Mercedes-Benz 917 Af / 4X4 /Ahk / Top Zustand nakup rabljenega (21.673)
Razvrsti rezultate
- Najnižja cena Najvišja cena
- Najnovejši oglasi Najstarejši oglasi
- Najkrajša razdalja Največja razdalja
- Najnovejše leto izdelave Najstarejše leto izdelave
- Zadnja posodobitev Najstarejša posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž Proizvajalec od Z do A
- Relevantnost
- Najnižja cena
- Cena
- Najvišja cena
- Cena
- Najnovejši oglasi
- Datum vnosa
- Najstarejši oglasi
- Datum vnosa
- Najkrajša razdalja
- Razdalja
- Največja razdalja
- Razdalja
- Najnovejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Najstarejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Zadnja posodobitev
- Posodobitev
- Najstarejša posodobitev
- Posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž
- Proizvajalec
- Proizvajalec od Z do A
- Proizvajalec
- Oznaka od A do Ž
- Oznaka
- Oznaka od Z do A
- Oznaka
- Model od A do Ž
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižja referenca
- referenca
- Najvišja referenca
- referenca
- Najkrajši obratovalni čas
- Obratovalni čas
- Najdaljši čas obratovanja
- Obratovalni čas
- relevantnost
- relevantnost
Mali oglas
Achim
878 km
Kombiniran vozilo s ponjavo
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI L2 4x4/ AC/ AHK 3.5t/ HU neu
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 255.029 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 12/2019, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 6, Leto izdelave: 2019, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, navigacijski sistem, parkirni grelec, Equipment:
Fjdoxk Ubzjpfx Ab Ieph
* Body/Structure: Flatbed with double cab
* Selectable all-wheel drive with low-range gearbox
* Flatbed with aluminum side panels
* Tarpaulin/canvas frame body
* Air conditioning
* Additional (electric air) heater
* Comfort suspension seats for driver and front passenger, heated, with lumbar support
* Thermal insulation in driver‘s cabin
* Heat-insulating glazing
* Rear wall trim
* Diesel tank: main tank 93 liters
* Heavy-duty suspension for rough terrain
Technology:
* MBUX multimedia system (7" touchscreen)
* Navigation system
* DAB tuner (digital radio reception)
* Reversing camera
* Instrument panel charging package (additional USB ports and 12V socket)
* Exterior mirrors electrically adjustable and heated
* Outside temperature display
* 2nd battery (auxiliary battery)
* Tachograph preparation
* USB port (charging function only)
* Inductive charging tray for smartphone
Safety/Environment:
* Driver and passenger airbags
* Traction control system (ASR)
* Driver assistance system: Crosswind Assist
* Hill-start assist
* Low-emission according to Euro 6
Miscellaneous:
* 1 previous owner
* First delivery in Germany
* Truck registration
* Engine: 2.1 L – 120 kW CDI CAT
* Wheelbase: 3,665 mm
* Permissible gross weight: 3.5 t
* Vehicle maintained under service contract
* New tires fitted
* Technical inspection (HU) renewed before delivery
Since 1972, your reliable partner for automobiles and commercial vehicles in 28832 Achim at the Bremer Kreuz. NutzfahrzeugZentrum Behnke always has around 200 vehicles in stock, including vans, commercial vehicles, and construction machinery!
We continuously offer you attractive financing options at special favorable conditions. If interested, we will gladly provide you with an individual quote!
Trade-in of your commercial vehicle/construction machine is welcome.
If a new TÜV inspection is required, we will gladly provide a quote from our partner workshops. Our offer generally does NOT include a new TÜV inspection.
Delivery of your "new" commercial vehicle by our external partners is possible at extra cost.
The information provided in advertisements, on the internet, price tags, and images are non-binding descriptions and do not constitute guaranteed features. The seller accepts no liability/warranty for typing and data transmission errors. The listed equipment must be verified separately if required. Subject to error and prior sale.
Mali oglas
Wendelstein
458 km
Gasilsko vozilo
Mercedes-Benz1224 AF 4x4 Metz LF16 Feuerwehr Doka 9
Pokliči
Stanje: rabljeno, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, prevoženi kilometri: 19.263 km, moč: 177 kW (240,65 KM), prva registracija: 09/1997, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 8.770 kg, skupna masa: 13.500 kg, konfiguracija osi: 4x4, gorivo: dizel, barva: rdeča, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 9, skupna dolžina: 7.400 mm, skupna širina: 2.500 mm, skupna višina: 3.200 mm, Leto izdelave: 1997, obratovalne ure: 172 h, Oprema: ABS, meglenke, servovolan, zapora diferenciala, Spec. vozilo za gašenje požarov:
+ Mercedes-Benz
+ 1224 AF
+ Nadgradnja Metz LF16/12
+ Prva registracija: 04.09.1997
+ 19.263 km; 172 delovnih ur
+ 6-stopenjski ročni menjalnik z reduktorjem
+ Najv. hitrost 92 km/h
+ Priključljiv štirikolesni pogon
+ 2x diferencialna zapora
+ 6-valjni Mercedes motor, OM366, 5958 ccm; 240 KM
+ Dvojna kabina z 9 sedeži
+ Webasto gretje kabine
+ Pomožni pogon
+ 1.620 l rezervoar za vodo
+ Metz črpalka FP16/8
+ 2x kolut za cev na zadku
+ Hitri napadalni kolut
+ Pohodna streha
+ 2x strešna omara
+ 7400 mm x 2500 mm x 3200 mm (d x š x v)
+ Lastna teža: 8.770 kg; dovoljena skupna masa: 13.500 kg
+ Gasilno vozilo iz prve roke
Vsa novo vnešena vozila prejmete po emailu – prijavite se na naš NEWSLETTER!
Možne napake in tiskarski škrati, vmesna prodaja pridržana!
Fpjdpfx Ajyyziaeb Ieh
Mali oglas
Wien
258 km
Zabojniški kombi
Mercedes-BenzVito Kasten 1,6 CDI - 2 Schiebetüren - TOP Zustand - Klima, Tempomat, Navi, Parktronic vorne und hinten
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 81.900 km, moč: 84 kW (114,21 KM), prva registracija: 09/2015, vrsta goriva: dizel, največja dovoljena obremenitev: 952 kg, skupna masa: 2.800 kg, velikost pnevmatike: 16 zoll, gorivo: dizel, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 5, dolžina tovornega prostora: 2.400 mm, širina tovornega prostora: 1.600 mm, višina nakladalnega prostora: 1.400 mm, obratovalna teža: 2.000 kg, Oprema: ABS, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, meglenke, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, sistem za imobilizacijo, tempomat, The vehicle is in top technical and visual condition.
Fpjdpfx Aji E N Dtob Ioh
All vehicles for sale are inspected and serviced in our certified automotive workshop.
