Iveco Daily 3.0 Wohnmobil, Ausbau "Vanme" nakup rabljenega (5.510)
Razvrsti rezultate
- Najnižja cena Najvišja cena
- Najnovejši oglasi Najstarejši oglasi
- Najkrajša razdalja Največja razdalja
- Najnovejše leto izdelave Najstarejše leto izdelave
- Zadnja posodobitev Najstarejša posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž Proizvajalec od Z do A
- Relevantnost
- Najnižja cena
- Cena
- Najvišja cena
- Cena
- Najnovejši oglasi
- Datum vnosa
- Najstarejši oglasi
- Datum vnosa
- Najkrajša razdalja
- Razdalja
- Največja razdalja
- Razdalja
- Najnovejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Najstarejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Zadnja posodobitev
- Posodobitev
- Najstarejša posodobitev
- Posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž
- Proizvajalec
- Proizvajalec od Z do A
- Proizvajalec
- Oznaka od A do Ž
- Oznaka
- Oznaka od Z do A
- Oznaka
- Model od A do Ž
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižja referenca
- referenca
- Najvišja referenca
- referenca
- Najkrajši obratovalni čas
- Obratovalni čas
- Najdaljši čas obratovanja
- Obratovalni čas
- relevantnost
- relevantnost
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Ploščati dostavnik
IvecoDaily 35C18 3.0D 180 PK L4H2 Maxi Hi-Matic Euro 6
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 158.740 km, moč: 132 kW (179,47 KM), prva registracija: 09/2021, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 195/75R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.100 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 85 l, barva: siv, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 8, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 3, skupna dolžina: 7.280 mm, skupna širina: 2.060 mm, skupna višina: 2.740 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.900 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.600 kg, Leto izdelave: 2021, Oprema: ABS, AdBlue, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, meglenke, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, servovolan, sistem za pomoč pri speljevanju v klanec, spojka prikolice, tempomat, General Information
Cab: Single
Registration number: 427073
Technical Data
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,998 cc
Transmission
Transmission: Hi-Matic, 8-speed, automatic
Axle Configuration
Tyre size: 195/75R16
Brakes: Disc brakes
Front axle: Max. axle load: 1,900 kg; Steered; Left tyre tread: 80%; Right tyre tread: 80%
Rear axle: Twin tyres; Max. axle load: 2,600 kg; Inner left tyre tread: 70%; Outer left tyre tread: 70%; Inner right tyre tread: 70%; Outer right tyre tread: 70%; Suspension: Leaf springs
Weights
Unladen weight: 2,777 kg
Payload: 723 kg
Gross vehicle weight (GVW): 3,500 kg
Max. towing capacity: 3,500 kg (unbraked: 750 kg)
Bodywork
Body manufacturer: ZF
Maintenance
APK (TÜV inspection): valid until 09/2026
Condition
Technical condition: Very good
Optical condition: Very good
Damage: None
Further Information
Please contact Moussa or Youssef for more information.
= Further options and accessories =
- Alarm system
- Heated exterior mirrors
- Leaf spring suspension
- DAB radio
- Wireless phone charger
- LED
- Multifunction steering wheel
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Reversing camera
- Sliding door on right
- Xenon lighting
- Twin tyres
= Remarks =
VIDEO:
Fgodsy I Dbhspfx Agpoc
Very nice and well-maintained condition
Iveco Daily 35C18 3.0D 180 HP Euro 6D
L4H2 Maxi, gross vehicle weight 3,500 kg (Class B driver’s licence)
Towing capacity 3,500 kg
158,000 km, full service history
Hi-Matic 8-speed automatic transmission
Air conditioning / Cruise control / Towbar
Navigation system / Reversing camera
Technically and visually in good condition
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Ploščati dostavnik
IvecoDaily 35C15 3.0D L2H2 EURO6 GVW 3500KG
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 227.522 km, moč: 110 kW (149,56 KM), prva registracija: 04/2018, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 195/75R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.520 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 85 l, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 3, skupna dolžina: 6.110 mm, skupna širina: 2.050 mm, skupna višina: 2.750 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 2.100 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.600 kg, Leto izdelave: 2018, Oprema: ABS, AdBlue, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, filter saj, klimatska naprava, nadzor oprijema, računalnik na krovu, tempomat, zapora diferenciala, General Information
Cab: single
Registration number: 219388
Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,998 cc
Axle configuration
Tire size: 195/75R16
Brakes: disc brakes
Front axle: Max. axle load: 2,100 kg; Steered; Tire tread left: 70%; Tire tread right: 70%
Rear axle: Twin tires; Max. axle load: 2,600 kg; Tire tread left inner: 50%; Tire tread left outer: 50%; Tire tread right inner: 50%; Tire tread right outer: 50%; Suspension: leaf spring
Weights
Curb weight: 2,623 kg
Payload: 877 kg
GVW: 3,500 kg
Max. towing capacity: 3,500 kg (unbraked 750 kg)
Maintenance
APK (Technical Inspection): New TÜV upon delivery
Condition
Technical condition: very good
Fodpfxjy Itv Io Agpegc
Optical condition: very good
Damages: none
Further information
Please contact Moussa or Youssef for further details.
= Additional options and accessories =
- Heated exterior mirrors
- Leaf spring suspension
- Roof rack
- Differential lock
- Multifunction steering wheel
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Spare wheel
- Right sliding door
- Twin rear wheels
= Remarks =
VIDEO:
Very nice and well-maintained Iveco Daily 35C15 3.0D 150 HP L2H2 Euro 6
Permissible total weight 3,500 kg / Towing capacity 3,500 kg
Roof rack with ladder
227,000 documented km
Technically in very good condition
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Nakladalna ploščad
IvecoDaily 35C18 3.0D Open Laadbak 4.12 m Euro 6
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 201.137 km, moč: 132 kW (179,47 KM), prva registracija: 01/2020, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 195/75R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.750 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 85 l, barva: siv, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 8, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, skupna dolžina: 6.640 mm, skupna širina: 2.130 mm, skupna višina: 2.340 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 2.100 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.600 kg, dolžina tovornega prostora: 4.120 mm, širina tovornega prostora: 2.080 mm, višina nakladalnega prostora: 400 mm, Leto izdelave: 2020, Oprema: ABS, AdBlue, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, nadzor oprijema, računalnik na krovu, servovolan, sistem za pomoč pri speljevanju v klanec, spojka prikolice, tempomat, General Information
Number of doors: 2
Cab: single
Registration number: 650459
Technical Specifications
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,998 cc
Transmission
Gearbox: HI-MATIC, 8-speed, automatic
Fedpfx Agoyxxkxopegc
Axle Configuration
Tire size: 195/75R16
Brakes: disc brakes
Front axle: Max. axle load: 2,100 kg; Steering; Left tire tread: 40%; Right tire tread: 40%
Rear axle: Twin wheels; Max. axle load: 2,600 kg; Inner left tire tread: 50%; Outer left tire tread: 50%; Inner right tire tread: 50%; Outer right tire tread: 50%; Suspension: leaf spring
Weights
Curb weight: 2,612 kg
Payload: 888 kg
Gross vehicle weight (GVW): 3,500 kg
Maintenance
Inspection (APK/TÜV): New technical inspection upon delivery
Condition
Technical condition: very good
Optical condition: very good
Damages: none
Further Information
Please contact Moussa or Youssef for more information.
