Scania R 490 8X4 Euro 6 Retarder Hmf 60 Tonmeter Laadk... nakup rabljenega (62.315)
Razvrsti rezultate
- Najnižja cena Najvišja cena
- Najnovejši oglasi Najstarejši oglasi
- Najkrajša razdalja Največja razdalja
- Najnovejše leto izdelave Najstarejše leto izdelave
- Zadnja posodobitev Najstarejša posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž Proizvajalec od Z do A
- Relevantnost
- Najnižja cena
- Cena
- Najvišja cena
- Cena
- Najnovejši oglasi
- Datum vnosa
- Najstarejši oglasi
- Datum vnosa
- Najkrajša razdalja
- Razdalja
- Največja razdalja
- Razdalja
- Najnovejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Najstarejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Zadnja posodobitev
- Posodobitev
- Najstarejša posodobitev
- Posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž
- Proizvajalec
- Proizvajalec od Z do A
- Proizvajalec
- Oznaka od A do Ž
- Oznaka
- Oznaka od Z do A
- Oznaka
- Model od A do Ž
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižja referenca
- referenca
- Najvišja referenca
- referenca
- Najkrajši obratovalni čas
- Obratovalni čas
- Najdaljši čas obratovanja
- Obratovalni čas
- relevantnost
- relevantnost
Mali oglas
ANDELST
932 km
Sistem ročice s kavljem
ManTGS 32.470 8x4 Euro 6 Hiab 22 Tonmeter laadkraa...
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 68.765 km, moč: 346 kW (470,43 KM), prva registracija: 04/2022, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/65-22.5, konfiguracija osi: 8x4, medosna razdalja: 5.350 mm, gorivo: dizel, zavore: zaviranje z motorjem, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 2, skupna dolžina: 9.500 mm, skupna širina: 2.500 mm, skupna višina: 3.600 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 9.500 kg, Leto izdelave: 2022, Oprema: centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, tempomat, zapora diferenciala, = Further Options and Equipment =
- 12-volt socket in the cab
- Aluminum fuel tank
- Armrest
- Leaf spring suspension front and rear
- Brake booster
- Euro 6
- Remote control
- Radio/CD player
- Roll-off tipper rental
- PTO (power take-off)
Djdpfx Aceywh Uwofsuu
= Notes =
- Hiab 22 ton-meter loader crane (Type: X-HiDuo 228 E-6)
- 6x hydraulically extendable
- 5th and 6th function
- Remote control
- Load chart:
* 3.6 meters -> 5,200 kg
* 4.9 meters -> 3,800 kg
* 6.7 meters -> 2,600 kg
* 8.6 meters -> 1,880 kg
* 10.6 meters -> 1,440 kg
* 12.7 meters -> 1,160 kg
* 14.9 meters -> 950 kg
* 17.2 meters -> 810 kg
- Hiab 25 tonnes roll-off tipper (Type Multilift Optima 25S56)
- System length: 560 cm
- 9 tonne front axles!
- 13 tonne rear axles!
- Only 68,765 km!
- In very good condition!
= Additional Information =
Technical data
Number of cylinders: 6
Engine displacement: 12,419 cc
Axle configuration
Brakes: disc brakes
Suspension: leaf spring suspension
Front axle 1: Tyre size: 385/65-22.5; Max. axle load: 9,000 kg; Steering; Left tyre tread: 50%; Right tyre tread: 50%
Front axle 2: Tyre size: 385/65-22.5; Max. axle load: 9,000 kg; Steering; Left tyre tread: 60%; Right tyre tread: 60%
Rear axle 1: Tyre size: 315/80-22.5; Twin tyres; Differential lock; Max. axle load: 9,500 kg; Inner left tyre tread: 60%; Outer left tyre tread: 60%; Inner right tyre tread: 60%; Outer right tyre tread: 60%; Reduction: planetary axles
Rear axle 2: Tyre size: 315/80-22.5; Twin tyres; Differential lock; Max. axle load: 9,500 kg; Inner left tyre tread: 60%; Outer left tyre tread: 60%; Inner right tyre tread: 60%; Outer right tyre tread: 60%; Reduction: planetary axles
Weights
Unladen weight: 16,980 kg
Payload: 15,020 kg
GVW: 32,000 kg
Condition
Technical condition: good
Visual condition: good
Identification
Registration number: 53-BZB-4
Product safety
Manufacturer: Clean Mat Trucks B.V., Wageningsestraat 17, 6673DB ANDELST, NL
Mali oglas
ANDELST
932 km
Tovornjak z žerjavom
VolvoFMX 500 8x4 Euro 6 MPG 150 Tonmeter laadkraan J...
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 53.033 km, moč: 375 kW (509,86 KM), prva registracija: 08/2021, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/65 22.5, konfiguracija osi: 8x4, medosna razdalja: 4.300 mm, gorivo: dizel, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: zrak, število sedežev: 2, skupna dolžina: 9.100 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 4.050 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 10.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 11.500 kg, Leto izdelave: 2021, Oprema: ABS, EBS (Elektronski zavorni sistem), električno upravljanje oken, klimatska naprava, parkirni grelec, tempomat, zapora diferenciala, žerjav, = Additional options and equipment =
Dusdpfxjyv H Aqs Acfju
- 50 mm trailer hitch
- Armrest
- Flashing lights
- Roof hatch
- Euro 6
- Remote control
- Heater
- Refrigerator
- Alloy wheels
- Air suspension (rear)
- Radio
- Reversing camera
- Sun visor
- Toolbox
- PTO (Power Take-Off)
- Central lubrication
= Remarks =
- MPG 150 Ton-metre loading crane (type 150 TM 8)
- 8x hydraulic extension
- 5th function for hydraulic winch
- 6x stabilizers
- Oil cooler
- Remote control
- 2 large lifting hooks
- Load chart:
* 6.86 meters -> 19,420 kg
* 8.76 meters -> 14,120 kg
* 10.74 meters -> 10,530 kg
* 12.79 meters -> 8,010 kg
* 14.94 meters -> 6,140 kg
* 17.19 meters -> 4,690 kg
* 19.54 meters -> 3,540 kg
* 21.99 meters -> 2,620 kg
- Hydraulic winch Rotzler (type Titan TC 5), 5500 kg
- VEB+ (Volvo engine brake)
- Ambient temperature -40°C / +40°C
- Multiple stainless steel storage boxes
- 10 tonne front axle
- 16 tonne rear axles (technical)
- GCW 70 tonnes (technical)
- 1 bed
- Only 54 crane hours!