Non-smoker vehicle
Equipment:
Single owner, ABS, ASR, ESP, driver airbag, passenger airbag, third brake light, electrically adjustable exterior mirrors, electric windows, headlight range adjustment, fog lights, central locking with remote control and immobilizer, electronic interior lock, air conditioning, hands-free system, onboard computer (MFA), height-adjustable driver's seat with armrest, cup holders, power steering, adjustable steering wheel, multifunction steering wheel, cruise control, Parktronic front and rear, navigation system, DAB radio, Bluetooth, sliding doors on both right and left sides, rear window heating with wiper, cargo area lashing points, cargo area lining, wooden load floor, lashing eyes for securing cargo, tinted windows, 16" tires, DPF EURO5
Gross vehicle weight: 2,800 kg | Payload: 952 kg | Towing capacity: 2,000 kg
Cargo area dimensions: length 2.40 m | width 1.60 m | height 1.40 m
We are happy to accommodate your requests and can carry out various retrofitting works in our workshop:
Tow bar from €800 | Reverse camera from €600
1-year Auto Helle warranty according to warranty certificate.
Last oil service at Mercedes at 79,173 km in January 2022
New air conditioning service
Current vehicle inspection
Complete service records or digital service documentation
New front brake discs and pads
Repair, service, and reconditioning costs included in the purchase price.
Bank financing available
Subject to changes and errors.
Mali oglas
Wien
258 km
Zabojniški kombi
Mercedes-BenzVito 114CDI Kasten LR - Heckdrehtüren - TOP Zustand - Kima, Tempomat, Rückfahrkamera
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 54.100 km, moč: 100 kW (135,96 KM), prva registracija: 07/2020, vrsta goriva: dizel, največja dovoljena obremenitev: 1.018 kg, skupna masa: 3.050 kg, velikost pnevmatike: 16 zoll, gorivo: dizel, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, dolžina tovornega prostora: 2.800 mm, širina tovornega prostora: 1.600 mm, višina nakladalnega prostora: 1.400 mm, obratovalna teža: 1.700 kg, Oprema: ABS, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, sistem za imobilizacijo, tempomat, The vehicle is in excellent technical and visual condition.
All vehicles for sale are inspected and serviced in our certified automotive workshop.
Non-smoker vehicle
Equipment:
ABS, ASR, ESP, driver airbag, passenger airbag, third brake light, electrically adjustable exterior mirrors, electric windows, headlight range control, remote central locking and immobilizer, interior electric locking, air conditioning, hands-free system, multifunctional onboard computer, driver's seat height-adjustable with armrest, cup holders, power steering, adjustable steering column, multifunction steering wheel, cruise control, rear parking sensors, front parking sensors, reversing camera, navigation system, DAB radio, Bluetooth, right-hand sliding door, rear hinged doors paneled, lashing eyes in the cargo area, aluminum interior panelling, wooden load floor, lashing points for securing cargo, tinted windows, 16-inch tires, tire pressure monitoring system, DPF EURO6
Gross vehicle weight: 3050 kg
Payload: 1018 kg
Towing capacity: 1700 kg
Cargo area dimensions: Length: 2.80 m / Width: 1.60 m / Height: 1.40 m
We are happy to accommodate your requests and can carry out various retrofitting tasks in our workshop:
Tow bar from €800
1-year Auto Helle warranty according to warranty certificate.
Fpodpfx Asmmgdzjb Ioh
Last 5W30 oil service at Mercedes at 29,251 km in May 2022
Interim inspection at 54,100 km
Current vehicle inspection
Complete service history or digital service record
Front brake discs and pads, rear brake discs and pads replaced at 54,100 km
Repair, service, and preparation costs included in the purchase price.
Finance possible through bank loan.
Subject to changes and errors.
Mali oglas
Spalt
455 km
Tovornjak s posebno nadgradnjo
Mercedes-Benz1019 AF 4x4
Pokliči
Stanje: pripravljen za uporabo (rabljen), Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, številka stroja/vozila: 380183144460xx, prevoženi kilometri: 17.800 km, moč: 141 kW (191,71 KM), prva registracija: 04/1979, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 7.820 kg, največja dovoljena obremenitev: 4.180 kg, skupna masa: 12.000 kg, velikost pnevmatike: 9.00 R 22.5, konfiguracija osi: 4x4, naslednji pregled (TÜV): 04/2027, gorivo: dizel, barva: rdeča, voznikova kabina: drugo, vrsta prenosa: mehanski, Leto izdelave: 1979, Oprema: pogon na vsa štiri kolesa, spojka prikolice, zapora diferenciala, Offered for sale is a Daimler-Benz fire truck – model 1019 AF with all-wheel drive. This NG-series vehicle comes directly from active service with the volunteer fire department. Regular technical maintenance and inspections have naturally been carried out, making this vehicle an ideal candidate for continued use (e.g., as a classic vehicle, expedition truck, motorhome, etc.).
Currently, it is configured as an LF16 with a built-in FP 16/8 pump and an 860-litre water tank (all fully operational).
Tow coupling present: Type 51-G 210.
Double cab with a total of 9 registered seats.
Note: The radio and additional fire-fighting equipment have been removed. Blue lights must be covered or removed for civilian use.
Tyres: 6x – Uniroyal M+S with approx. 90% tread (approx. 14mm left)
Battery set: 2x 12V/120Ah (replaced Sep 2020)
The general inspection (HU) and safety inspection (SP) were carried out in April 2025 with the result "no defects detected":
-> next safety inspection: April 2026
-> next general inspection: April 2027
Mileage: only 17,710 km (the vehicle is still in occasional use, so mileage might slightly increase)
Engine displacement: 9,506 cc (large-displacement, high-performance diesel engine)
Top speed: 92 km/h (long final drive ratio reduces engine revs at maximum permitted motorway speed)
This 1019 was delivered by Daimler-Benz to the body builder Ziegler in September 1978. First registration as LF16 and commissioning took place on 30.04.1979.
Further images and information will be uploaded in the coming days.
In the event of purchase:
If desired, the vehicle can be transported free of charge to its new destination within a 100 km radius.
For further information, please feel free to get in touch.