= Additional Options and Accessories =
- Heated exterior mirrors
- Leaf spring suspension
- LED lighting
- Metallic paint
- Multifunction steering wheel
- Radio/CD player
- Spare wheel
- Toolbox
- Xenon headlights
- Twin tires
= Remarks =
VIDEO:
Very nice and well-maintained Iveco Daily 35C18 3.0D 180 HP Euro 6
Open platform: L 412 cm / W 208 cm / H 40 cm
201,000 km, full service history
Last inspection at 197,600 km
Automatic / Air conditioning / Tow bar
Towing capacity: 3,500 kg
Technically and visually in very good condition
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Ploščati dostavnik
IvecoDaily 35C18 3.0D L2H2 HI-MATIC EURO 6
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 171.944 km, moč: 129 kW (175,39 KM), prva registracija: 03/2023, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 195/75R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.520 mm, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 80 l, barva: siv, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 3, Leto izdelave: 2023, Oprema: ABS, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, meglenke, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, spojka prikolice, tempomat, General Information
Cab: single
Registration: 529910
Technical Data
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,998 cc
Drivetrain
AdBlue system: Yes
Transmission
Transmission: HI-MATIC, 8-speed automatic
Axle Configuration
Tyre size: 195/75R16
Brakes: Disc brakes
Suspension: Leaf suspension
Front axle: Max. axle load: 1,900 kg; Steered; Tyre tread left: 60%; Tyre tread right: 60%
Rear axle: Twin tyres; Max. axle load: 2,600 kg; Tyre tread left inner: 50%; Tyre tread left outer: 50%; Tyre tread right inner: 50%; Tyre tread right outer: 50%
Dimensions
Dimensions (L x W x H): 611 x 205 x 275 cm
Weights
Kerb weight: 2,420 kg
Payload: 1,080 kg
Gross vehicle weight: 3,500 kg
Towing capacity: 3,500 kg (unbraked 750 kg)
Functional
Body manufacturer: ZF
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Fgedpfx Agsyitcijpsc
Damages: none
Further Information
Please contact Moussa or Youssef for further information.
= Additional Options and Accessories =
- Adaptive cruise control
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Heated exterior mirrors
- Hill start assist
- Leaf suspension
- Bluetooth
- DAB radio
- Electric windows
- Electric mirrors
- Air conditioning
- LED
- Multifunction steering wheel
- Radio/CD player
- Reversing camera
- Sliding door right
- USB interface
- Twin tyres
= Remarks =
VIDEO:
Very well-maintained Iveco Daily 35C18 3.0 D 176 HP Euro 6
Hi-Matic 8-speed automatic
171,000 km, full service history
Gross vehicle weight: 3,500 kg, Category B driving licence
Towing capacity: 3,500 kg
Technically and visually in very good condition
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Kovček
IvecoDaily 35C18 3.0D Bakwagen LBW Laadklep Euro 6 G...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 204.320 km, moč: 132 kW (179,47 KM), prva registracija: 12/2019, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 195/75R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.750 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 85 l, barva: modra, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 8, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo-zrak, skupna dolžina: 6.850 mm, skupna širina: 2.230 mm, skupna višina: 3.350 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.900 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.600 kg, dolžina tovornega prostora: 4.250 mm, širina tovornega prostora: 2.150 mm, višina nakladalnega prostora: 2.310 mm, Leto izdelave: 2019, Oprema: ABS, AdBlue, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, dvižna zadnja plošča, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, meglenke, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, servovolan, spojka prikolice, tempomat, General Information
Cab: single
Registration number: VDR-12-T
Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,998 cc
Transmission
Transmission: HI-MATIC, 8-speed, automatic
Axle Configuration
Tire size: 195/75R16
Brakes: disc brakes
Front axle: Max. axle load: 1,900 kg; Steering; Left tire tread depth: 90%; Right tire tread depth: 90%; Suspension: leaf springs
Rear axle: Twin tires; Max. axle load: 2,600 kg; Left inner tire tread depth: 80%; Left outer tire tread depth: 80%; Right inner tire tread depth: 80%; Right outer tire tread depth: 80%; Suspension: air suspension
Weights
Unladen weight: 2,720 kg
Payload: 780 kg
Gross vehicle weight (GVW): 3,500 kg
Functional
Tail lift: DHOLLANDIA DHLM.08, tailgate, 750 kg
Loading platform height: 90 cm
Maintenance
APK (Main Technical Inspection): New MOT upon delivery
Condition
Technical condition: very good
Optical condition: very good
Damages: none
Further Information
Please contact Moussa or Youssef for more information.
= Additional Options and Equipment =
- Heated exterior mirrors
- DAB radio
- Air suspension
- Multifunction steering wheel
- Particulate filter
Fgodpfx Aex Na Rzsgpec
- Radio/CD player
- Side door
- Stability control
- Tachograph
- Twin tires
= Remarks =
VIDEO:
Iveco Daily 35C18 3.0D 180 HP Euro 6
Permissible total weight 3,500 kg / Category B driving licence
Truck with tail lift
Dhollandia tail lift 750 kg
Towing capacity 3,500 kg
Hi-Matic 8-speed automatic gearbox
Air suspension (payload 780 kg)
204,000 km NAP (National Car Pass)
Internal dimensions: L 425 cm / W 215 cm / H 231 cm
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Nakladalna ploščad
IvecoDaily 50C18 Pritsche 3.0D Euro 6 Hi-Matic GVW 3...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 388.395 km, moč: 132 kW (179,47 KM), prva registracija: 01/2019, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 195/75R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.350 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 80 l, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 8, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, skupna dolžina: 7.400 mm, skupna širina: 2.340 mm, skupna višina: 2.490 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 2.100 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.800 kg, dolžina tovornega prostora: 5.270 mm, širina tovornega prostora: 2.080 mm, višina nakladalnega prostora: 400 mm, Leto izdelave: 2019, Oprema: ABS, AdBlue, airbag, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, filter saj, klimatska naprava, nadzor oprijema, servovolan, spojka prikolice, tempomat, General Information
Number of doors: 2
Cab: single
Registration: V-998-VH
Technical Specifications
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,998 cc
Transmission
Fgsdpfx Agjxfttropec
Gearbox: ZF, 8-speed, automatic
Axle configuration
Tyre size: 195/75R16
Brakes: disc brakes
Suspension: leaf spring
Front axle: Max. axle load: 2,100 kg; Steered; Left tyre tread: 80%; Right tyre tread: 80%
Rear axle: Twin tyres; Max. axle load: 2,800 kg; Left inner tread: 80%; Left outer tread: 80%; Right inner tread: 80%; Right outer tread: 80%
Weights
Unladen weight: 2,675 kg
Payload: 825 kg
Gross vehicle weight: 3,500 kg
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Damages: none
Further Information
For more information, contact Moussa or Youssef.