- Only 68 winch hours!
- Only 53,033 km!
- In very good condition!
= Further information =
General information
Number of doors: 2
Technical information
Engine displacement: 12,777 cc
Transmission
Transmission: I-Shift, automatic
Axle configuration
Suspension: Air suspension
Front axle: Tire size: 385/65 22.5; Max. axle load: 10,000 kg; Steered; Tire tread left: 40%; Tire tread right: 40%
Rear axle 1: Tire size: 385/55 22.5; Max. axle load: 9,000 kg; Steered; Tire tread left: 40%; Tire tread right: 40%
Rear axle 2: Tire size: 315/70 22.5; Twin tires; Differential lock; Max. axle load: 11,500 kg; Tire tread left inner: 50%; Tire tread left outer: 50%; Tire tread right inner: 50%; Tire tread right outer: 50%; Reduction: single reduction
Rear axle 3: Tire size: 315/70 22.5; Twin tires; Differential lock; Max. axle load: 11,500 kg; Tire tread left inner: 40%; Tire tread left outer: 40%; Tire tread right inner: 40%; Tire tread right outer: 40%; Reduction: single reduction
Weights
Curb weight: 31,000 kg
Payload: 1,000 kg
Gross vehicle weight: 32,000 kg
Functionality
Crane: MPG 150 TM 8, year of manufacture 2021, mounted at rear of chassis
Condition
Technical condition: good
Visual condition: good
Product safety
Manufacturer: Clean Mat Trucks B.V. Wageningsestraat 17 6673DB ANDELST, NL
Mali oglas
HETEREN
931 km
Scania R 450 LB 6x2 Euro 6 HMF 5020-K6 + JIB FJ 1000-K5
ScaniaR 450 LB 6x2 Euro 6 HMF 5020-K6 + JIB FJ 1000-K5
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 344.000 km, prva registracija: 12/2016, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 6x2, medosna razdalja: 4.100 mm, gorivo: dizel, zavore: retarder, barva: modra, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: zrak, Leto izdelave: 2017, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, hladilnik, klimatska naprava, navigacijski sistem, parkirni grelec, retarder, tempomat, = Dodatne možnosti in oprema =
- Aluminijasti rezervoar za gorivo
- Nizka raven hrupa
- Omejevalnik hitrosti
- Lahka aluminijasta platišča
- Zračno vzmetenje
- Zračna hupa
- Radio/CD predvajalnik
- Senčnik
- Parkirno gretje
- Škatla za orodje
- Ksenonska razsvetljava
- Kardanska gred (PTO)
- Centralno mazanje
= Dodatne informacije =
Konfiguracija osi
Prednja os: LM platišča; krmiljena
Zadnja os 1: LM platišča; vzmetenje: zračno
Zadnja os 2: LM platišča; dvižna os; krmiljena; vzmetenje: zračno
Teže
Dodpfeutvnbsx Acfouu
Lastna teža: 17.325 kg
Nosilnost: 10.675 kg
Skupna dovoljena masa: 28.000 kg
Funkcionalnost
Dvigalo: HMF 5020-K6 JIB FJ 1000-K5, letnik 2016, za kabino
Stanje
Tehnično stanje: zelo dobro
Optično stanje: zelo dobro
Finančne informacije
Cena: po dogovoru
Mali oglas
Vuren
961 km
Priklopnik za platformo
SCANIAR490 8X2*6 HMF 6020K6
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 899.174 km, moč: 360 kW (489,46 KM), prva registracija: 12/2015, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 315/60R22,5, konfiguracija osi: 8x2, medosna razdalja: 5.300 mm, gorivo: dizel, zavore: retarder, barva: drugo, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: zrak, skupna dolžina: 10.130 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 3.560 mm, širina tovornega prostora: 2.550 mm, višina nakladalnega prostora: 6.200 mm, Leto izdelave: 2015, Oprema: ABS, Bluetooth, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, greljenje sedeža, klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, parkirna klimatska naprava, parkirni grelec, retarder, spojka prikolice, tempomat, žerjav, - Heated mirrors
- Digital tachograph
- Tachograph (control device)
- Fixed
- Halogen lamp
- Manual
- Power take-off (PTO)
- Pump
- Radio/cassette
- Sleeper cab
- Lane departure warning system
- Fabric
- Additional brake system
Number of axles: 4, Configuration: 8x2, Twin tyres, Unladen weight: 21,500 kg, Gross weight: 35,000 kg, Total fuel tank capacity: 500 liters, Trailer coupling, King pin diameter: 40 DIN, Chassis height: 8 cm, Fifth wheel: Fixed, Number of differentials: 1, Suspension type: Full air suspension, Cab type: Sleeper cab, Cruise control, Tachograph (control device), Digital tachograph, Air conditioning, Auxiliary air conditioning, Auxiliary heater, Electric windows, Electric mirrors, Radio/cassette, GPS navigation, Colour: Multicolour, Heated mirrors, Lighting type: Halogen lamp, Lane departure warning system, Climate control, Heated seats, Bluetooth, Flashing lights, Engine power: 360 kW (483 Hp), Fuel: Diesel, Euro: 6, Transmission type: Opti-cruise, Gearbox type: Traxon, Gears: 12, Additional brake system, Retarder brand: Scania, Power steering, ABS, ASR, Power take-off (PTO), PTO type: 1, Starter battery, Pump, Seat configuration: 1+1, Seat material: Fabric, Seat adjustment: Manual, Crane, Crane manufacturer: HMF 6020-OK6, Year of crane: 2015, Crane lifting capacity: 60,000, Maximum load: 2,640 kg at 16.9 m., Number of stabilizer legs: 4, CE certified, Control position: top operation, Crane position: behind the cab, Sliding extension: 6, Hydraulic auxiliary connection: none, Load hook
Transmission
Transmission: TRA, 12 gears, automatic
Dusdpfey Hpibex Acfou
Axle configuration
Tyre size: 315/60R22.5
Brakes: disc brakes
Suspension: air suspension
Axle 1: Steering; Tread left: 9 mm; Tread right: 6 mm
Axle 2: Steering; Tread left: 10 mm; Tread right: 10 mm
Axle 3: Dual tyres; Tread left inside: 8 mm; Tread left outside: 6 mm; Tread right inside: 8 mm; Tread right outside: 8 mm
Axle 4: Lift axle; Steering; Tread left: 9 mm; Tread right: 6 mm
Weights
Unladen weight: 21,500 kg
Payload: 13,500 kg
GVW: 35,000 kg
Functional
Crane: HMF 6020-OK6, year 2015, behind the cab
Loading height: 102 cm
Pump: Yes
Condition
Technical condition: Good
Visual condition: Good
Damages: None
Number of keys: 2
Identification
Registration number: KLEYN1
Kleyn Trucks is one of the world’s largest independent used vehicle dealers. Here you can choose from a constantly changing stock of 1,200 used trucks, tractor units, and trailers. Our range covers all European makes, model years, and price classes.