Best regards
Fpodpfx Aboxk Ukvs Ioh
Mali oglas
Göttingen
708 km
Gasilsko vozilo
Mercedes-Benz917 - 4x4 - Feuerwehr LF16TS - 21 TKm
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 21.072 km, moč: 125 kW (169,95 KM), prva registracija: 06/1992, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 6.600 kg, največja dovoljena obremenitev: 2.400 kg, skupna masa: 9.000 kg, konfiguracija osi: 4x4, gorivo: dizel, barva: rdeča, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 5, število sedežev: 9, Oprema: zapora diferenciala, Zustand - Sehr gut erhaltenes Fahrzeug
Kategorie - Feuerwehr
Marke - Mercedes‑Benz
Modell - 917 - 4x4 - Feuerwehr LF16TS - 21 Tkm
Laufleistung in km - 21072
Arbeitsstunden - 121
Zulassungsmonat - 06
Zulassungsjahr - 1992
Hubraum in ccm - 5917
Leistung in kW - 125
Kraftstoffart - Diesel
Gesamtgewicht in kg - 9000
Leergewicht in kg - 6600
Nutzlast in kg - 2400
Farbe - Rot
Sitzplätze - 9
Türen - 4
Anzahl der Achsen - 2
Radformel - 4x4
Radstand in mm - 3700
Federung - Blatt/Blatt
Getriebe - 5 Gang Schaltgetriebe
Anhängerkupplung - Maul - mit Luftanschluss
Anhängelast in kg - 12000
Fahrzeug - Allradantrieb, Differentialsperre vorne, Differentialsperre hinten
Ausstattung - Fahrersitz schwingbar und orthopädisch
Fodpfx Aboyug Rke Ijph
Gewerbe/Export -Nettopreis in € - 19990
Änderungen, Zwischenverkauf und Irrtümer vorbehalten
Telefon +49 551 50 84 912
Mali oglas
Diespeck
506 km
Drugo
Mercedes-Benz1222 AF 4x4 LF 16 Feuerwehr
Pokliči
Stanje: rabljeno, številka stroja/vozila: 160, prevoženi kilometri: 35.020 km, moč: 159 kW (216,18 KM), prva registracija: 03/1984, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 8.380 kg, največja dovoljena obremenitev: 4.520 kg, skupna masa: 12.900 kg, velikost pnevmatike: 10 r22,5, konfiguracija osi: 4x4, medosna razdalja: 3.600 mm, zavore: zaviranje z motorjem, barva: oranžna, vrsta prenosa: mehanski, vzmetenje: jeklo, dolžina tovornega prostora: 3.600 mm, višina nakladalnega prostora: 1.400 mm, Oprema: dodatne luči, hidravlika, pogon na vsa štiri kolesa, spojka prikolice, zapora diferenciala, Displacement: 10,888 cc
Bachert bodywork
9 seats
No air connections for trailer
VIN no.: 065628
Fpjdpsqzi S Rofx Ab Ieh
Subject to errors and omissions.
Mali oglas
Gretzenbach
552 km
Gasilsko vozilo
Mercedes-Benz1634 AF 4x4 Feuerwehr
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 59.200 km, moč: 250 kW (339,91 KM), prva registracija: 12/2024, medosna razdalja: 4.200 mm, barva: rdeča, vrsta prenosa: samodejen, Leto izdelave: 1998, Mercedes-Benz 1634 AF 4x4 Tank Firefighting Vehicle
Automatic Transmission ZF5 HP600
All-wheel drive with reduction gear, rear and central differential locks
Water tank: 2,500 liters
Foam tank: 500 liters
Pump: Rosenbauer NH300
2,800 l/min capacity, high pressure 300 l/min
Rapid intervention reels left and right
Roof monitor: Rosenbauer RM24M with 2,800 l/min capacity, throw range 70 m
Light mast: Clark TF445-8, 2x 1000W, light point height 5 m
Tires: 275/80R22.5
Wheelbase: 4,200 mm
Overall length: 7,250 mm
Overall width: 2,500 mm
Fpodpfx Ajvkgq Ssb Ish
Overall height: 3,350 mm
Mali oglas
Gretzenbach
552 km
Gasilska brigada/reševanje
Mercedes-Benz1428 AF 4x4
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 19.950 km, prva registracija: 11/1989, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 4x4, vrsta prenosa: mehanski, Leto izdelave: 1989, Oprema: pogon na vsa štiri kolesa, Mercedes-Benz 1428 AF 4x4 (center and rear axle differential locks, low-range gearing) with 7 seats
Water tank: 2,500 liters
Pump: Metz with 2,800 l/min capacity
Additional equipment: Rapid intervention hose reel on right side with 50-meter hose
Dimensions (LxWxH): 7,100 x 2,300 x 3,000 mm
Wheelbase: 3,800 mm
Tires: 275/70 R22.5
Fodpfx Aofarx Ueb Ioph
Mali oglas
Potsdam
704 km
Tovornjak s ploščadjo
MERCEDES-BENZ1017 A 1217A 1417A~ TOP Zustand 6x am Lager
Pokliči
Stanje: rabljeno, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, prevoženi kilometri: 23.400 km, moč: 127 kW (172,67 KM), prva registracija: 04/1987, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 12.200 kg, konfiguracija osi: 2 osi, gorivo: dizel, zavore: zaviranje z motorjem, barva: zelen, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, vzmetenje: parabolično listje (vzmet), Oprema: kompresor, pogon na vsa štiri kolesa, spojka prikolice, PLEASE DO NOT SEND INQUIRIES VIA EMAIL!
Please read the entire offer carefully!
AN APPOINTMENT BY TELEPHONE IS ABSOLUTELY REQUIRED FOR VIEWING!!!!!
4 units in stock: Mercedes Benz 1017 A and 1417 4x4 flatbed in TOP condition
* First owner
* Ex-German Army (Bundeswehr)
* Factory reconditioned
* Very good condition
* German vehicle
* 5-speed manual transmission
* Engine brake
* Switchable all-wheel drive (4x4)
* Rear axle differential lock
* 3 seats
* Leaf spring suspension front and rear
* Off-road tyres 10 R 22.5 in very good condition
Fpedpfxsxcnazs Ab Ieh
* Flatbed with tarpaulin 5.1m x 2.4m x 1.9m
* Pictures are for reference and may differ from the actual vehicle
----
PLEASE MAKE SURE TO ARRANGE A VIEWING APPOINTMENT!!!
TEL:0049 1723021035
MORE ALL-WHEEL DRIVE VEHICLES ON OUR HOMEPAGE
----Subject to errors and prior sale.
The information provided in advertisements, on the internet, price tags and pictures are non-binding descriptions and do not constitute guaranteed features. The seller assumes no liability for typing or data transmission errors. Listed equipment should be verified separately if necessary. All information in the listings is non-binding and without warranty.
----Errors, mistakes, and prior sale reserved.
Mali oglas
Potsdam
704 km
Tovornjak s ploščadjo
MERCEDES-BENZ1017 A 1217A 1417A~ TOP Zustand 6x am Lager
Pokliči
Stanje: rabljeno, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, prevoženi kilometri: 150.000 km, moč: 127 kW (172,67 KM), prva registracija: 04/1991, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 12.200 kg, konfiguracija osi: 2 osi, gorivo: dizel, zavore: zaviranje z motorjem, barva: zelen, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, vzmetenje: parabolično listje (vzmet), Oprema: dvižna zadnja plošča, kompresor, pogon na vsa štiri kolesa, spojka prikolice, PLEASE DO NOT SEND INQUIRIES BY EMAIL!
VIEWING STRICTLY BY PRIOR TELEPHONE APPOINTMENT ONLY!!!
Qualified inquiries are welcome by phone.