= Additional Options and Equipment =
- Adaptive cruise control
- Heated exterior mirrors
- Leaf spring suspension
- Air conditioning
- Lane assist
- Multifunction steering wheel
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Spare wheel
- Tachograph
= Remarks =
VIDEO:
Very nice and well-maintained Iveco Daily 50C18 3.0D 180 HP Euro 6
Hi-Matic 8-speed automatic transmission
Pick-up / dropside / open loading platform
Permissible total weight 3,500 kg / Towing capacity 3,500 kg
Internal dimensions: L 5,267 mm / W 2,076 mm / H 400 mm
Air conditioning / Automatic climate control / Cruise control
Electric package / Tow bar
Both technically and visually in very good condition
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Kiper tovornjak
IvecoDaily 35C16 3.0D Kipper/ Benne/ 2020/ 85.000 KM
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 85.691 km, moč: 118 kW (160,44 KM), prva registracija: 08/2020, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 195/75R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.100 mm, gorivo: dizel, barva: bela, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, skupna dolžina: 6.800 mm, skupna širina: 2.100 mm, skupna višina: 2.400 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 2.100 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.600 kg, Leto izdelave: 2020, Oprema: ABS, AdBlue, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, nadzor oprijema, računalnik na krovu, servovolan, spojka prikolice, General Information
Cab: double cab
Technical Information
Engine displacement: 2,998 cc
Axle Configuration
Tyre size: 195/75R16
Brakes: disc brakes
Suspension: leaf spring suspension
Front axle: Max. axle load: 2,100 kg; steered; Tyre tread left: 50%; Tyre tread right: 50%
Rear axle: twin tyres; Max. axle load: 2,600 kg; Tyre tread left inner: 50%; Tyre tread left outer: 50%; Tyre tread right inner: 50%; Tyre tread right outer: 50%
Weights
Unladen weight: 2,801 kg
Payload: 699 kg
Gross vehicle weight (GVW): 3,500 kg
Max. towing capacity: 3,500 kg (unbraked 750 kg)
Fgedpfxjx Hqkas Agpjc
Functional
Body manufacturer: JPM
Pump: yes
Tipper: rear
Maintenance, History and Condition
MOT (main technical inspection): new MOT upon delivery
Technical condition: very good
Optical condition: very good
Further information
Please contact Moussa or Youssef for more information.
= Further options and accessories =
- Heated exterior mirrors
- Double cab
- Multifunction steering wheel
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Spare wheel
- Side door
- Toolbox
- Twin tyres
= Notes =
Video of the vehicle in operation:
Very well-maintained Iveco Daily 35C16 3.0D
Double cab
6-seater
Steel tipper body
Wheelbase 410 cm
Transfer gearbox
3.5-tonne trailer coupling
85,000 km verifiable, very well maintained
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
BE-SZM
IvecoDaily 50C21 3.0D/ 204 PS/ 8750 KG
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 305.029 km, moč: 150 kW (203,94 KM), prva registracija: 05/2015, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 195/75R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.000 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 200 l, barva: rdeča, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 5, vzmetenje: jeklo, dovoljena osna obremenitev (os 1): 2.100 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 3.700 kg, Leto izdelave: 2015, Oprema: airbag, drugi rezervoar za gorivo, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, filter saj, klimatska naprava, tempomat, General Information
Number of doors: 2
Cab: single
Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,998 cc
Axle Configuration
Tyre size: 195/75R16
Brakes: Disc brakes
Suspension: Leaf suspension
Front axle: Max. axle load: 2,100 kg; Steering; Tyre tread left: 30%; Tyre tread right: 30%
Rear axle: Twin tyres; Max. axle load: 3,700 kg; Tyre tread left inside: 20%; Tyre tread left outside: 20%; Tyre tread right inside: 20%; Tyre tread right outside: 20%
Weights
Unladen weight: 2,200 kg
Payload: 1,300 kg
GVW: 3,500 kg
Fjdpewbhpijfx Agpsgc
Condition
Technical condition: Very good
Optical condition: Very good
Further Information
Please contact Moussa or Youssef for more information.
= Additional options and accessories =
- Speed limiter
- Air conditioning
- Multifunction steering wheel
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Spare wheel
- Sun visor
- Tachograph
- Twin tyres
= Notes =
Video working vehicle:
Very well-maintained Iveco Daily
50C21 BE tractor unit
3.0D 204 HP
10,000 kg towing capacity
305,000 km
Mali oglas
Duffel
949 km
Kompaktno dostavno vozilo
Ivecodaily 35C180 3.0hpt 180pk L2H2
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 212.000 km, moč: 132 kW (179,47 KM), prva registracija: 02/2019, vrsta goriva: dizel, Leto izdelave: 2019, Iveco Daily 35C180 3.0hpt 180KM L2H2
Letnik: 02/2019
Km: 212.000 1. lastnik
Fjdpfszbq Adsx Agpjgc
Motor: 3.0hpt 180KM euro6
Možnosti
Klimatska naprava
Tempomat
Vzmeten sedež
Električna okna
Električni ogledali
Centralno zaklepanje
Dvojna zadnja kolesa
Vlečna kljuka
itd.
Cena: 12.500 € + DDV = 15.125 € vse vključeno
Prodaja trgovcem ali za izvoz
Več informacij: 0473/19.99.85
Mali oglas
Vuren
961 km
Kiper tovornjak
IVECODAILY 35C16 Kipper 3.0Lt
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 49.354 km, moč: 118 kW (160,44 KM), prva registracija: 06/2020, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 195/75R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.100 mm, gorivo: dizel, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: drugo, število sedežev: 6, skupna dolžina: 6.900 mm, skupna širina: 2.120 mm, skupna višina: 2.450 mm, dolžina tovornega prostora: 2.870 mm, širina tovornega prostora: 2.000 mm, višina nakladalnega prostora: 330 mm, Leto izdelave: 2020, Oprema: ABS, Bluetooth, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, nadzor oprijema, spojka prikolice, tempomat, = Additional Options and Accessories =
- Heated mirrors
- Halogen lamp
- None
- Manual
- Radio/cassette
- Fabric
= Notes =
Configuration: 4x2, twin rear wheels, unladen weight: 2772 kg, gross weight: 3500 kg, trailer hitch, cab type: crew cab, cruise control, air conditioning, number of airbags: 1, parking aid: none, power windows, electric mirrors, radio/cassette, color: white, heated mirrors, lighting type: halogen lamp, Bluetooth, engine power: 118 kW (158 hp), fuel: diesel, Euro 6, drive technology: timing chain, transmission: manual, gears: 6, power steering, ABS, ASR, starter battery, number of sides: 1 side, rear step, roof rack: none, rear closure: tail lift, central locking, seating capacity: 6, seating arrangement: 1+1+4, seat cover: fabric, seat adjustment: manual, dubbelcabine, airco, 3.0L, 156 hp, twin rear wheels, tipper, box, 3.5T towbar, Euro 6!, tire type: summer tires
= Further Information =
Axle Configuration
Tire size: 195/75R16
Brakes: disc brakes
Axle 1: tire tread left: 7 mm; tire tread right: 7 mm; suspension: trapezoidal suspension
Axle 2: twin wheels; inner left tire tread: 2 mm; outer left tire tread: 2 mm; inner right tire tread: 1 mm; outer right tire tread: 2 mm; suspension: leaf spring
Weights
Unladen weight: 2,772 kg
Fodpfszbqvqox Agpogc
Payload: 728 kg
gvw: 3,500 kg
Functionality
Loading surface height: 92 cm
Condition
Technical condition: good
Visual condition: good
Damages: none
Number of keys: 1
Financial Information
Leasing price: €480 per month (bestelbus, 72 months); please ask for more information and conditions
Identification
Registration number: KLEYN1
Mali oglas
Burghaun
637 km
Dvoposteljni kombi z dvojno kabino
IvecoDaily 35C21 HA8 3.0L DoKa *Automatik*R3.450mm*
Pokliči
Stanje: novo, prevoženi kilometri: 50 km, moč: 152 kW (206,66 KM), barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, širina tovornega prostora: 20.700 mm, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, klimatska naprava, servovolan, Mr. Rudolph is happy to assist you by phone at:
Engine: 3.0 l D EVIe with 152kW (207hp), HI-MATIC 8-speed automatic transmission, twin tires on rear axle, wheelbase 3,450 mm, seat belt warning for driver and passenger, standard headrests, fabric seat covers, 4-seat bench in passenger compartment, light and rain sensor, rear parking sensors, tire pressure monitoring system (TPMS), proactive lane keep assist (ELK), emergency braking assistant AEBS with City Brake, electrically adjustable and heated exterior mirrors, driver drowsiness attention warning, speed limiter 160 km/h, traffic sign recognition with intelligent speed assist (ISA), electric windows for front entry doors, front airbags for driver and passenger with belt tensioners, 20-liter AdBlue tank under cab, 63 l fuel tank, rear axle ratio i 3.29, comfort sound insulation, outline marker lights on flatbed, front long material carrier with cab protection, seat heating, luxury driver’s seat with armrest and lumbar support, height, tilt and longitudinal adjustment, hydraulically suspended, heated, individual passenger seat, multi-way adjustable, full LED headlights, preparation for EU digital tachograph 4.1, additional speed limiter, fog lights, mirrors for body width 2200 mm, cab rear wall with window, My Iveco Infotainment 10-inch, leather steering wheel, USB socket on driver and passenger side, air conditioning with automatic climate control, adaptive cruise control (ACC), color: White IC 194, tires 195/75R16, and much more.
