Door, JB6 Park Package with 360-Degree Camera, EY5 Mercedes-Benz Emergency Call System, BS1 Brake Calipers with Mercedes-Benz Lettering, EY6 Breakdown Management, B25 Electronic Parking Brake, G43 9G-TRONIC, CM2 Bumpers and Attachments Painted in Vehicle Color, FS5 Illuminated Mirrors for Sun Visors, R1Q Alloy Wheels 8.0Jx19, 10-Spoke Design, LG4 Rear, Brake and Indicator Lights in LED Technology, RK1 Tires 245/45 R19, XO7 Mercedes-Benz Mobilo with DSB and GgD, SE5 Lumbar Support Driver's Seat, SE4 Lumbar Support Passenger Seat, QA4 Trailer Load 2500 kg, F2W Winter Package, T70 Child Safety Locks on Passenger Doors, ZC6 Sales Identifier 1, T74 Grab Handle for Entry, UR1 Quick-Release Seat Rail System, XX4 Model Year Change G4-II, V33 Carpet Flooring in the Rear, E1E Digital Extra: Hard Disk Navigation, HH9 Semi-Automatic TEMPMATIC Air Conditioning, V36 Roof Lining, E1D Digital Radio (DAB), Y10 First Aid Kit, MJ8 ECO Start-Stop Function, IB6 Model Series C447 Vito/V-Class, 805 AEJ X4/1, VL2 Velour Floor Mats, ES3 12V Sockets for Rear Row Seats Right & Left, ES2 12V Socket in Trunk/Cargo Area, F3T Trim Elements Wood Look.
We are happy to provide you with an individual financing or leasing offer and will accept your used vehicle as a trade-in. We look forward to welcoming you to our dealership for further consultation. Vehicle condition is as per age/mileage; touch-up painting may have been carried out as part of vehicle preparation. No liability for printing or typing errors. Subject to prior sale and errors. Noteworthy features may include digital extras, which can be subscribed to in full or for a limited period via MercedesMe, possibly subject to charges. ... More on our homepage.
Fodpfx Aboyrmxvo Ioph
Znak zaupanja
Prodajalci, certificirani pri TruckScout24

Mali oglas
Wackersdorf
411 km
Prostorninska vlačilna enota
Mercedes-BenzActros 1848 LS nRL GigaSpace ACC AHK AUT BiXenon
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 378.000 km, moč: 350 kW (475,87 KM), prva registracija: 08/2020, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 18.000 kg, konfiguracija osi: 2 osi, gorivo: dizel, zavore: retarder, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, vzmetenje: zrak, Oprema: ABS, airbag, centralno zaklepanje, filter saj, hladilna enota, klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, parkirni grelec, servovolan, spojka prikolice, tempomat, F2X GigaSpace, L1A Bi-xenon headlights, J2U navigation system, D6G automatic climate control, GPS navigation system, S5A speed limiter, S5Z cruise control, KLI2 automatic climate control, AIR driver’s side airbag, 36015 bi-xenon headlights, A0B axle, narrow wheel track, B2X electronic parking brake, C5B tread plate over frame, partial cover, C6C single-circuit steering, D5Y rubber floor mats for driver and passenger, E0D battery sensor by Hella, E5A switch no. 1 for additional body electrics, E5H night drive light switch, E7F remote cable control for air suspension, F0F side module, N3 vehicle, F0X mirror trim, road vehicle, F5Y A-pillar trim, F7C bumper center section with towing eyes, G0K driving program economy/power, G5A single-plate clutch, H2C fifth wheel coupling offset +600 mm, I1Y tubeless tires 295/55 R 22.5 rear axle, I2C tubeless tires 315/60 R 22.5 front/leading/non-leading axle, I6I vehicle production site Wörth, I6K heavy-duty series new generation from 18 t, I6N heavy vehicles from 18 t on-road, J1S tachograph manufacturer VDO, J2K 2-way speaker system, J6Z preparation for Mercedes-Benz Truck App Portal, JDSU driver’s seat lowering by 40mm, JZYE ETG2 inspection (homologation), K5M lockable tanks, K5S protective cap for AdBlue dosing system, L0A lighting regulations according to UN-R 48.06, M0C lower shell for dust protection, O0C medium coolant service interval for SWR, O1N off-line FHS attachment parts, O1Q SFTP model generation 5 scope, O1S interior color almond beige, O1Y direct steering, O6U control code type plate ETG level 2, Q0W factory-installed fifth wheel coupling, Q6Z saddle angle... Reach us by phone Monday to Friday until 8:00 pm and Saturday until 4:00 pm!!