5 units in stock - Mercedes Benz 1017 A and 1417 4x4 flatbed trucks in TOP CONDITION
----
* 1st owner
* Ex-German Armed Forces (Bundeswehr)
* Factory reconditioned
* Very good condition
* German vehicle
* 5-speed manual transmission
* Engine brake
* Switchable all-wheel drive 4x4
* Rear axle differential lock
* 3 seats
* Leaf spring suspension front & rear
* Off-road tires 10 R 22.5 in very good condition
* Drop-side flatbed with canvas: 5.1 m x 2.4 m x 1.9 m
* Images may be for illustration purposes only and may differ from the actual vehicle
----
PLEASE BE SURE TO ARRANGE A VIEWING APPOINTMENT!!!
TEL:
Fpedpfx Ajxclr Ieb Ish
Email (German or English): lausch.
----
MORE ALL-WHEEL DRIVE VEHICLES ON OUR HOMEPAGE
----
Errors and prior sale excepted.
The information given in advertisements, on the internet, price tags, and images are non-binding descriptions and do not constitute guaranteed characteristics. The seller assumes no liability for typographical or data transmission errors. Listed equipment must be verified separately if necessary. All statements in these listings are non-binding and made without guarantee.
----
Errors, mistakes, and prior sale excepted.
Mali oglas
Berlin
717 km
Drugi
MERCEDES-BENZ1224 AF SK LF 16 4x4 Tank 1600l orig.22tkm
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 22.297 km, moč: 177 kW (240,65 KM), prva registracija: 12/1996, skupna masa: 12.000 kg, vrsta goriva: dizel, barva: rdeča, konfiguracija osi: 2 osi, vrsta prenosa: mehanski, skupna širina: 2.500 mm, skupna višina: 3.200 mm, Oprema: ABS, pogon na vsa štiri kolesa, +++ Extremely clean vehicle with only 22,297 original km +++ Ready for immediate use
1,600-litre water tank, rear-mounted FP 16/8 pump, mechanical light mast, Rotzler winch (without cable)
Four-wheel drive (4x4) with two differential locks (centre and rear), ABS
Fedpfx Aswbl Uvsb Ioph
Freshly serviced including lubrication, new fuel filter, and new air dryer cartridge completed
+++ Errors, changes, and prior sale reserved
Mali oglas
Berlin
717 km
Drugi
MERCEDES-BENZ1120 AF 4x4 orig 24tkm Expedition H-Gutachten
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 24.620 km, moč: 150 kW (203,94 KM), prva registracija: 05/1990, skupna masa: 12.000 kg, vrsta goriva: dizel, barva: rdeča, konfiguracija osi: 2 osi, vrsta prenosa: mehanski, širina tovornega prostora: 2.450 mm, dolžina tovornega prostora: 5.380 mm, višina nakladalnega prostora: 1.900 mm, skupna širina: 2.500 mm, skupna višina: 3.030 mm, Oprema: kompresor, pogon na vsa štiri kolesa, Water Rescue Equipment Vehicle / Mixed body with crew cab (standing height) + equipment compartment
6 registered seats: crew/living cabin has a pass-through connection to the driver’s cab
Roof hatch, plus a large cabin door with sliding window and automatic entry step
No need to remove the bellows when tilting the driver’s cab –
the rubber seal automatically presses itself against the rear wall of the driver’s cab
Ideal for leisure/camping combined with technical hobbies
4x4 all-wheel drive with centre and rear axle differential lock
Hydraulic Rotzler Treibmatik TR 35 winch with 5t pulling force
Tow hitch with ring coupling, trailer load 12 t with continuous brake system
Built-in generator 20KVA via power take-off, 220V and 380V outlets
Driver’s seat is air-suspended
Wheelbase: 3640 mm
Empty weight as shown: 7,540 kg – cannot be downgraded to 7.5t with body
Gross vehicle weight: 12,000 kg
Note:
Currently fitted tyres: 10 R x 22.5, so the 1120 now does 98 km/h according to GPS
Body dimensions:
Total: 5380 x 2450 x 1500 mm (LxWxH)
Cabin section: 2130 x 2300 x 1800/1900 mm (under roof hatch)
Fpedpfx Ajxw Rvzeb Ijh
Very well-maintained vehicle with no outstanding repairs
TÜV/Emissions test new for handover, with historic vehicle certification
+++ Errors, changes, and prior sale reserved
Mali oglas
Steinach
359 km
Delovna platforma
Mercedes Benz /Ruthmann T 330/33 m/Top Zustand
Pokliči
Stanje: rabljeno, Leto izdelave: 2015, obratovalne ure: 3.944 h, Oprema: ABS, Top-maintained Mercedes Benz Actros 1830 with Ruthmann T 330 HV 12 work platform, offering a 33-meter working height, 320 kg lifting capacity or up to 3 persons, 20.70 meters lateral outreach, with minimal outrigger spread, 1,000-volt insulation available, box body (1.60 m x 2.38 m x 1.10 m), hoist and slew lock, large aluminum work basket, newly passed Ruthmann UVV inspection and service, and more.
Work Platform Specifications:
- Aerial work platform: Ruthmann T 330 HV 12
- Working height: up to approx. 33 m (manufacturer’s data)
- 4-way hydraulic outriggers
- Minimal outrigger spread
- 20.70 m lateral outreach
- Load capacity: 320 kg or 3 persons
- Basket dimensions: 1.71 m (L) x 0.85 m (W) x 1.10 m (H) with socket outlet
- Insulation according to DIN VDE 0682-742, up to 1000 V, with GFK fiberglass work basket possible
- Permissible wind speed: 12.5 m/s
- Lateral force at work platform: 400 N
- Rotation and swivel area: 2 x 250°
- 15° lift and 20° slew lock
- Emergency controls on chassis
- Special boom lock for possible retrofit rear underrun protection
- Quick-change device for fast replacement of lifting platforms
- Large tool storage box on the loading deck (1.60 m x 2.38 m x 1.10 m) with side shutters
- 4 non-slip U-pads + holders
- Platform spotlight
- 3,944 operating hours as per counter
- UVV inspection by Ruthmann renewed 09/2025
- Ruthmann service renewed 09/2025
- Registered as self-propelled work equipment (tax-exempt)
- Very well-maintained condition
Truck Specifications:
- First registration: 08/04/2015
- Mileage: 108,250 KM
Fjdpfx Absyi N Sts Ieph
- Cab: M CompactSpace with rear wall window
- Wheelbase: 4,200 mm
- Engine: OM936, R6, 220 kW (299 HP), 1200 Nm
- Emissions standard: Euro VI
- Drive: 4x2
- Automatic transmission: Mercedes Benz PowerShift 3, G 140-8/9.30-0.79
- Air conditioning
- Leaf spring suspension, front and rear axles
- Weight variant: 18.0 t (8.0/11.5)
- Front axle: 8.0 t, rear axle: crown wheel 300, planetary, 13.4 t
- Front springs: 8.0 t, 3-leaf; rear springs: 11.5 t, heavy
- Axle ratio: i = 4.833
- Disc brakes front and rear
- Electronic braking system with ABS and ASR
- Cruise control
- Stability control assist
- Stabilizers on front and rear axles
- Reverse camera
- Navigation system
- LED daytime running lights
- LED warning light bar on cab roof
- 2 additional flashers on front of cab roof
- Air horn on cab
- 290-liter tank
- Comfort suspension driver’s seat
- Very good, well-maintained condition
- TÜV inspection valid until 10/2025
Registered as self-propelled work equipment (tax-exempt)
Net price plus 19% VAT. Attractive financing options available on request. All details without guarantee. Errors and prior sale excepted.