We are happy to make you an offer for trading in your used vehicle. If you wish to lease or finance, we will gladly provide a personalized offer. Errors and prior sale excepted! Mr. Rudolph is happy to assist you by phone at:
For further details, please visit our website:
Fodjy S N Hkepfx Agpegc
... -
ESP, particle filter
Cab: double cab
= Further Information =
Cab type: double
Engine displacement: 2,998 cc
Gross vehicle weight: 3,500 kg
Please contact Tobias Ebert for further information.
Mali oglas
Lainate
468 km
Tovornjak s ploščadjo
IVECODAILY 35C16H3.0 DOPPIA CABINA
Pokliči
Stanje: novo, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, prevoženi kilometri: 39 km, vrsta goriva: dizel, največja dovoljena obremenitev: 730 kg, skupna masa: 3.500 kg, velikost pnevmatike: 195/75 R 16, stanje pnevmatik: 100 odstotek, konfiguracija osi: 2 osi, medosna razdalja: 3.750 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 63 l, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: drugo, število sedežev: 7, skupna dolžina: 6.800 mm, skupna širina: 2.200 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 2.100 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.600 kg, dolžina tovornega prostora: 3.530 mm, širina tovornega prostora: 2.130 mm, višina nakladalnega prostora: 390 mm, Leto izdelave: 2026, Oprema: ABS, AdBlue, EBS (Elektronski zavorni sistem), USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, kompresor, meglenke, računalnik na krovu, servovolan, tempomat, vozilo za nekadilce, - Fiksna tovorna keson s aluminijastimi stranicami v enem kosu, višina 400 mm.
- Tla iz morskega vezanega lesa
- Fiksno prednje stojalo za stebre z mrežo
- Dvostranski nosilci tipa Viberti z U-sponkami
- Zadnji blatniki iz gume
- Stranske in zadnje obrisne luči
- Orodjarna iz PVC-ja
Fsdpfey N Dg Tox Agpsgc
Mali oglas
Vuren
961 km
Nakladalna ploščad
IVECODAILY 35S18 DC Open Laadbak 3.0L
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 110.898 km, moč: 129 kW (175,39 KM), prva registracija: 10/2022, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 225/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.750 mm, gorivo: dizel, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 6, skupna dolžina: 7.700 mm, skupna širina: 2.150 mm, skupna višina: 2.300 mm, dolžina tovornega prostora: 3.420 mm, širina tovornega prostora: 2.070 mm, višina nakladalnega prostora: 400 mm, Leto izdelave: 2022, Oprema: ABS, Apple CarPlay, Bluetooth, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, greljenje sedeža, klimatska naprava, nadzor oprijema, tempomat, = Further Options and Accessories =
- Heated mirrors
- Halogen lamp
- None
- Manual
- Radio/cassette
- Fabric
= Remarks =
Configuration: 4x2, Curb weight: 2,460 kg, Gross weight: 3,500 kg, Cab type: Double cab, Cruise control, Air conditioning, Number of airbags: 2, Parking assistance: None, Power windows, Electric mirrors, Radio/cassette, Carplay, Color: White, Heated mirrors, Lighting type: Halogen lamp, Climate control, Seat heating, Bluetooth, Engine power: 129 kW (173 Hp), Fuel: Diesel, Euro: 6, Drive system: Timing chain, Transmission type: Automatic, Power steering, ABS, ASR, Starter battery, Body type: additionally extended, Rear step, Roof rack: None, Rear closure: Tail lift, Central locking, Seats: 6, Seating arrangement: 1+1+4, Seat cover: Fabric, Seat adjustment: Manual, L3 Open Loading Bed Double Cab 3.0 Liter Automatic Cruise Control Automatic Air Conditioning Media Euro6 175 HP, Tire type: All-season tires
= Further Information =
Axle configuration
Fgodpfjzaz I Isx Agpjc
Tire size: 225/65R16
Brakes: Disc brakes
Suspension: Leaf suspension
Axle 1: Tire tread left: 6 mm; Tire tread right: 6 mm
Axle 2: Tire tread left: 6 mm; Tire tread right: 6 mm
Weights
Unladen weight: 2,460 kg
Payload: 1,040 kg
Gross vehicle weight: 3,500 kg
Functional
Loading height: 85 cm
Maintenance
APK (Technical main inspection): valid until 09.2026
Condition
Technical condition: good
Visual condition: good
Damages: none
Number of keys: 2
Financial Information
Leasing rate: €448 per month (panel van, 72 months); Please ask for further information and conditions
Identification
Registration number: KLEYN1
Mali oglas
Vuren
961 km
Karavan z visoko streho
IVECODAILY 35S18 L4H2 3.0Ltr Automaat
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 150.787 km, moč: 132 kW (179,47 KM), prva registracija: 12/2021, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 225/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.120 mm, gorivo: dizel, barva: siv, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 3, skupna dolžina: 7.300 mm, skupna širina: 2.100 mm, skupna višina: 2.670 mm, dolžina tovornega prostora: 4.690 mm, širina tovornega prostora: 1.810 mm, višina nakladalnega prostora: 1.910 mm, Leto izdelave: 2021, Oprema: ABS, Apple CarPlay, Bluetooth, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, spojka prikolice, = Additional Options and Accessories =
- Heated mirrors
- Halogen lamp
- None
- Manual
- Radio/cassette
- Reversing camera
- Lane departure warning system
- Fabric
- Partition wall
= Notes =
Configuration: 4x2, Curb weight: 2,765 kg, Gross weight: 3,500 kg, Tow bar, Cabin type: Single cab, Air conditioning, Number of airbags: 1, Parking aid: Rear, Electric windows, Electric mirrors, Partition wall, Radio/cassette, Carplay, GPS navigation, Color: Grey, Heated mirrors, Reversing camera, Lighting type: Halogen lamp, Lane departure warning system, Air conditioning, Bluetooth, Engine power: 132 kW (177 hp), Fuel: Diesel, Euro: 6, Drive technology: Timing chain, Transmission type: Automatic, Power steering, ABS, ASR, Starter battery, Side wall paneling, Rear step, Roof rack: None, Side doors: 1, Rear closure: Double doors, Seats: 3, Seat configuration: 1+2, Upholstery: Fabric, Seat adjustment: Manual, L4H2 3.0Ltr Automatic 180HP 3.5T tow bar Navi Euro6 LED 3-seater!, Spare wheel, Spare wheel tread: 1%, Tire type: All-season tires
Fjdpjzaaaiefx Agpjgc
= Further Information =
General Information
Number of doors: 1
Registration number: KLEYN1
Axle Configuration
Tire size: 225/65R16
Brakes: Disc brakes
Suspension: Leaf suspension
Axle 1: Left tire tread: 5 mm; Right tire tread: 7 mm
Axle 2: Left tire tread: 4 mm; Right tire tread: 4 mm
Weights
Unladen weight: 2,765 kg
Payload: 735 kg
gross vehicle weight: 3,500 kg
Functional
Loading height: 73 cm
Maintenance
APK (roadworthiness inspection): valid until 12.2026
Condition
Technical condition: good
Optical condition: good
Damages: none
Number of keys: 3
Financial Information
Lease price: €400 per month (bestelbus, 72 months); Please ask for more information and conditions
Mali oglas
Burghaun
637 km
Prevoz v hladilniku/zamrznjenem stanju
IvecoDaily 70C18 A8 3.0L *R5.100mm*LBW*Luft*Automatik
Pokliči
Stanje: novo, prevoženi kilometri: 500 km, moč: 129 kW (175,39 KM), barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, dolžina tovornega prostora: 58.200 mm, širina tovornega prostora: 24.700 mm, višina nakladalnega prostora: 21.000 mm, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, klimatska naprava, servovolan, Mr. Rudolph is happy to assist you by phone at:
IVECO Daily 70C18 A8 Refrigerated Box Truck / Wheelbase 5,100 mm / New Model
_____
Refrigeration Unit: Carrier Supra 850S, Kress deep-freeze insulated box body 5,820 x 2,470 x 2,100 [mm] with open rear portal. Includes right-hand side door, single-row combination anchor rail, and LED interior lighting, double-wing rear doors. Essential for deep-freeze operations: 2-part, laterally slidable cold curtain. Tail lift: Bär BC1000 S2, load capacity 1,000 kg. Temperature recorder: Carrier
_____
Fsdpfx Asy Rhgasgpjgc
Comfort headrests, passenger bench seat with multifunction tray and storage compartment, seatbelt warning system for driver and front passenger, fabric seat covers, comfort driver's seat with armrest and adjustable lumbar support—height, tilt, and length adjustable, hydraulically suspended, AIR PRO controls in cab, digital tachograph 4.1, light and rain sensor, mirrors for body width 2,350 mm, turn assist system for passenger side (BSIS), tire pressure monitoring system (TPMS), front area monitoring (MOIS), emergency braking assist (AEBS) with City Brake, electrically adjustable and heated exterior mirrors, traffic sign recognition with intelligent speed assistant (ISA), speed limiter 90 km/h, 20-liter AdBlue tank under cab, integrated 90-liter fuel tank, 225/75 R16 tires, rear adaptive air suspension, HI-MATIC 8HP automatic torque converter transmission, blind spot radar behind cab, reverse camera, lane departure warning system (LDWS), storage box next to driver’s seat with USB port, roof compartment above windshield, USB sockets for driver and passenger, pre-wiring for toll system (OBU) including antenna and dashboard cabling (without receiving device), automatic climate control, DAB digital radio with 7-inch touchscreen, fog lights, and much more.
Mr. Rudolph is happy to assist you by phone at: Should you wish to lease or finance the vehicle, we are happy to provide a tailored offer. We also gladly accept your used commercial vehicle in trade. Errors and prior sale excepted!
Further information can be found on our website:
... ESP, particle filter
= Further Information =
Application: Goods transport
Engine displacement: 2,998 cc
Gross vehicle weight: 7,200 kg
For more information, please contact Tobias Ebert.
Mali oglas
Lainate
468 km
Hladilni dostavnik
IVECODaily 35C16H3.0
Pokliči
Stanje: novo, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, prevoženi kilometri: 7 km, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 3.070 kg, največja dovoljena obremenitev: 360 kg, skupna masa: 3.500 kg, velikost pnevmatike: 195/75 R 16, stanje pnevmatik: 100 odstotek, konfiguracija osi: 1 os, medosna razdalja: 3.450 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 63 l, zavore: drugo, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: drugo, število sedežev: 3, skupna dolžina: 5.913 mm, skupna širina: 2.090 mm, skupna višina: 3.100 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 2.100 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.600 kg, prostornina tovornega prostora: 12,8 m³, dolžina tovornega prostora: 3.280 mm, širina tovornega prostora: 1.917 mm, višina nakladalnega prostora: 2.050 mm, Leto izdelave: 2025, Oprema: ABS, AdBlue, USB priključek, airbag, asistent za ohranjanje voznega pasu, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, filter saj, klimatska naprava, računalnik na krovu, servovolan, tempomat, vozilo za nekadilce, The vehicle is fitted with an isothermal van body by Lamberet, ATP class FRCX -20°C (thermal coefficient K=0.34), featuring composite insulated panels manufactured using Lamberet technology with a high-performance polyurethane foam core for excellent insulation.
Fedpsy H H Riofx Agpogc
The rear features fully opening double doors on a reinforced frame, non-slip grey flooring, and one cargo restraining rail positioned 1000 mm from the floor. Interior LED lighting is equipped with a PIR sensor and a 10-minute timer.
There is one right-hand side hinged door with a 900 mm passage, opening towards the rear and positioned 100 mm from the front internal wall.
The vehicle is equipped with three roof rails for the transport of hanging meat (hooks not included).
A refrigeration unit is installed above the cab, model Thermo King V 500x, suitable for both road operation and mains power (three-phase 380V), and capable of heating and cooling (-20°C / +12°C).
Mali oglas
Rheine
877 km
Dostavno vozilo s kesonom
IVECODaily 35S16H3.0A8Y Koffer LBW / Klima / Kamera
Pokliči
Stanje: novo, prevoženi kilometri: 490 km, moč: 118 kW (160,44 KM), vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 3, prostornina tovornega prostora: 18 m³, dolžina tovornega prostora: 4.350 mm, širina tovornega prostora: 2.050 mm, višina nakladalnega prostora: 2.100 mm, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, dvižna zadnja plošča, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, Model Year
* Model Year: 2024
Transmission
* Automatic transmission, 8 speeds
Driver Assistance Systems
* Cruise control
* Lane departure warning system
* Reversing camera
* Driver fatigue detection
* Hill start assist
* Traffic sign recognition
Lighting and Visibility
* Headlight range adjustment
* Rain sensor
* Tinted windows
* Daytime running lights
* Light sensor
Audio & Communication
* Radio: Touchscreen
* Digital radio reception DAB: / Bluetooth / Apple CarPlay / Android Auto
* USB port
* Bluetooth hands-free kit
* Android Auto & Apple CarPlay
Exterior
* Leaf spring suspension
* Drive: Rear-wheel drive
* Tail lift
* Roof spoiler
* Exterior mirrors electrically adjustable and heated
* All-season tyres
* 1x13-pin socket: prepared
Safety
* Driver / passenger airbag
* Electronic Stability Program (ESP)
* Traction control system (ASR)
* Anti-lock braking system (ABS)
* Tyre pressure monitoring
* Immobilizer
* Emergency brake assist
Interior
* Seats: Fabric
* Multifunction steering wheel
* On-board computer
Fjdpfjy T Ttqex Agpjgc
* Wooden cargo floor
Comfort
* Air conditioning
* Driver’s seat height-adjustable
* Front passenger bench seat
* Power steering
* Height-adjustable steering column
* Electric windows
* Central locking with remote control
* Cup holders
Cargo Area
* Length: 4,350 mm, Width: 2,050 mm, Height: 2,100 mm
* Volume: 18 m³
Other Dimensions and Weights
* Permissible gross weight: 3,500 kg
* Gross combination weight: 7,000 kg
* Wheelbase: 4,100 mm
----- Box body from Spier - Special offer price - New vehicle / New model MY24 - 3-year manufacturer’s warranty up to 75,000 km - Detailed quotation available on request - Financing / hire purchase / leasing available with attractive terms - WRV / maintenance contract available individually at extra cost - Additional equipment such as rotating beacons, strobe lights, work lights, etc. available on request - Delivery possible at extra charge - Subject to prior sale - Your contacts: - Mr. Axel Scheske, Tel. - Mr. Luca Netter, Tel.