Why buy from Kleyn Trucks? Simple!
• Large, fast-rotating stock
• Recognisable quality
• Competitive prices
• Reliable business conduct
• We speak many languages
• Customer-oriented approach
• Assistance with import and transport
• (Export) registration plates quickly arranged
• Professional technical services
• The safety of "recognisable quality"
• And more…
Please visit our website for special offers and the complete stock:
Leasing through Kleyn Trucks is possible in most cases...
Mali oglas
Haps
907 km
Tovornjak z žerjavom
ScaniaP370 XT 6x2 HMF 3220-K6+Fly jib FJ600-K3 Euro 6D
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 262.000 km, moč: 272 kW (369,82 KM), prva registracija: 05/2020, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 6x2, gorivo: dizel, zavore: zaviranje z motorjem, barva: črn, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, dolžina tovornega prostora: 6.800 mm, širina tovornega prostora: 2.500 mm, višina nakladalnega prostora: 900 mm, Leto izdelave: 2020, Oprema: ABS, Bluetooth, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, filter saj, greljenje sedeža, klimatska naprava, meglenke, navigacijski sistem, parkirna klimatska naprava, računalnik na krovu, servovolan, spojler, tempomat, zapora diferenciala, = Additional Options and Equipment =
- 2-pedal control
- Adaptive cruise control
- Alarm system
- Aluminum fuel tank
- Heated mirrors
- Brake booster
- DAB radio
- Roof spoiler
- Remote central locking
- Low-noise operation
- Speed limiter
- Air conditioning
- Alloy wheels
- Air suspension
- Air-suspended seats
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Rain sensor
Dusdpfxoza Ia Dj Acfou
- Reversing camera
- Heated seats
- Sun visor
- Voice control
- Lane departure warning
- Immobilizer
- Toolbox
- Xenon lighting
- Power take-off (PTO)
- Central lubrication system
= Notes =
6x2
Euro 6 D
Rear axle: lift/steerable axle
Open loading platform: 6.80 x 2.50 x 0.90 m
HMF 3220-K6 + FJ600-K3 fly jib
Hydraulically extendable 6 times
Fly jib hydraulically extendable 3 times
Total working height approx. 29 m
Hydraulic system up to end of fly jib
Including pallet fork
4-point outrigger base
Radio remote control
Alcoa rims
German registration
In very good condition!
Ready for immediate use
= Further Information =
Axle configuration
Front axle: alloy rims; steered
Rear axle 1: differential lock
Rear axle 2: alloy rims; lift axle; steered
Weights
Unladen weight: 17,919 kg
Payload: 8,081 kg
gross vehicle weight: 26,000 kg
Functional
Body brand: HMF 3220-K6+Fly jib FJ600-K3
CE marking: yes
Environment
Emission class: Euro 6d
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Mali oglas
ANDELST
932 km
Samovoz z žerjavom
ScaniaP 320 HMF 14 Tonmeter Z-kraan Just 199.760 km!
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 199.760 km, moč: 235 kW (319,51 KM), prva registracija: 11/2013, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/65 22.5, konfiguracija osi: 6x2, medosna razdalja: 3.800 mm, gorivo: dizel, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 5, vzmetenje: jeklo-zrak, število sedežev: 2, skupna dolžina: 8.500 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 3.700 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 11.500 kg, dolžina tovornega prostora: 4.800 mm, širina tovornega prostora: 2.410 mm, višina nakladalnega prostora: 1.000 mm, Leto izdelave: 2013, Oprema: ABS, električno upravljanje oken, klimatska naprava, spojka prikolice, tempomat, zapora diferenciala, žerjav, = Additional Options and Accessories =
- Aluminum fuel tank
- Armrest
- Flashing lights
- Camera with monitor
- Roof hatch
- Euro 5
- Radio remote control
- Liftable steering axle
- Rear air suspension
- Radio/CD player
- Reversing camera
- Sun visor
- Toolbox
- PTO (power take-off)
- Central lubrication
- Towing jaw
= Notes =
- HMF 14 ton-meter Z-crane (Type 1444 Z2)
- 2 × hydraulically extendable
- 5th and 6th functions
- Oil cooler
- Rotator
- Grab
- Raised platform for crane operation
- Radio remote control
- Load chart:
* 4.8 meters → 2820 kg
* 6.3 meters → 2110 kg
* 8.0 meters → 1620 kg
- Two-way tipper body 12 m³ (internal), length 480 cm × width 241 cm × height 100 cm
- Hydraulic aluminum side boards
- Boardmatic left
- Double-acting rear doors
- Multiple stainless steel toolboxes
- DIN plate
- Diesel engine DC9 32 L01
- Transmission GR875
- Common-rail injection system
- Aluminum fuel tank 300 liters
- 9-ton front axle
- Only 199,760 km!