Internal vehicle number: 2567
Mali oglas
Heilbronn
549 km
Kombiniran vozilo s ponjavo
MERCEDES-BENZAtego 824*Schiebeplane*Euro6*Schlafpl.*Stdh*AHK
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 594.213 km, moč: 175 kW (237,93 KM), prva registracija: 06/2017, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 7.490 kg, naslednji pregled (TÜV): 09/2026, barva: rdeča, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 2, dolžina tovornega prostora: 6.700 mm, širina tovornega prostora: 2.490 mm, višina nakladalnega prostora: 2.540 mm, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, parkirni grelec, Mercedes-Benz Atego 824 PONJAVA S STRANICAMI
Motor: 7698 cm³
Moč: 238 KM
Dovoljena skupna masa: 7490 kg
* Zračno vzmetenje
* Dodatno ogrevanje
* Centralno zaklepanje
Regulacija hitrosti: Tempomat
Klimatizacija: Klimatska naprava
Varnost: ABS
* ESP
- Možnosti leasinga, nakupa na obroke in financiranja!!
- Odkup vašega rabljenega vozila
Fpsdpfx Asxpmf Ajb Ioh
Pridržujemo si pravico do napak, sprememb in predhodne prodaje.
Mali oglas
Burghaun
637 km
Minibus
Mercedes-BenzVito 119 CDI Tourer 4x4 2xKlima AHK2,5to Stdheiz
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 5.900 km, moč: 140 kW (190,35 KM), vrsta prenosa: samodejen, barva: srebrn, število sedežev: 8, Leto izdelave: 2025, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, klimatska naprava, servovolan, For optimal consultation, we kindly ask you to schedule an appointment. Mr. Kiel will be happy to assist you. Tel:
Fodpjzb Ufisfx Ab Ioph
A50 Front axle with increased load capacity, B25 Electric parking brake, BA3 Active Brake Assist, BB7 CO2-optimized braking system, BH1 HOLD function, C6L Multifunction steering wheel, CA3 Active Steering Assist, CF0 Basic chassis, CL1 Steering wheel adjustable for tilt and height, CL3 Leather steering wheel, CM2 Bumper and attachments painted in vehicle color, CU4 Aerodynamics package, D12 Roof railing, E07 Hill start assist, E1D DIGITAL RADIO (DAB), E1E Navigation, E4S Smartphone integration package, E7M MBUX multimedia system, ED4 Fleece battery 12 V 92 Ah, EL9 2-way speakers front and rear, ET4 Active Distance Assist DISTRONIC, F2W Winter package, F3Z Comfort central locking, F64 Electric folding exterior mirrors, F66 Lockable glove compartment, F68 Electrically adjustable and heated exterior mirrors, F71 Automatically dimming interior mirror, FK2 Chrome radiator grille, FP2 Vito Mirror Package, FP4 Chrome Interior Package, FR1 Fixed rear camera, G43 9G-TRONIC, H00 Hot air duct to passenger compartment, H12 Additional hot water heater, H15 Passenger seat heating, H16 Driver seat heating, H20 All-around heat-insulating glass, HH9 SEMI-AUTOMATICALLY CONTROLLED CLIMATE CONTROL TEMPMATIC, HZ0 Electric auxiliary heater, HZ7 Semi-automatic climate control, TEMPMATIC in the rear, IL5 Left-hand drive, IL6 Metallic paint, IN2 Wheelbase 3200 mm, long overhang, J2W 2-year maintenance interval, J55 Co-driver seatbelt warning, JA7 Blind spot assist, JA9 Traffic sign assist, JB4 Active Lane Keeping Assist, JB7 Park package with rear-view camera, JH3 Communication module (LTE) for digital services, JK5 Instrument cluster with color display, JM2 Extended automatic restarting on motorways, JM3 Route-based speed adaptation, JM4 Active Speed Limit Assist, JS3 Driver assistance package, JW8 ATTENTION ASSIST, JX2 40,000 km maintenance interval, K51 Misfuelling protection, KB5 Main fuel tank 70 liters, L45 MULTIBEAM LED with High Beam Assist PLUS, LA2 Light assistant, LC4 Comfort roof control unit, LD9 Rear compartment lighting, LE1 Adaptive brake light, LE6 Night-time rear compartment lighting, M60 Alternator 14 V / 250 A, M6A EMISSION STANDARD EURO 6E-BIS M1, MG9 Alternator management, MJ8 ECO Start-Stop function, MK8 Speed limit 210 km/h, MU6 OM 654 DE 20 LA 140 kW (190 HP) 3800/min, MX0 BlueEFFICIENCY package, Q50 Detachable towing hitch with ball head, QA4 Trailer load 2500 kg, RG7 Tyres 225/55 R17, RK8 Alloy wheels 7 J x 17, 20-spoke design, RM1 M+S tyres, RY2 Tyre pressure monitoring front and rear, wireless, SA1 Driver’s seat cushion depth adjustment, SA2 Passenger seat cushion depth adjustment, SA6 Passenger airbag, SB1 Comfort driver’s seat, SB2 Comfort passenger seat, SE4 Lumbar support passenger seat, SE5 Lumbar support driver’s seat, SH1 Thorax-pelvis sidebag driver, SH2 Thorax-pelvis sidebag passenger, SH9 Windowbags for driver and passenger, SK2 Driver seat occupancy detection, SK6 Passive child detection in vehicle, T14 Active door retainer sliding door, T19 Sliding door left, T70 Child safety lock on passenger compartment doors, T74 Entry grab handle, U3R Seat rails with quick-locking, 3 rails, U73 Armrests for passenger compartment seating, US4 3-seater comfort bench 1st row, outer seat foldable, US5 3-seater comfort bench 2nd row, outer seat foldable, V23 Premium interior trim...