Mali oglas
Rheine
877 km
Pick-up kombi
IVECODaily 35S16H3.0A8Y Pritsche 4,1 m / Klima /
Pokliči
Stanje: novo, prevoženi kilometri: 490 km, moč: 118 kW (160,44 KM), vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 3, prostornina tovornega prostora: 3 m³, dolžina tovornega prostora: 4.100 mm, širina tovornega prostora: 2.070 mm, višina nakladalnega prostora: 400 mm, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, Model year
* Model year: 2024
Transmission
* Automatic transmission, 8-speed
Assistance systems
* Cruise control
* Lane keeping assist
* Rear-view camera
* Driver fatigue detection
* Hill-start assist
* Traffic sign recognition
Lighting and visibility
* Headlight range adjustment
* Rain sensor
* Tinted windows
* Daytime running lights
* Light sensor
Audio & Communication
* Radio: Touchscreen
* Digital radio reception DAB / Bluetooth / Apple CarPlay / Android Auto
* USB port
* Bluetooth hands-free system
* Android Auto and Apple CarPlay
Exterior
* Drive: Rear-wheel drive
* Leaf spring suspension
* Towing hitch, ball-type
* External mirrors electric and heated
* All-season tires
* 1x13-pin connector
Safety
* Driver/passenger airbag
* Electronic stability program ESP
* Traction control system ASR
* Anti-lock braking system ABS
* Tire pressure monitoring
* Immobilizer
* Emergency brake assist
Interior
* Cloth seats
* Multifunction steering wheel
* On-board computer
* Wooden cargo floor
Comfort
Fgodsy T Ttwspfx Agpoc
* Automatic climate control
* Height-adjustable driver’s seat
* Front passenger bench seat
* Power steering
* Adjustable steering column
* Electric windows
* Central locking with remote control
* Cup holders
Load compartment
* Length 4,100 mm, width 2,070 mm, height 400 mm
* Volume 3 m³
Other dimensions and weights
* Permissible gross weight: 3,500 kg
* Gross train weight: 7,000 kg
* Wheelbase: 3,750 mm
----- Special offer - New vehicle with day registration New model MY24 - 3-year manufacturer’s warranty up to 75,000 km - Detailed offer available on request - Financing / hire purchase / leasing available on request at top conditions - WRV / maintenance contract individually available at extra cost - Surcharge for revolving beacons, strobe lights, work lights, etc. available on request - Delivery possible at extra cost - Subject to prior sale - Your contacts: - Mr. Axel Scheske, Tel. Mr. Luca Netter, Tel.
Mali oglas
Rheine
877 km
Kombiniran vozilo s ponjavo
IVECODaily 35S16H3.0A8Y Pritsche 4,1 m / Klima /
Pokliči
Stanje: novo, prevoženi kilometri: 490 km, moč: 118 kW (160,44 KM), vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 3, prostornina tovornega prostora: 3 m³, dolžina tovornega prostora: 4.100 mm, širina tovornega prostora: 2.070 mm, višina nakladalnega prostora: 400 mm, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, Model Year
* Model Year: 2024
Transmission
Fodpsy T Tt Dsfx Agpjgc
* Automatic transmission, 8 speeds
Driver Assistance Systems
* Cruise control
* Lane keeping assist
* Reversing camera
* Driver drowsiness detection
* Hill start assist
* Traffic sign recognition
Lighting and Visibility
* Headlight range adjustment
* Rain sensor
* Tinted windows
* Daytime running lights
* Light sensor
Audio & Communication
* Radio: Touchscreen
* Digital radio reception DAB / Bluetooth / Apple CarPlay / Android Auto
* USB connection
* Mobile phone interface Bluetooth
* Android Auto & Apple CarPlay
Exterior
* Drive: Rear-wheel drive
* Leaf spring suspension
* Tow bar, ball coupling
* Exterior mirrors electrically adjustable and heated
* All-weather tyres
* 1x 13-pin trailer socket
Safety
* Driver's/passenger's airbag
* Electronic Stability Program (ESP)
* Traction control (ASR)
* Anti-lock braking system (ABS)
* Tyre pressure monitoring
* Immobiliser
* Emergency brake assist
Interior
* Fabric seats
* Multifunction steering wheel
* On-board computer
* Wooden cargo area floor
Comfort
* Automatic climate control
* Driver’s seat height adjustable
* Front passenger bench seat
* Power steering
* Adjustable steering column
* Electric windows
* Central locking with remote control
* Cup holders
Cargo Area
* Length 4,100 mm, width 2,070 mm, height 400 mm
* Volume 3 m³
Other Dimensions and Weights
* Permissible gross weight: 3,500 kg
* Gross train weight: 7,000 kg
* Wheelbase: 3,750 mm
----- Special Offer Price – New vehicle with day registration New Model MY24 – 3-year manufacturer’s warranty up to 75,000 km – Detailed offer available upon request – Financing / hire purchase / leasing available at top conditions on request – WRV / maintenance contract available individually for an additional charge – Surcharge for rotating beacons, flashing lights, work lights, etc. on request – Delivery possible for an additional charge – Subject to prior sale – Your contacts: – Mr. Axel Scheske, tel. Mr. Luca Netter, tel.
Mali oglas
Erwitte
779 km
Pick-up kombi
IVECODaily 35S16H3.0 A8Y D(oka) Pritsche RS3750
Pokliči
Stanje: novo, moč: 118 kW (160,44 KM), vrsta goriva: dizel, skupna masa: 3.500 kg, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, število sedežev: 7, prostornina tovornega prostora: 2 m³, dolžina tovornega prostora: 3.400 mm, širina tovornega prostora: 2.040 mm, višina nakladalnega prostora: 400 mm, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, Tyres
* Current tyres: All-season tyres
Model year
* Model year: 2024
Transmission
* Automatic transmission, 8-speed
Fgjdpfx Agjy R H Hlspoc
Assistance systems
* Brake assist
* Cruise control
* Roll stability control
* Rear view camera
Lighting and visibility
* Headlight range adjustment
Audio & communication
* Radio: Digital radio DAB 7-inch touchscreen
Exterior
* Drive: Rear-wheel drive
* Tow bar: Ball coupling
* Exterior mirrors electrically adjustable and heated
* All-season tyres: Bridgestone 4S
Safety
* Electronic stability program (ESP)
* Traction control system (ASR)
* Anti-lock braking system (ABS)
* Wide-angle mirrors
* Immobiliser
* Lateral underrun protection
Interior
* Fabric seats
* On-board computer
Comfort
* Air conditioning
* Front passenger bench seat for 2 persons
* Power steering
* Electric windows (2)
* Central locking with remote control
* Cup holders
* Headrests front and rear
Additional equipment
* Platform body: Scattolini long material carrier, front bulkhead
Load space
* Length 3,400 mm, width 2,040 mm, height 400 mm
* Volume 2 m³
Other dimensions and weights
* Payload: 1,150 kg
* Gross vehicle weight: 3,500 kg
* Wheelbase: 3,750 mm
----Subject to errors and alterations.