Further Information:!!
Leasing/financing and trade-in possible!!
Fpjdoxnwmhopfx Ab Ijh
!! !!
Subject to errors and prior sale!!
All information provided without guarantee ... more on our homepage
Mali oglas
Aichach
388 km
Standardni vlačilec
MERCEDES-BENZArocs 1848 SZM + Schwarzmüller
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 499.000 km, moč: 350 kW (475,87 KM), prva registracija: 06/2016, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 18.000 kg, konfiguracija osi: 2 osi, zavore: retarder, barva: oranžna, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2016, Oprema: ABS, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, * Mercedes Arocs 1848 Tractor Unit
* First registration: 2016
* 499,000 km
* Euro 6
* 4x4 HAD
* Leaf/Air suspension
* Automatic transmission
* Air conditioning
* Retarder
* Tipping hydraulics
* Unladen weight: 8,401 kg
* Wheelbase: 3.6 m
* Schwarzmüller Tipper Semi-Trailer
* First registration: 2013
* Air suspension
* Lift axle
* Camera
* Unladen weight: 5,620 kg
Fpsdezb Sunepfx Ab Ish
----Special equipment:
Front axle load 8.0 t, Audio system: CD radio Comfort (Bluetooth), 220 Ah battery, Aluminium air reservoir, Air horn, Driver assistance system: Attention-Assist (fatigue detection sensor), Driver assistance system: lane keeping assist, Cab: steel suspension, Comfort, Suspension: front springs 8.0 t, 3-leaf, 12-speed gearbox - Type: G 330-12, Rear axle with 300 mm crown wheel, Cabin filter for construction vehicles, Integrated rear, Cooling box / refrigerator, Air intake behind cab, 2-cylinder air compressor, Mounting plate / fifth wheel plate 40 mm for fifth-wheel coupling, Reinforced engine brake, PTO MB 131-2c, Programmable special module, Frame lowering without residual air pressure control, Spare wheel, Retarder, Acoustic reverse warning (external warning signal), Low-maintenance fifth wheel coupling, Fleet management system interface, Circuit breaker, Cab seats: armrest passenger seat, Cab seats: comfort suspension driver's seat, External sun visor, Sunblind for side window, Driver's door, Voltage converter 24V / 12V 10A, Steel rims 11.75x22.5 (on front axle), External left storage flap, Additional 24V socket in passenger footwell, Gearbox oil cooler
Further equipment:
Euro 6 emission standard, Switchable ABS, Axle configuration: 4x2, Trailer socket 24V / 15-pin, Work lights, Arocs, Exhaust end pipe to vehicle centre, Electrically adjustable and heated exterior mirrors, Rear axle differential lock, Air connection in cab, Medium air unit, Cab width: 2.30 m, Cab entry movable, Cab: hydraulic tilting device, Cab: M ClassicSpace, Engine tunnel height 170 mm, Suspension: leaf/air, Suspension: front springs 7.5 t, 3-leaf, Electric window lifters, Tinted windscreen, 100A alternator, 12-speed gearbox - Type: G 281-12, Urea tank (AdBlue): 60 L, Hydraulic Auxiliary Drive (HAD), Info display 10.4 cm, Cabin filter: pollen filter, Body/chassis: tractor unit, Body variant: standard, Central locking system, 3-piece mudguards, Fuel tank: 290 L steel, left, Unregulated power steering pump, Front air intake, Heated air dryer, Engine 12.8 L - 350 kW R6 diesel (OM 471), Engine compartment encapsulation, Wheelbase 3600 mm, Ramp mirror, Residual heat utilisation, Partially protected disc brakes, Disc brakes front and rear axle, Seat cover/upholstery: fabric, Cab seats: functional passenger seat, Front axle stabiliser, 24V cab socket, Tachograph / EC control unit, CB radio preparation, Toll collection preparation, Straight front axle, Perm. gross vehicle weight: 18.00 t