Mali oglas
Burghaun
637 km
Minibus
Mercedes-BenzVito 116 CDI Tourer 4x4 2xKlima AHK2,5to Stdheiz
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 13.800 km, moč: 120 kW (163,15 KM), vrsta prenosa: samodejen, barva: siv, število sedežev: 9, Leto izdelave: 2025, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, klimatska naprava, servovolan, - In order to provide you with the best possible consultation, we kindly ask you to schedule an appointment. Mr. Kiel will be happy to assist you. Tel:
Fsdpfxszb Ufce Ab Ijph
A50 Front axle with increased load capacity, B25 Electric parking brake, BA3 Active brake assist, BH1 HOLD function, C6L Multifunction steering wheel, CA3 Active steering assist, CF0 Basic chassis, CL1 Steering wheel adjustable for tilt and height, CL3 Leather steering wheel, CM2 Bumpers and attachments painted in vehicle colour, CU4 Aerodynamics package, D12 Roof railing, E07 Hill start assist, E1D DIGITAL RADIO (DAB), E1E Navigation, E4S Smartphone integration package, E7M MBUX multimedia system, ED4 Fleece battery 12 V 92 Ah, EL9 2-way speakers front and rear, ET4 Active Distance Assist DISTRONIC, F2W Winter package, F3Z Comfort closing, F64 Electrically folding exterior mirrors, F66 Lockable glovebox, F68 Heated and electrically adjustable exterior mirrors, F71 Auto-dimming interior mirror, FK2 Chrome radiator grille, FP2 Vito Mirror package, FP4 Chrome interior package, FR1 Rear camera non-retractable, G041 TRANSMISSION CODE VERSION 41, G43 9G-TRONIC, H00 Warm air duct to passenger compartment, H12 Auxiliary hot water heater, H15 Heated seat for front passenger, H16 Heated seat for driver, H20 All-around heat-insulating glass, HH9 SEMI-AUTOMATIC TEMPMATIC CLIMATE CONTROL, HZ7 Semi-automatic climate control, TEMPMATIC in rear, IL5 Left-hand drive, IN2 Wheelbase 3200 mm, extended rear overhang, J2W Maintenance interval 2 years, J55 Seat belt warning system for front passenger seat, JA7 Blind spot assist, JA9 Traffic sign assist, JB4 Active lane keeping assist, JB7 Parking package with reversing camera, JH3 Communications module (LTE) for digital services, JK5 Instrument cluster with colour display, JM2 Enhanced automatic restarting on motorways, JM3 Route-based speed adaptation, JM4 Active speed limit assist, JS3 Driving assistance package, JW8 ATTENTION ASSIST, JX2 Maintenance interval 40,000 km, K51 Misfuelling protection, KB5 70-litre main tank, L45 MULTIBEAM LED with high beam assist PLUS, LA2 Headlight assist, LC4 Comfort roof control unit, LD9 Interior lighting in rear, LE1 Adaptive brake light, LE6 Rear compartment night lighting, M60 Alternator 14 V / 250 A, M6A EMISSION CLASS EURO 6E-BIS M1, MG9 Generator management, MJ8 ECO start-stop function, MK8 Speed limiter 210 km/h, MU4 OM 654 DE 20 LA 120 kW (163 hp) 3800 rpm, MX0 BlueEFFICIENCY package, Q50 Detachable ball-type towbar, QA4 Trailer load 2500 kg, R1N Alloy wheels 7.0Jx17 5-twin-spoke design, RG7 Tires 225/55 R17, RM1 M+S tires, RX8 Wheel make: Ronal, RY2 Wireless tyre pressure monitoring on front and rear axles, S23 Front passenger double seat, SA1 Seat depth adjustment for driver, SA6 Front passenger airbag, SB1 Comfort driver's seat, SE5 Driver's seat lumbar support, SH1 Thorax-pelvis sidebag driver, SH2 Thorax-pelvis sidebag front passenger, SH9 Windowbags for driver and front passenger, SK2 Seat occupancy detection driver's seat, SK6 Child detection in vehicle, passive, T14 Active stop for sliding door, T19 Sliding door left, T70 Child safety locks on rear compartment doors, T74 Entry grab handle, U3R Quick-release seating rails, 3 rails, U73 Armrests for rear compartment seats, US4 3-seater comfort bench 1st row, outer seat foldable, US5 3-seater comfort bench 2nd row, outer seat foldable, V23 High-quality interior trim, V36 Roof lining, V3L All-weather floor mats, V41 TPO plastic floor in rear compartment, ...
Mali oglas
Sittensen
887 km
Tovorno vozilo s ravno platformo in ponjavo
MERCEDES-BENZ1330 Atego 4x2, Schlafliege, LBW, AHK, Klima
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 548.590 km, moč: 220 kW (299,12 KM), prva registracija: 01/2019, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 13.500 kg, konfiguracija osi: 2 osi, barva: modra, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 3.900 mm, prostornina tovornega prostora: 49 m³, dolžina tovornega prostora: 7.280 mm, širina tovornega prostora: 2.490 mm, višina nakladalnega prostora: 2.680 mm, Oprema: ABS, dvižna zadnja plošča, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, Emergency brake assistant, lane keeping assistant, electronic stability control assistant, ABS, ASR, rear axle differential lock, engine brake with constant throttle, hill start assist, cruise control, multifunction steering wheel, driver airbag, air conditioning, auxiliary warm-air heater, heated and electrically adjustable exterior mirrors, electric windows for driver and passenger doors, high roof, electric sliding sunroof, driver comfort suspension seat, single sleeper berth, air suspension with lift and lower function on rear axle, automatic daytime running lights, fog lights, platform body with tarpaulin and hoop frame (curtainsider), sliding tarpaulin, anti-slip phenolic floor, continuous lashing holes in the outer frame, BÄR tail lift type: BC1500 S4, max. lifting capacity 1500 kg, vehicle may have advertising stickers and/or lettering on it.
Fodpfx Asxyndbob Isph
SI86355
Our offer generally does not include a new TÜV inspection. If a new TÜV inspection is required, we will be happy to provide an offer from our partner workshops! Vehicle may have advertising stickers and/or lettering. Our general terms and conditions of delivery and payment apply. We are happy to provide you with a financing or leasing offer for this vehicle.
Please contact us!
Mali oglas
Sittensen
887 km
Tovorno vozilo s ravno platformo in ponjavo
MERCEDES-BENZ1330 Atego 4x2, Schlafliege, LBW, AHK, Klima
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 550.411 km, moč: 220 kW (299,12 KM), prva registracija: 11/2018, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 13.500 kg, konfiguracija osi: 2 osi, barva: modra, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 3.900 mm, prostornina tovornega prostora: 42 m³, dolžina tovornega prostora: 7.280 mm, širina tovornega prostora: 2.490 mm, višina nakladalnega prostora: 2.680 mm, Oprema: ABS, dvižna zadnja plošča, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, Emergency brake assist, lane departure warning system, electronic stability control, ABS, traction control, rear axle differential lock, engine brake with constant throttle, hill start assist, cruise control, multifunction steering wheel, driver’s airbag, air conditioning, supplementary hot air heater, heated and electrically adjustable exterior mirrors, electric window lifters for driver and passenger doors, high roof, electrically operated sliding/tilting roof, driver comfort air-suspension seat, 1x sleeper berth, air suspension on rear axle with lifting/lowering function, automatic daytime running lights, fog lights, platform tarpaulin body with side sliding tarpaulin (curtainsider), sliding roof, phenolic plywood floor, continuous lashing holes in the outer frame, BÄR tail lift Type: BC1500 S4, max. load capacity 1500 kg. Vehicle may feature advertising decals and/or lettering.