- Ex-municipal vehicle!
- In very good condition!
= Further Information =
General information
Number of doors: 2
Registration number: 79-BDG-1
Technical information
Number of cylinders: 5
Engine displacement: 9,291 cc
Axle configuration
Front axle: Tire size: 385/65 22.5; Max. axle load: 9,000 kg; Steering; Tire tread left: 50%; Tire tread right: 50%; Suspension: leaf suspension
Rear axle 1: Tire size: 315/70 22.5; twin tires; differential lock; Max. axle load: 11,500 kg; Tire tread inside left: 60%; Tire tread outside left: 60%; Tire tread inside right: 60%; Tire tread outside right: 60%; Reduction: single reduction; Suspension: air suspension
Rear axle 2: Tire size: 385/55 22.5; lift axle; Steering; Tire tread left: 50%; Tire tread right: 50%; Suspension: air suspension
Weights
Unladen weight: 15,410 kg
Payload: 12,590 kg
Gross vehicle weight: 28,000 kg
Functional
Crane: HMF 1444 Z2, year of manufacture 2013, mounted behind cab
Tipping: Left / Rear
Maintenance, history and condition
Number of owners: 1
APK (technical inspection): valid until 03.2027
Dedpfxey Sagbs Acfjuu
Technical condition: good
Visual condition: good
Product safety
Manufacturer: Clean Mat Trucks B.V. Wageningsestraat 17 6673DB ANDELST, NL
Mali oglas
ANDELST
932 km
Tovornjak z žerjavom
IvecoEurocargo ML160E25 HMF 11 Tonmeter laadkraan Ju...
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 77.658 km, moč: 185 kW (251,53 KM), prva registracija: 02/2020, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 305/70 19.5, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.800 mm, gorivo: dizel, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo-zrak, število sedežev: 2, skupna dolžina: 8.800 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 3.400 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 6.100 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 11.000 kg, Leto izdelave: 2020, Oprema: ABS, električno upravljanje oken, klimatska naprava, spojka prikolice, tempomat, zapora diferenciala, žerjav, = Additional options and accessories =
- Armrest
- Flashing lights
- Camera with monitor
- Euro 6
- Radio remote control
- Rear air suspension
- Radio/CD player
- Reversing camera
- Sun visor
- Toolbox
- PTO (Power Take-Off)
= Remarks =
- HMF 11 ton-meter loading crane (Type 1120K RCS)
- 4x hydraulic extensions
- 5th and 6th function
- Rotator
- Radio remote control
- Load diagram:
* 5.7 meters → 1,570 kg
* 7.7 meters → 1,110 kg
* 9.7 meters → 850 kg
* 11.8 meters → 690 kg
- Platform dimensions (inside): Length 590 cm x Width 248 cm x Height 60 cm
- Loading platform height: 118 cm
- Foldable aluminum side panels
- Lashing rings
- Multiple stainless steel toolboxes
- ZF Astronic 6AS 800 gearbox
- Fuel tank 200 liters
- AdBlue tank 30 liters
- Only 77,658 km!
- In good condition!
= Further information =
General information
Number of doors: 2
Technical information
Engine displacement: 6,728 cc
Axle configuration
Tire size: 305/70 19.5
Brakes: Disc brakes
Front axle: Max. axle load: 6,100 kg; Steered; Left tire tread: 70%; Right tire tread: 70%; Suspension: leaf suspension
Rear axle: Twin tires; Differential lock; Max. axle load: 11,000 kg; Left inner tire tread: 80%; Left outer tire tread: 80%; Right inner tire tread: 80%; Right outer tire tread: 80%; Reduction: single reduction; Suspension: air suspension
Dodpsytg N Defx Acfsuu
Weights
Unladen weight: 8,860 kg
Payload: 7,130 kg
Gross vehicle weight: 15,990 kg
Functional
Crane: HMF 1120K RCS, year 2019, behind the cab
Condition
Technical condition: good
Optical condition: good
Product safety
Manufacturer: Clean Mat Trucks B.V. Wageningsestraat 17 6673DB ANDENST, NL
Mali oglas
Kaufungen
695 km
Standardni vlačilec
SCANIAR500 4x2 Euro 6 SZM *Retarder *2 Tank! TOP!
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 466.578 km, moč: 368 kW (500,34 KM), prva registracija: 05/2019, vrsta goriva: dizel, skupna masa: 19.000 kg, konfiguracija osi: 2 osi, naslednji pregled (TÜV): 06/2028, zavore: retarder, barva: modra, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2019, Oprema: klimatska naprava, Interne Fahrzeugnr.: VTC30031
Duodpjyvw Nnsfx Acfju
Deutsches Fahrzeug
Auf unserem Hof in Kaufungen - Kassel, Deutschland, sofort zur Verfügung
Mehr INFO unter:
* Luis Lucena (Deutsch, English, Español, Français)
*Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)
5 Stufen Retarder
Finanzierungsbeispiel:
* Interne Nummer: VTC
* Kaufpreis: 52.900,00 €
* Anzahlung: 10%
* Laufzeit: 60
* Monatliche Rate: 827,02 €
* Restwert: 9.380,00 €
Wenn das Angebot Ihnen zusagt oder dieses nach Ihren Bedürfnissen anpassen wollen, kontaktieren Sie uns unter Hr. Enchev).
Wir freuen uns auf Ihren Anruf
Irrtümer vorbehalten
Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.
Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.
GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH
Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.
Mali oglas
Marknesse
983 km
Velika obremenitev
ScaniaR540 NGS 6X4 | RETARDER | BIG AXLES | EURO 6 | ...