Mali oglas
Burghaun
637 km
Sistem ročice s kavljem
IvecoDaily 70C18 H 3.0L *R3.750mm*AHK*Luft*Sperre*
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 500 km, moč: 129 kW (175,39 KM), barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2026, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, klimatska naprava, servovolan, Mr. Rudolph will be happy to assist you by phone at:
Daily 70C18 H Hooklift / Wheelbase 3,750 mm _____
Comfort driver's seat with armrest and lumbar support, adjustable in height, tilt, and longitudinal position, hydraulically suspended, proactive lane departure warning assistant (LDWS), cab rear wall with window, front airbag for driver with seat belt tensioners, seat belts with warning signal for driver and passenger, HI-Connect radio with Bluetooth hands-free system, multifunction steering wheel, Apple CarPlay & Android Auto, 20-liter AdBlue tank under the cab, integrated 90-liter fuel tank, speed limiter at 90 km/h, ball-head trailer coupling, towing capacity 3.5 t, differential lock on drive axle, color White IC 194, tires 225/75 R 16 M+S, superstructure by Forster-Fahrzeugbau, hooklift Charvat CTS 05-32-K-DIN-BF, and much more.
Mr. Rudolph will be happy to assist you by phone at: Should you wish to lease or finance the vehicle, we will gladly provide you with a tailor-made offer. We are also happy to take your used commercial vehicle in part exchange. Errors and prior sale excepted!
Further information can be found on our homepage:
... ESP, particulate filter
Fodpfxeyfu Tze Agpegc
= Further information =
Engine displacement: 2,998 cc
Gross vehicle weight (GVW): 7,200 kg
Please contact Tobias Ebert for further details.
Znak zaupanja
Prodajalci, certificirani pri TruckScout24

Mali oglas
Vuren
961 km
Nakladalna ploščad
IVECODAILY 35S16 3.0L Open-Laadbak XL
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 16 km, moč: 118 kW (160,44 KM), prva registracija: 09/2024, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 225/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.100 mm, gorivo: dizel, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 3, skupna dolžina: 7.600 mm, skupna širina: 2.340 mm, skupna višina: 2.320 mm, dolžina tovornega prostora: 5.030 mm, širina tovornega prostora: 2.220 mm, višina nakladalnega prostora: 390 mm, Leto izdelave: 2024, Oprema: ABS, Apple CarPlay, Bluetooth, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, nadzor oprijema, tempomat, = Additional options and equipment =
- Heated mirrors
- None
- LED lamp
- Alloy wheels
- Manual
- Radio/Cassette
- Lane keeping assist
- Fabric (upholstery)
= Remarks =
Configuration: 4x2, Kerb weight: 2,350 kg, Gross weight: 3,500 kg, Alloy wheels, Cab type: single cab, Cruise control, Air conditioning, Number of airbags: 2, Parking assist: rear, Electric windows, Electric mirrors, Radio/cassette, CarPlay, Colour: white, Heated mirrors, Lighting type: LED lamp, Lane keeping assist, Bluetooth, Engine power: 118 kW (158 hp), Fuel: diesel, Euro VI, Drive type: timing chain, Transmission: manual, Gears: 6, Power steering, ABS, ASR, Starter battery, Rear step, Roof rack: none, Rear closure: tailgate/liftgate, Central locking, Number of seats: 3, Seat layout: 1+2, Upholstery: fabric, Seat adjustment: manual, 3.0L Open Load Bed XXL 5-Metre Airco Euro 6 156 hp BPM-exempt New/Unused 3.5T-AHG!, Spare wheel, Tyre type: summer tyres
= Additional information =
Axle configuration
Tyre size: 225/65R16
Brakes: disc brakes
Suspension: leaf springs
Fgodpfeytba Rex Agpoc
Axle 1: Tyre tread left: 7 mm; Tyre tread right: 7 mm
Axle 2: Tyre tread left: 7 mm; Tyre tread right: 7 mm
Weights
Unladen weight: 2,350 kg
Payload: 1,150 kg
gross vehicle weight: 3,500 kg
Functional
Load floor height: 95 cm
Maintenance
APK (general inspection): valid until 09/2027
Condition
Technical condition: very good
Optical condition: very good
Damages: none
Number of keys: 2
Financial information
Lease price: €673 per month (panel van, 72 months); Please ask for further information and terms
Identification
Registration number: KLEYN1
Mali oglas
Lainate
468 km
Hladilni dostavnik
IVECODAILY 35C18H3.0
Pokliči
Stanje: novo, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, prevoženi kilometri: 208 km, vrsta goriva: dizel, lastna masa: 3.060 kg, največja dovoljena obremenitev: 310 kg, skupna masa: 3.500 kg, velikost pnevmatike: 195/75 R16, stanje pnevmatik: 100 odstotek, konfiguracija osi: 2 osi, medosna razdalja: 3.450 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 86 l, zavore: drugo, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 8, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: drugo, število sedežev: 3, skupna dolžina: 6.278 mm, skupna širina: 2.100 mm, skupna višina: 3.100 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 2.100 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.600 kg, prostornina tovornega prostora: 14,07 m³, dolžina tovornega prostora: 3.580 mm, širina tovornega prostora: 1.917 mm, višina nakladalnega prostora: 2.050 mm, Leto izdelave: 2025, Oprema: ABS, AdBlue, Bluetooth, EBS (Elektronski zavorni sistem), USB priključek, airbag, asistent za ohranjanje voznega pasu, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, kompresor, meglenke, nadzor oprijema, nadzor tlaka v pnevmatikah, navigacijski sistem, računalnik na krovu, servovolan, tempomat, Vehicle fitted with an insulated van body by Lamberet, ATP class FRCX -20°C (thermal coefficient K=0.34), featuring Lamberet composite insulated panels with high-performance polyurethane foam core.
Fgedsywg D Rspfx Agpsc
Rear doors with full-width opening, 3-leaf configuration, mounted on a reinforced frame. Floor in grey anti-slip finish. Two rows of shelving, 500 mm deep, installed on the right and left sidewalls at 1100 mm and 1600 mm height from the floor. Interior LED lighting with PIR sensor and 10-minute timer.
One right-hand hinged side door, 900 mm wide opening, opening rearward, positioned 900 mm from the front bulkhead.
Refrigeration unit mounted above the cab, Thermo King V 500x, max 50 road/mains, three-phase 380V, heating/cooling function (-20°C / +12°C).
Keyed lock on rear doors and right-hand side door.