SI86356
Our offer is generally without a new TÜV inspection. If a new TÜV inspection is required, we will be happy to provide you with an offer from our partner workshops! Vehicle may feature advertising decals and/or lettering. Our general terms and conditions of delivery and payment apply.
We will also be happy to arrange a finance or leasing offer for this vehicle. Please contact us!
Fpsdexyndhspfx Ab Ioh
Mali oglas
Sittensen
887 km
Škatlasti tovornjak
MERCEDES-BENZ1023 L Atego 4x2, Schlafkabine, AHK, LBW, Möbel
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 187.321 km, moč: 170 kW (231,14 KM), prva registracija: 01/2020, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 10.500 kg, konfiguracija osi: 2 osi, barva: zelen, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 3.750 mm, prostornina tovornega prostora: 47 m³, dolžina tovornega prostora: 7.350 mm, širina tovornega prostora: 2.480 mm, višina nakladalnega prostora: 2.580 mm, Oprema: ABS, dvižna zadnja plošča, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, parkirni grelec, Furniture box body "ERHARDT", anchor rail for load securing bars on each side, phenolic plywood floor, BÄR tail lift type: BC2000S4, max. lifting capacity 2,000 kg, emergency brake assist, lane keeping assist, stability control assist, ABS, ASR, differential lock on rear axle, cruise control, air conditioning, auxiliary heater, BigSpace cab, side wall window, heated and electrically adjustable exterior mirrors, electric window lifts for driver and passenger doors, driver's comfort suspension seat, seat/bed combination, 2x sleeper bunks, electric sliding/lifting roof, reverse warning system combined with hazard warning lights, central locking, fuel pre-heating, LED daytime running lights, fog lamps, air suspension with lift/lowering function on rear axle. Vehicle may have advertising decals and/or lettering applied.
SI84618
Our offer is generally without a new MOT (TÜV) inspection. If a new inspection is desired, we are happy to provide a quote from our partner workshops! Vehicle may have advertising decals and/or lettering applied. Our general terms and conditions of delivery and payment apply.
We are happy to provide you with a financing or leasing offer for this vehicle.
Fodpfx Abjxfx E He Ijph
Please contact us!
Mali oglas
Bovenden
710 km
Gasilsko vozilo
Mercedes-BenzLAF 311 4x4 LF16, Feuerwehr
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 30.023 km, moč: 74 kW (100,61 KM), prva registracija: 01/1957, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 5.800 kg, največja dovoljena obremenitev: 3.700 kg, skupna masa: 9.500 kg, velikost pnevmatike: 8.25-20, konfiguracija osi: 4x4, medosna razdalja: 4.200 mm, barva: rdeča, voznikova kabina: drugo, vrsta prenosa: mehanski, vzmetenje: jeklo, Oprema: pogon na vsa štiri kolesa, Vehicle location: Bovenden, Manual transmission, 5 gears
Wheelbase: 4200 mm
Body: Fire engine LF16 with fire pump MP16H
6-cylinder turbo diesel engine OM 312
Single-stage centrifugal pump type Metz MP 16H
Rated flow rate: Q = 1600 l/min
Rated delivery head: H = 80 m water column
Usable firefighting water tank: 800 liters
ACCESSORY SPECIFICATIONS WITHOUT GUARANTEE, subject to change, prior sale, and errors excepted!
Fpodpfx Ajvhhk Ueb Ijh
Znak zaupanja
Prodajalci, certificirani pri TruckScout24

Mali oglas
Bovenden
710 km
Gasilsko vozilo
Mercedes-BenzLAF 1113 B 4x4 Doka, LF 16 TS
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 20.100 km, moč: 124 kW (168,59 KM), prva registracija: 11/1983, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 6.220 kg, največja dovoljena obremenitev: 2.770 kg, skupna masa: 8.990 kg, velikost pnevmatike: 9R22.5, konfiguracija osi: 4x4, medosna razdalja: 4.200 mm, barva: rdeča, voznikova kabina: drugo, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: noben, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 9, Oprema: dodatne luči, kabina, pogon na vsa štiri kolesa, spojka prikolice, zapora diferenciala, Vehicle location: Bovenden, crew cab, 5-speed manual transmission, differential lock, rotating beacon, storage box, leaf suspension, trailer coupling (air + electrical connections)
Wheelbase: 4200 mm
Superstructure: Fire engine LF 16 TS with front-mounted pump, Wackenhut cab, WEBASTO water heater, mileage approximate.
Sale to commercial customers or for export will be subject to an additional 19% VAT. ACCESSORY SPECIFICATIONS WITHOUT GUARANTEE. Subject to alterations, prior sale, and errors!
Fodexlq Hvjpfx Ab Ioph
Mali oglas
Annaberg-Buchholz
515 km
Tovorno vozilo za posebne namene
MERCEDES-BENZ1124AF LF16/12 Allrad 4x4/9 Sitze/Standheizung
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 24.691 km, moč: 177 kW (240,65 KM), prva registracija: 04/1994, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 12.000 kg, konfiguracija osi: 2 osi, barva: rdeča, vrsta prenosa: mehanski, skupna širina: 2.500 mm, skupna višina: 3.200 mm, Leto izdelave: 1994, Oprema: ABS, kompresor, parkirni grelec, pogon na vsa štiri kolesa, Mercedes-Benz 1124AF 4x4 All-wheel Drive Fire Engine LF16/12 to DIN 14530 177 kW/240 HP with 9 seats and auxiliary heater
First registration: 04/1994
Mileage: 24,691 km
----
* 6-cylinder engine OM 366 LA with 240 HP
* 6-speed manual transmission with low range
* 2x differential locks (longitudinal and crosswise)
* ABS (deactivatable via push button)
* Warm air auxiliary heater
* 90 km/h according to documentation
* Compressed air connection for external filling of the brake system
* Crew cab with 9 seats, all with seat belts, including 2 breathing apparatus holders
* Unladen weight: 7,610 kg
* Permissible total weight: 12,000 kg
* Small towing jaw with 2,000 kg trailer load
* Rotating beacons
* Searchlight
* Tyres 9R22.5 in good condition
* Wheelbase: 3,640 mm
* Overall vehicle length: 7,300 mm
* FGL superstructure fire engine LF 16/12
* 1,270 litre water tank
* Rosenbauer centrifugal fire pump FP 16/8
* Storage for generator in superstructure
* 1x spare wheel
* Roof storage boxes for ladders and hoses
----
TÜV valid until 11/2025
Good technical and visual condition, immediately ready for driving and operation! Service booklet maintained!