Mali oglas
Koblach
430 km
Tovorno vozilo s ravno platformo in ponjavo
MERCEDES-BENZActros 1832 Pritsche Plane LBW Voll Luft Top
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 322.557 km, moč: 235 kW (319,51 KM), prva registracija: 12/2019, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 18.000 kg, konfiguracija osi: 2 osi, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, dolžina tovornega prostora: 8.100 mm, širina tovornega prostora: 2.500 mm, višina nakladalnega prostora: 2.950 mm, Leto izdelave: 2019, Oprema: ABS, dvižna zadnja plošča, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, navigacijski sistem, parkirni grelec, * Mercedes Actros 1832
* 1 lastnik
* Vrhunska oprema
* Nakladalna ploščad s ponjavo
* Dvigalna platforma BÄR BC 1000 SA
* Edscha streha z Air Pipe
* Popolno zračno vzmetenje
* Skupna masa vozila 18.000 kg
* Nosilnost vozila 9.165 kg
* Dolžina tovornega prostora 8.100 mm
* Višina tovornega prostora 50 mm
* Medosna razdalja 5.800 mm
* Letnik 20
* Kilometri 322.000
* Stanje zelo dobro
* Takoj pripravljen za uporabo
Fedpfx Abjy Nutds Ieph
* WDB96300410390774
* Delovni čas od ponedeljka do petka 07:30-12:00, sobota 07:30-17:00.
* E-mail:
* Tel/Whatsapp/Viber: Alexandar Ilic
* Tel/Whatsapp/Viber angleško: Mladen Ilic
Mali oglas
Plankenfels
498 km
Prekucnik tovornjak
MERCEDES-BENZActros 1841 4x2 BL MP3 Absetzer Meiller AK12MT
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 222.200 km, moč: 300 kW (407,89 KM), prva registracija: 01/2012, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 18.000 kg, konfiguracija osi: 2 osi, naslednji pregled (TÜV): 07/2026, barva: črn, vrsta prenosa: polavtomatski, emisijski razred: Euro 5, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 3.630 mm, Oprema: ABS, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, parkirni grelec, SN: 86
Actros 1841 4x2 BL MP3 Menjalnik za izmenljive zabojnike Meiller AK12MT / Klimatska naprava / Neodvisno ogrevanje
Tempomat / 2-stopenjska motorna zavora / Kabina voznika: M
Motor 12,0 l – 300 kW V6 dizel (OM 501 LA)
Telligent - menjalnik
Sistem za prevračanje zabojnikov:
Proizvajalec: Meiller,
Tip: AK 12 MT,
S teleskopskimi rokami,
Hidravlično varovanje zabojnika,
Obratovalni tlak: max. 315 bar,
Nazivna nosilnost: 13.000 kg,
Leto izdelave: 2011,
Maks. prostornina zabojnika: 20 m³
MAN TGS 18.440 4x2 BL nosilec za izmenljive zabojnike s tempomatom:
3x kontaktni ključ,
Kabina voznika: M (srednje dolga),
Rezervoar za dizel: 400 l,
Rezervoar za AdBlue: 95 l,
Medosna razdalja: 3.600 mm,
Vzmetenje: listnato/pnevmatsko,
Razpored osi: 4x2,
Kolutne zavore,
Vlečna ročica Ringfeder 40 mm,
Zračni priključek Duomatik,
1x priključek za prikolico 24V / 15-polni,
1x ABS priključek,
Zaščita proti podvleki na desni, levi in zadaj,
1x halogenski delovni žaromet na zadnji steni,