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 509.791 km, moč: 397 kW (539,77 KM), prva registracija: 07/2022, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/65R22.5, konfiguracija osi: 6x4, medosna razdalja: 3.150 mm, gorivo: dizel, zavore: retarder, barva: bela, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: zrak, dovoljena osna obremenitev (os 1): 8.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 10.500 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 10.500 kg, Leto izdelave: 2022, Oprema: ABS, AdBlue, Bluetooth, EBS (Elektronski zavorni sistem), elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, navigacijski sistem, parkirni grelec, računalnik na krovu, retarder, servovolan, spojler, tempomat, zapora diferenciala, = Additional Options and Accessories =
- Aluminium fuel tank
- Heated mirrors
- Roof spoiler
- Differential lock
- High beam
- Intarder
- Cab
- Air conditioning
- Refrigerator
- Leather interior
- Leather upholstery
- Air suspension
- Air-suspended seats
- Air horn
- Sleeper cab
- Side skirts
- Sun visor
- Lane keeping assist
- Stability control
- Auxiliary heater
- Power take-off (PTO)
= Further Information =
Technical Information
Dsdpfx Acozb Uudsfeuu
Number of cylinders: 6
Engine displacement: 12,700 cc
Transmission
Transmission: Opticruise, automatic
Axle configuration
Brakes: Disc brakes
Suspension: Air suspension
Front axle: Tyre size: 385/65R22.5; Max. axle load: 8,000 kg; Steering; Tyre tread left: 70%; Tyre tread right: 70%
Rear axle 1: Tyre size: 315/70R22.5; Twin tyres; Differential lock; Max. axle load: 10,500 kg; Tyre tread inner left: 50%; Tyre tread outer left: 50%; Tyre tread inner right: 50%; Tyre tread outer right: 50%; Reduction: outboard planetary axles
Rear axle 2: Tyre size: 315/70R22.5; Twin tyres; Differential lock; Max. axle load: 10,500 kg; Tyre tread inner left: 80%; Tyre tread outer left: 80%; Tyre tread inner right: 80%; Tyre tread outer right: 80%; Reduction: outboard planetary axles
Weights
Unladen weight: 10,575 kg
Payload: 18,425 kg
Gross vehicle weight (GVW): 29,000 kg
Interior
Upholstery: Leather
Condition
Technical condition: good
Optical condition: good
Mali oglas
Oldenzaal
900 km
Standard-SZM
ScaniaR410 Topline, Euro 6, / Retarder / Standklima /...
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 1.498.257 km, moč: 302 kW (410,61 KM), prva registracija: 05/2014, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/65R22.5, stanje pnevmatik: 40 odstotek, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.600 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 600 l, zavore: retarder, barva: rdeča, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: drugo, skupna dolžina: 5.950 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 4.000 mm, Leto izdelave: 2014, Oprema: ABS, hladilnik, klimatska naprava, parkirni grelec, retarder, tempomat, = Dodatne možnosti in oprema =
Dujdeza Ag Espfx Acfeu
- Radio/CD
= Dodatne informacije =
Kabina: Topline
Profil pnevmatik: 40 %
Sprednja os: Dimenzija pnevmatik: 385/65R22.5; Redukcija: enostavna redukcija; Vzmetenje: parabolično vzmetenje
Zadnja os: Dimenzija pnevmatik: 315/70R22.5; Redukcija: enostavna redukcija; Vzmetenje: zračno vzmetenje
Število valjev: 4
Lastna masa: 8.246 kg
Nosilnost: 10.754 kg
Dovoljena skupna masa: 19.000 kg
Poškodbe: nobene
= Podatki o podjetju =
Heisterkamp Used Trucks BV ne prodaja zgolj rabljenih tovornjakov – smo zanesljiv del podjetja Heisterkamp Transportation Solutions. Skrbimo za rabljene tovornjake in prikolice, ki so takoj pripravljeni za uporabo. Iz naše lokacije v Oldenzaalu skrbno izbiramo vozila, ki so zanesljiva, ustrezajo sodobnim zahtevam in izpolnjujejo visoke standarde naše panoge.
Podrobnosti
- Naslov: Hanzepoort 25E, 7575 DB Oldenzaal, Nizozemska
- Telefon:
- E-pošta:
- Spletna stran:
Mali oglas
Nieuwendijk
965 km
Standard-SZM
ScaniaS450 NGS 4x2NB - EURO 6 D - RETARDER - 898 TKM ...
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 898.000 km, moč: 331 kW (450,03 KM), prva registracija: 03/2020, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.750 mm, gorivo: dizel, zavore: retarder, barva: modra, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, dovoljena osna obremenitev (os 1): 8.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 11.500 kg, Leto izdelave: 2020, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, drugi rezervoar za gorivo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, meglenke, parkirni grelec, retarder, spojler, tempomat, zapora diferenciala, = Dodatne možnosti in oprema =
- Prilagodljiv tempomat
- Aluminijast rezervoar za gorivo
- Delo reflektorji zadaj
- Delo reflektorji spredaj
- Strešni spojler
- Diferencialna zapora
- Centralno zaklepanje z daljinskim upravljanjem
- Vetrobransko steklo
- Omejevalnik hitrosti
Duodpezbkhasfx Acfju
- Kabina
- Klimatska naprava
- Zračno vzmetenje
- Radio/CD predvajalnik
- Spalna kabina
- Stranski pokrovi (sideskirts)
- Senčnik
- Nadzor stabilnosti
- Pomožno ogrevanje
- Samodejno predgretje
= Dodatne informacije =
Tehnične informacije
Število valjev: 6
Prostornina motorja: 12.742 cm³
Največja dovoljena obremenitev sprednje osi: 8.000 kg
Zadnja os: dvojna montaža; diferencialna zapora; največja nosilnost osi: 11.500 kg
Teže
Lastna teža: 8.841 kg
Nosilnost: 10.659 kg
Dovoljena skupna masa: 19.500 kg
Funkcionalno
Prostornina zaboja: 1.200 l
Vzdrževanje
Tehnični pregled (APK): veljaven do 05.2027
Dodatne informacije
Za več informacij se obrnite na Bastiena Begemanna ali Corneja Visserja.