Perfect off-road base vehicle for a robust camper / expedition vehicle or other all-wheel-drive applications.
Errors and alterations reserved!
Fsdpfx Abjwawdge Ijph
Mali oglas
Achim
878 km
Pick-up kombi
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI DoKa/ ZG3 4x4/ AC/ LED/ AHK3.5t
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 199.469 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 07/2020, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, naslednji pregled (TÜV): 07/2026, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 6, Leto izdelave: 2020, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, navigacijski sistem, parkirni grelec, pogon na vsa štiri kolesa, 4x4 "ZG3" selectable all-wheel drive with low-range gearbox!
Equipment:
* Body/chassis: flatbed double cab
* Tarpaulin/spriegel body
* Ladder rack
* Air conditioning
* Auxiliary air heater
* Towbar, 3,500 kg
* Driver and passenger comfort suspension seats, heated, with lumbar support
* Rear wall paneling
* Cab thermal insulation
* Heat-insulating glazing
* Fuel tank: main tank 93 L
* Heavy-duty suspension (for poor road conditions)
Technology:
* MBUX multimedia system (7" touchscreen)
* Navigation system for MBUX multimedia system
* DAB tuner (digital radio)
* Inductive smartphone charging tray (wireless charging)
* Dashboard charging package (additional USB ports and 12V socket)
* Second battery (auxiliary battery)
* Tachograph pre-installation
* Electrically adjustable and heated exterior mirrors, both sides
* Outside temperature display
* Keyless start
Safety/Environment:
* LED High Performance headlights
* Driver and passenger airbags
* Traction control (ASR)
* Hill start assist
* Crosswind assist
* Mercedes-Benz emergency call system
* Low-emission according to Euro 6 standard
Other:
* German first delivery
* 1 previous owner
* Truck registration
* Engine: 2.1 L – 120 kW CDI CAT
Fpodow Akgaepfx Ab Ijh
* Wheelbase: 3665 mm
* Perm. total weight: 3.50 t
* Vehicle maintained under service contract
* 4x new all-weather tires
* Front & rear brakes replaced
Since 1972, your reliable partner for automobiles and commercial vehicles in 28832 Achim at the Bremer Kreuz. Nutzfahrzeugzentrum Behnke always offers approx. 200 vehicles from the transporter, commercial vehicle, and construction machinery sectors!
We continuously offer attractive financing options at favorable special terms. We are happy to provide you with a personalized offer upon request!
Trade-in of your commercial vehicle/construction machinery is welcome.
If a new TÜV inspection is required, we will gladly provide an offer from our partner workshops. Our offer generally does NOT include a new TÜV inspection.
Delivery of your "new" commercial vehicle is possible by our external partners at an additional charge.
The information provided in advertisements, internet listings, price tags, and pictures are non-binding descriptions and do not constitute guaranteed characteristics. The seller assumes no liability/warranty for typing or data transmission errors. Listed features are to be checked separately if necessary. Subject to error and prior sale.
Mali oglas
Sottrum
880 km
Škatlasti tovornjak
Mercedes-BenzLAF 1113 4x4 Expedition Wohnmobil inkl. Servo
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 52.410 km, moč: 124 kW (168,59 KM), prva registracija: 07/1972, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 6.720 kg, največja dovoljena obremenitev: 5.280 kg, skupna masa: 12.000 kg, konfiguracija osi: 4x4, medosna razdalja: 3.550 mm, zavore: drugo, barva: rdeča, voznikova kabina: drugo, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: noben, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 6, dolžina tovornega prostora: 3.250 mm, širina tovornega prostora: 2.050 mm, višina nakladalnega prostora: 1.400 mm, največja hitrost: 89 km/h, Oprema: kabina, parkirni grelec, pogon na vsa štiri kolesa, servovolan, spojka prikolice, zapora diferenciala, * Downrating of gross vehicle weight (GVW) to 7,490 kg possible
* German-registered vehicle
* One owner
* Classic car registration possible
* Genuine mileage: only 52,441 km
* 6 seats
* 5-speed manual transmission
* 4x4 all-wheel drive
* Tow bar
* 12 Volt trailer socket
* Bochert box body
* Equipment vehicle body with shelving
* High-pressure pump nominal capacity: 1,600 L/min
* Water tank: 2,400 liters
* High-pressure hose reel rear right
* Roof railing
* Searchlight front
* 105-liter fuel tank
* Reversing lights
* Suspension: leaf spring / leaf spring
* Box dimensions: L=3,250 x W=2,050 x H=1,400 mm
* GVW: 12,000 kg
* Unladen weight: 6,720 kg
* Payload: 5,280 kg
* For sales to commercial customers and exports (both EU and non-EU), German commercial code applies.
If a new TÜV inspection is required, we are happy to provide an offer through our partner workshops.
Our offer is generally WITHOUT new TÜV inspection, DGUV, roadworthiness inspection, or new safety test.
Fsdpjzcdw Refx Ab Ioph
You can find more trucks on our website at
We speak the following languages: German, English, Polish, Turkish
Note:
We offer and strongly recommend viewing and inspecting the goods, to ensure there are no misunderstandings about condition or suitability. Viewings and inspections are possible at any time by appointment and are expressly encouraged.
All information provided without guarantee. No liability for errors or incorrect specifications in the offer. The buyer is required to independently verify the condition and equipment of the goods/vehicles.
Specifications, prior sale, and errors subject to change.
Olajšamo vam iskanje: "mercedes-benz 917 af / 4x4 /ahk / top zustand"
Nove ponudbe prejmete takoj in brezplačno po e-pošti.
Iskalno nalogo lahko kadar koli preprosto končate.



























































































































































































































































































































































































































































