2x LED delovni žaromet na zadnji steni,
2x LED vzvratni žaromet zadaj,
Zunanja senčnika,
Mehansko vzmetenje kabine,
Izvlečna lestev za vstop na desni,
1x shranjevalni predal na desni,
Pomožni pogon,
Mehanska strešna loputa (sončna streha),
ABS,
ASR,
ESP,
Funkcija proženja,
Pomoč pri speljevanju v klanec,
Zapora diferenciala,
Neodvisno ogrevanje,
Tempomat,
2-stopenjska motorna zavora,
Priključek za zrak s pištolo v kabini,
Notranje vzvratno ogledalo,
Bluetooth,
Prostoročni komplet,
Radio s CD,
CB radio,
Električni pomik stekel,
Električna nastavitev ogledal,
Ogrevanje ogledal,
Samodejna klimatska naprava,
Gumijaste talne preproge,
2-delni mehanski senčnik za vetrobransko steklo,
Senčilo za voznikovo stran,
Ogrevanje sedeža za voznika,
Voznikov sedež z desno in levo naslonjalo za roke,
Voznikov sedež na zračno vzmetenje,
2x fiksna mala zadnja okna,
Pnevmatike 1. os: 385/65R22,5 na jeklenih platiščih,
Pnevmatike 2. os: 315/80R22,5 na jeklenih platiščih,
Globina profila pnevmatik spredaj levo: 11 mm,
Globina profila pnevmatik zadaj zunaj levo: 8 mm,
Globina profila pnevmatik zadaj znotraj levo: 11 mm,
Globina profila pnevmatik spredaj desno: 11 mm,
Globina profila pnevmatik zadaj zunaj desno: 8 mm,
Globina profila pnevmatik zadaj znotraj desno: 12 mm
Dodatna oprema:
Odlagalna površina na motornem mostu,
Dvovodna zavora za prikolico,
Priključek za prikolico 15-polni, 7+7-polni,
Delovni žaromet zgoraj na zadnji steni kabine,
Avdiosistem: CD radio (Bluetooth),
Baterija 220 Ah,
Zračni signal,
Pomik sedeža vstop v kabino,
Komfortno vzmetenje kabine (1,8 Hz),
Rezervoar za AdBlue: 95 l,
Samodejna klimatska naprava,
Rezervoar za gorivo: 400 l, aluminij,
2Valjni zračni kompresor,
Pomožni pogon MB 2C,
Parametrizirana dodatna kontrolna enota,
Zadnje okno,
Sedeži v kabini: komfortni sedež za voznika na vzmeti,
Sončna zaslonka,
Dodatni stabilizator,
Jeklena platišča 9.00x22.5,
12V vtičnica,
Dodatna toplotna izolacija,
Dodatno ogrevanje (zrak),
Olajševalnik olja za menjalnik
Ostala oprema:
Emisijski standard EURO 5,
Konfiguracija osi: 4x2,
Vlečna sklopka: G 150,
Fjdezc Akijpfx Ab Ioph
Priključek za prikolico 24V/15-polni,
Zunanja ogledala električno nastavljiva in ogrevana,
Širokokotno ogledalo in ogrevano, levo,
Prikaz zunanje temperature,
Razdelilnik za armaturno ploščo,
Strešna loputa (jeklo),
Zapora diferenciala na zadnji osi,
Kabina voznika: M (srednje dolga),
Vzmetenje: listnato/pnevmatsko,
Električni pomik stekel,
Alternator 80 A,
Zadnja os H 6,
Oz
Olajšamo vam iskanje: "mercedes-benz 1848 4x2 ll - original km top zustand nr.: 250"
Nove ponudbe prejmete takoj in brezplačno po e-pošti.
Iskalno nalogo lahko kadar koli preprosto končate.


Prodaja več kot 4 milijonom zainteresiranih na mesec













































































































































































































































































































































































































































































