Mali oglas
Grevenbroich
828 km
Standard-SZM
ScaniaG340 / CNG Gas / Retarder / Euro 6
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 788.405 km, moč: 250 kW (339,91 KM), prva registracija: 01/2018, konfiguracija osi: 4x2, zavore: retarder, barva: modra, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo-zrak, Leto izdelave: 2018, Oprema: Bluetooth, EBS (Elektronski zavorni sistem), električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, meglenke, navigacijski sistem, retarder, spojler, tempomat, = Additional Options and Equipment =
- Roof spoiler
- EPS (Electronic Power Steering)
- Low noise
- Intarder
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Sliding roof
- Sleeper cab
- Side door
- Toolbox
= Further Information =
Fuel type: Natural gas
Front axle: Steered; Suspension: Leaf spring
Rear axle: Suspension: Air suspension
Unladen weight: 7,664 kg
Payload: 11,336 kg
Gross vehicle weight (GVW): 19,000 kg
Technical condition: Good
Visual condition: Good
Reference number: 85
Vehicle number: 85
Scania G340 / CNG Gas / Retarder / Euro 6
VIN: YS2G4X20005477105 Production date: 2017
Transmission: Automatic
Suspension: Leaf / Air
Air conditioning
Retarder
Engine brake
Cruise control
Auxiliary heater
Distance assist
Lane keeping assist
Euro 6
No liability for printing and typographical errors. Subject to change, prior sale, and errors!
= Company Information =
No liability for printing and typographical errors. Subject to change, prior sale, and errors!
Al Shogran GmbH
An der Glashütte 15
41516 Grevenbroich
Tel.:
Dsdpfx Asy Uma Tscfouu
Mobile: Ms. Sabine Faust
Email:
Mali oglas
Grevenbroich
828 km
Standard-SZM
ScaniaG340 / CNG Gas / Retarder / Euro 6
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 748.243 km, moč: 250 kW (339,91 KM), prva registracija: 01/2018, konfiguracija osi: 4x2, zavore: retarder, barva: modra, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo-zrak, Leto izdelave: 2018, Oprema: Bluetooth, EBS (Elektronski zavorni sistem), električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, meglenke, navigacijski sistem, retarder, spojler, tempomat, = Additional Options and Accessories =
- Power brake booster
- Roof spoiler
- EPS (Electronic Power Steering)
- Low noise
- Intarder
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Sunroof
- Side door
- Toolbox
= Further Information =
Fuel type: Natural gas
Front axle: Steering; Suspension: leaf spring
Rear axle: Suspension: air suspension
Unladen weight: 7,664 kg
Payload: 11,336 kg
Gross vehicle weight: 19,000 kg
Technical condition: good
Visual condition: good
Reference number: 62
Vehicle number: 62
Scania G340 / CNG Natural Gas / Retarder / Euro 6
VIN: YS2G4X20005477063
Production date: 2017
Transmission: Automatic
Suspension: Leaf / Air
Dodpfoy Ucfrsx Acfeuu
Air conditioning
Retarder
Engine brake
Cruise control
Auxiliary heater
Distance control assistant
Lane departure warning assistant
Euro 6
No liability for printing & typographical errors, subject to change, prior sale, and mistakes!
= Company Information =
No liability for printing & typographical errors, subject to change, prior sale, and mistakes!
Al Shogran GmbH
An der Glashütte 15
41516 Grevenbroich
Tel.:
Mobile: Ms. Sabine Faust
Email:
Mali oglas
ANDELST
932 km
Sistem ročice s kavljem
IvecoStralis AD260SY Euro 6 MKG 15 Tonmeter laadkraa...
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 72.311 km, moč: 294 kW (399,73 KM), prva registracija: 11/2019, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/65 22.5, konfiguracija osi: 6x2, medosna razdalja: 4.750 mm, gorivo: dizel, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo-zrak, število sedežev: 3, skupna dolžina: 9.200 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 3.650 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 12.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 8.000 kg, Leto izdelave: 2019, Oprema: ABS, EBS (Elektronski zavorni sistem), električno upravljanje oken, klimatska naprava, tempomat, zapora diferenciala, žerjav, = Additional Options and Accessories =
- 50 mm trailer hitch
- Warning lights
- Euro 6
- Remote control
- Liftable steering axle
- Rear air suspension
- Radio/CD player
- Sun visor
- Toolbox
- PTO (Power Take-Off)
- Central lubrication system
= Notes =
- MKG 15-tonne meter crane (Type: HLK 151 HP)
- 3x hydraulically extendable
- 5th and 6th functions
- Radio remote control
- Load chart:
* 6.39 m -> 2,200 kg
* 8.34 m -> 1,630 kg
* 10.29 m -> 1,300 kg
- 16-ton roll-off tipper
- System length: 510 cm
- Hook height: 145 cm
Dusdpfezad Eijx Acfsu
- Hydraulic external container lock
- Stainless steel toolbox
- 9-ton front axle!
- 12-ton drive axle!
- In good condition!