Mali oglas
Vuren
961 km
Karavan z visoko streho
IVECODAILY 35S18 L2H2 3.0Ltr Automaat
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 109.180 km, moč: 129 kW (175,39 KM), prva registracija: 03/2022, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 225/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.520 mm, gorivo: dizel, barva: modra, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 3, skupna dolžina: 5.600 mm, skupna širina: 2.040 mm, skupna višina: 2.580 mm, dolžina tovornega prostora: 3.130 mm, širina tovornega prostora: 1.800 mm, višina nakladalnega prostora: 1.900 mm, Leto izdelave: 2022, Oprema: ABS, Bluetooth, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, tempomat, = Additional Options and Accessories =
- Heated mirrors
- Tinted windows
- Halogen lamp
- None
- Alloy wheels
- Manual
- Radio/cassette
- Reversing camera
- Lane departure warning system
- Partition wall
= Remarks =
Configuration: 4x2, Payload: 1173 kg, Curb weight: 2327 kg, Gross weight: 3500 kg, Unbraked towing capacity: 750 kg, Braked towing capacity (middle axle): 3500 kg, Alloy wheels, Cab type: single cab, Cruise control, Air conditioning, Number of airbags: 1, Parking aid: front and rear, Tinted windows, Electric windows, Electric mirrors, Partition wall, Radio/cassette, GPS navigation, Colour: blue, Metallic, Heated mirrors, Reversing camera, Lighting type: halogen lamp, Lane departure warning system, Air conditioning, Bluetooth, Engine power: 129 kW (173 hp), Fuel: diesel, Euro: 6, Drive technology: timing chain, Transmission type: automatic, Power steering, ABS, ASR, Starter battery, Body type: extended, additionally raised, Side wall lined, Roof rack: none, Side doors: 1, Rear closure: twin doors, Central locking, Seats: 3, Seat configuration: 1+2, Seat covering: leather, Seat adjustment: manual, L2H2, 3.0L, automatic, a/c, navigation, PDC, LED, navi, camera, Euro6!, spare wheel, Tyre type: summer tyres
= Further Information =
General Information
Fsdpfx Agjymk Anjpsgc
Number of doors: 1
Registration number: V-88-PJF
Axle Configuration
Tyre size: 225/65R16
Brakes: disc brakes
Suspension: leaf suspension
Axle 1: Tyre tread left: 5 mm; Tyre tread right: 5 mm
Axle 2: Tyre tread left: 5 mm; Tyre tread right: 5 mm
Weights
Unladen weight: 2,327 kg
Payload: 1,173 kg
gross vehicle weight: 3,500 kg
Functional
Loading platform height: 59 cm
Interior
Upholstery: leather
Condition
Technical condition: good
Optical condition: good
Damage: none
Number of keys: 2
Financial Information
Leasing price: €457 per month (panel van, 72 months); Please ask for more information and conditions
Mali oglas
Burghaun
637 km
Šasija s kabino
IvecoDaily 70C21 HA8 3.0L *R4.350mm*Automatik*
Pokliči
Stanje: novo, prevoženi kilometri: 500 km, moč: 152 kW (206,66 KM), barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, klimatska naprava, servovolan, Mr Rudolph will be happy to assist you by phone at:
Fgedpfx Ageyklwuopec
Front axle suspension: Quad-Tor torsion bar suspension; axle configuration: 2 axles; rear-wheel drive; steering: left-hand drive; engine: 3.0 l D EVIe 152 kW (207 hp); transmission: HI-MATIC 8-speed automatic gearbox; permissible total weight Daily 7.0 t / 7.2 t; rear suspension: leaf springs; rear axle: twin tires; vehicle variant: double cab 6+1; wheelbase: 4350 mm; standard version; seat belts with warning signal for driver and passenger; seat belt color: standard; passenger side seat belt tensioner; fabric seat covers; 4G connectivity box incl. TCO service contract; digital VIN code; daytime running lights; digital EC control unit 4.1; light and rain sensor; manual high beam control; bodybuilder interface; mirrors for body width 2350 mm; rear parking sensors; standard Daily identification; wide wheel arch trim; rear blind spot radar; fuel filler neck in B-pillar; lane departure warning assistant (LDWS); standard vehicle badge; tire pressure monitoring system (TPMS); forward collision monitoring (MOIS); side vehicle labeling; standard paintwork, MY 2024; standard rear lights; electrically adjustable and heated exterior mirrors; cab width 2000 mm; driver drowsiness attention warning; warning triangle, execution and dimensions according to ECE-27 directive; central locking with remote control; grab handle on A-pillar; COC general operating permit; wheel chocks, 2x; traffic sign recognition with intelligent speed assistant (ISA); warning beacon; electric window lifts for front doors; left-hand drive for right-hand traffic; front airbags for driver and passenger with seatbelt tensioners; first aid kit; preinstallation for alcohol interlock; speed limiter 90 km/h; spare wheel carrier at frame end; AdBlue tank 20 liters under cab; weight version 2500/5350 kg; spare wheel, dimension as per chassis tires; rear trapezoidal spring; rear underrun protection; steel rims; integrated 90-liter fuel tank; C-profile steel ladder frame; tires 225/75 R16; standard front axle suspension; type approval for goods transport for standard vehicles; standard data set; exhaust end pipe centrally under vehicle; standard oil pan; aluminum radiator; rear axle ratio i 4.30; emission standard EURO VI E; heated crankcase ventilation; standard starting strategy; remote hand brake control; engine speed 3,500 rpm; diesel particulate filter; standard fuel; heated fuel filter; automatic torque converter HI-MATIC 8HP transmission; comfort noise insulation; side marker lights included loose; no bench seat in passenger compartment; luxury passenger seat with armrest and lumbar support, adjustable in height, tilt, and length, hydraulically sprung, heated; additional speed limiter; switch for body lighting; battery 12 V 105 Ah/950 A; 12V 13-pin trailer socket; cab rear wall with window (recommended for body types allowing rear traffic observation); additional vehicle key with remote control; storage box beside driver seat with USB port; roof shelf above windshield; prewired for toll system (OBU), includes antenna and wiring on dashboard, without receiving device; towing capacity 3.5 t; ball head trailer coupling; electric parking brake; standard gross vehicle weight; generator: 3500 watts (14 V x 250 A),...
Olajšamo vam iskanje: "iveco daily 3.0 wohnmobil, ausbau "vanme""
Nove ponudbe prejmete takoj in brezplačno po e-pošti.
Iskalno nalogo lahko kadar koli preprosto končate.


Več kot 140.000 povpraševanj po nakupu mesečno
Izvedite več zdaj
+49 201 858 95 507


























































































































































































































































































































