= Further Information =
General Information
Number of doors: 2
Technical Information
Engine displacement: 8,710 cc
Axle Configuration
Front axle: Tire size: 385/65 22.5; Max axle load: 9,000 kg; Steering; Tire tread left: 60%; Tire tread right: 60%; Suspension: leaf spring
Rear axle 1: Tire size: 315/80 22.5; Twin tyres; Differential lock; Max axle load: 12,000 kg; Tire tread left inside: 80%; Tire tread left outside: 80%; Tire tread right inside: 80%; Tire tread right outside: 80%; Reduction: single reduction; Suspension: air suspension
Rear axle 2: Tire size: 315/80 22.5; Lift axle; Max axle load: 8,000 kg; Steering; Tire tread left: 70%; Tire tread right: 70%; Suspension: air suspension
Weights
Unladen weight: 14,571 kg
Payload: 11,429 kg
GVW: 26,000 kg
Functional
Crane: MKG HLK 151 HP, year of manufacture 2019, mounted behind cab
Condition
Technical condition: good
Optical condition: good
Product Safety
Manufacturer: Clean Mat Trucks B.V. Wageningsestraat 17 6673DB ANDELST, NL
Mali oglas
ANDELST
932 km
Sesalno vozilo
ScaniaP 450 8x4 Euro 6 Hvidtved Larsen 15m³ Combi
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 278.988 km, moč: 331 kW (450,03 KM), prva registracija: 01/2014, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/55 22.5, konfiguracija osi: 8x2, medosna razdalja: 5.500 mm, gorivo: dizel, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: zrak, število sedežev: 2, skupna dolžina: 10.300 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 3.900 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 8.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 8.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 11.500 kg, Leto izdelave: 2014, Oprema: ABS, EBS (Elektronski zavorni sistem), električno upravljanje oken, klimatska naprava, tempomat, = Further options and accessories =
- 50 mm trailer hitch
- Armrest
- Flashing lights
- Camera with monitor
- Radio remote control
- Refrigerator
- Rear air suspension
- Radio/CD player
- Reversing camera
- Sun visor
- Toolbox
- PTO (power take-off)
= Notes =
- Hvidtved Larsen (Type: SLP415) Combi
- Total capacity: 15,000 liters
- Sludge tank capacity: 11,500 liters (variable via sliding partition)
- Fresh water tank capacity: 2,500 liters (saddle tanks for the high-pressure system)
- Service water tank capacity: 1,000 liters (for the water ring vacuum pump)
- Upper suction pipe system, 5" suction boom with lifting function and telescopic tube
- Rear channel suction pipe, including:
- 4" top suction (pneumatically operated) at the rear with Tykoflex coupling
- 6" ground suction/outlet (pneumatically operated) with Tykoflex coupling
- Additional 3" front top suction (in front of the sliding partition)
- Cyclone separator
- Sliding partition (movable hydraulic piston/sliding partition for flexible tank division)
- Radio remote control
- CVS vacuum pump (Type: Vacustar WR 3100 L), 3,100 m³ per hour
- Uraca high-pressure pump (Type: P3-10), 104 liters per minute at 200 bar
- CVS compressor (Type: RSL 400)
- High-pressure reel, 150 meters of ½” high-pressure hose
- Webasto boiler (Type: Thermo 90) (for hot water cleaning and frost protection)
- 9-ton front axles! (technical)
- 13-ton rear axles! (technical)
= More Information =
General Information
Number of doors: 2
Technical information
Engine displacement: 12,742 cc
Transmission
Gearbox: Opticruise 2p, automatic
Axle configuration
Axle make: Anders
Suspension: Air suspension
Front axle 1: Tire size: 385/55 22.5; Max. axle load: 8,000 kg; Steered; Tire tread left: 50%; Tire tread right: 50%
Front axle 2: Tire size: 385/55 22.5; Max. axle load: 8,000 kg; Steered; Tire tread left: 60%; Tire tread right: 60%
Rear axle 1: Tire size: 315/70 22.5; Twin tires; Max. axle load: 11,500 kg; Tire tread left inside: 60%; Tire tread left outside: 60%; Tire tread right inside: 60%; Tire tread right outside: 60%; Reduction: single reduction
Rear axle 2: Tire size: 385/55 22.5; Max. axle load: 7,500 kg; Steered; Tire tread left: 50%; Tire tread right: 50%
Weights
Unladen weight: 21,050 kg
Payload: 10,950 kg
Gross vehicle weight: 32,000 kg
Condition
Technical condition: good
Optical condition: good
Product safety
Duodpfx Asy U Npwscfju
Manufacturer: Clean Mat Trucks B.V. Wageningsestraat 17 6673DB ANDELST, NL
Mali oglas
Giessen
959 km
Standard-SZM
ScaniaG410 CR19 / Retarder / Euro 6 / NL Truck
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 1.001.491 km, moč: 302 kW (410,61 KM), prva registracija: 06/2016, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.700 mm, gorivo: dizel, zavore: retarder, barva: drugo, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, skupna dolžina: 5.960 mm, skupna širina: 2.550 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 7.500 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 11.500 kg, Leto izdelave: 2016, Oprema: ABS, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, parkirni grelec, retarder, = Dodatne možnosti in oprema =
- Spalna kabina
= Dodatne informacije =
Splošne informacije
Kabina: CR19
Registrska številka: 77-BHH-4
Tehnične informacije
Število valjev: 6
Delovna prostornina motorja: 12.742 cc
Največja obremenitev prednje osi: 7.500 kg
Največja obremenitev zadnje osi: 11.500 kg
Teže
Lastna teža: 7.068 kg
Nosilnost: 11.932 kg
Dovoljena skupna masa: 19.000 kg
Duodpfezadf Ajx Acfou
Največja vlečna masa: 50.000 kg
Notranjost
Število sedežev: 2
Mali oglas
ANDELST
932 km
Kiper tovornjak
ScaniaP 420 8x4 Euro 6 Full steel suspension Mining t...
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 240.323 km, moč: 309 kW (420,12 KM), prva registracija: 12/2022, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/65 22.5, konfiguracija osi: 8x4, medosna razdalja: 4.300 mm, gorivo: dizel, zavore: retarder, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 2, skupna dolžina: 9.000 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 3.800 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 16.000 kg, Leto izdelave: 2022, Oprema: ABS, električno upravljanje oken, klimatska naprava, retarder, tempomat, zapora diferenciala, = Additional Options and Equipment =
- Leaf spring suspension front and rear
- Euro 6
- Radio
- Sun visor
- PTO (Power Take-Off)
- Central lubrication system
= Remarks =
- KH rear tipper, 24 m³
- Internal tipper dimensions: length 575 cm x width 234 cm x height 185 cm
- Diesel engine DC 13 176 L01
- Engine management system EMS10
- Transmission G33CM1
- Transmission management system TMS
- Aluminium fuel tank, 200 liters
- Rear axles with 16-ton load capacity
- Full leaf spring suspension!
* Ideal for heavy-duty operations in mining
= Further Information =
Technical Information
Engine displacement: 12,742 cc
Axle Configuration
Suspension: Leaf spring suspension
Front axle 1: Tyre size: 385/65 22.5; Max. axle load: 9,000 kg; Steering; Tyre tread left: 70%; Tyre tread right: 70%
Front axle 2: Tyre size: 385/65 22.5; Max. axle load: 9,000 kg; Steering; Tyre tread left: 60%; Tyre tread right: 60%
Rear axle 1: Tyre size: 315/80 22.5; Twin tyres; Differential lock; Max. axle load: 16,000 kg; Tyre tread left inner: 70%; Tyre tread left outer: 70%; Tyre tread right inner: 70%; Tyre tread right outer: 70%; Reduction: hub reduction axles
Rear axle 2: Tyre size: 315/80 22.5; Twin tyres; Differential lock; Max. axle load: 16,000 kg; Tyre tread left inner: 70%; Tyre tread left outer: 70%; Tyre tread right inner: 70%; Tyre tread right outer: 70%; Reduction: hub reduction axles
Weights
Empty weight: 17,115 kg
Payload capacity: 32,885 kg
Gross vehicle weight: 50,000 kg
Condition
Technical condition: good
Visual condition: good
Djdpfx Acjy Uypbsfeuu
Product Safety
Manufacturer: Clean Mat Trucks B.V. Wageningsestraat 17 6673DB ANDELST, NL
Mali oglas
Marknesse
983 km
Kiper tovornjak
ScaniaR580 V8 NGS | 6X4 | FULL STEEL | RETARDER | EURO 6
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 404.117 km, moč: 427 kW (580,56 KM), prva registracija: 05/2018, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/65R22.5, konfiguracija osi: 6x4, medosna razdalja: 3.350 mm, gorivo: dizel, zavore: retarder, barva: bela, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 12, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, dovoljena osna obremenitev (os 1): 9.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 10.500 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 10.500 kg, dolžina tovornega prostora: 4.600 mm, širina tovornega prostora: 2.420 mm, višina nakladalnega prostora: 1.100 mm, Leto izdelave: 2018, Oprema: ABS, AdBlue, EBS (Elektronski zavorni sistem), klimatska naprava, navigacijski sistem, parkirni grelec, retarder, spojka prikolice, zapora diferenciala, = Additional options and accessories =
- Aluminium fuel tank
- Leaf suspension
- Power brake booster
- Differential lock
- High beam
- Retarder
- Cab
- Air conditioning
- Leather interior
- Leather upholstery
- Air horn
- Rotating beacon
- Sun visor
Duodsy Ug Rlepfx Acfeu
- Lane assist
- Auxiliary heater
- Toolbox
- Power take-off (PTO)
- Towing hitch
= Further information =
Technical information
Number of cylinders: 8
Engine displacement: 16,353 cc
Transmission
Transmission: Opticruise 3-pedal, 12-speed, automatic
Axle configuration
Brakes: Disc brakes
Suspension: Leaf suspension
Front axle: Tire size: 385/65R22.5; Max. axle load: 9,000 kg; Steered; Tire tread left: 70%; Tire tread right: 70%
Rear axle 1: Tire size: 315/80R22.5; Twin tires; Differential lock; Max. axle load: 10,500 kg; Tire tread left inner: 80%; Tire tread left outer: 80%; Tire tread right inner: 80%; Tire tread right outer: 80%; Reduction: planetary axles (external)
Rear axle 2: Tire size: 315/80R22.5; Twin tires; Differential lock; Max. axle load: 10,500 kg; Tire tread left inner: 80%; Tire tread left outer: 80%; Tire tread right inner: 80%; Tire tread right outer: 80%; Reduction: planetary axles (external)
Weights
Unladen weight: 14,100 kg
Payload: 15,825 kg
Gross vehicle weight (GVW): 30,000 kg
Functional
Tipper: Rear
Interior
Upholstery: Leather
Condition
Technical condition: good
Optical condition: good
Mali oglas
Giessen
959 km
Standard-SZM
ScaniaR450 Topline / Retarder / NL Truck / Euro 6
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 1.070.729 km, moč: 331 kW (450,03 KM), prva registracija: 02/2018, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.700 mm, gorivo: dizel, zavore: retarder, barva: drugo, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, skupna dolžina: 6.120 mm, skupna širina: 2.550 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 7.500 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 11.500 kg, Leto izdelave: 2018, Oprema: hladilnik, klimatska naprava, retarder, = Dodatne možnosti in oprema =
- Blokada diferenciala
- Stranski pragovi
= Dodatne informacije =
Tehnične informacije
Število valjev: 6
Dujdpfsy T Rn Eox Acfsu
Prostornina motorja: 12.742 cc
Največja obremenitev sprednje osi: 7.500 kg
Največja obremenitev zadnje osi: 11.500 kg
Teže
Lastna masa: 8.297 kg
Nosilnost: 10.703 kg
Skupna dovoljena masa: 19.000 kg
Največja vlečna masa: 50.000 kg
Notranjost
Število sedežev: 2
Identifikacija
Registrska oznaka: 53-BKH-4
Mali oglas
Kaufungen
695 km
Tovornjak prekucnik
SCANIAP 420 8x4 Kipper Meiller 18,5m3 Euro 6
Pokliči
Stanje: novo, prevoženi kilometri: 260 km, moč: 309 kW (420,12 KM), vrsta goriva: dizel, skupna masa: 34.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, naslednji pregled (TÜV): 06/2028, barva: rdeča, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2025, Oprema: ABS, klimatska naprava, Internal vehicle number: MK200103
Available immediately at our yard in Kaufungen - Kassel
More information:
* Luis Lucena (German, English, Spanish, French)
* Viktoria Sologubova (Polish, Russian, Ukrainian, English)
SCANIA P 420 B8x4HZ with Meiller three-way tipper
* Manufacturer: SCANIA
* Model: P 420 B8x4HZ
* Axle configuration: 8x4
* Gross vehicle weight: 42 tons (permissible total weight)
* Unladen weight (chassis with operating fluids): 10,766 kg
* Front axle: 7,238 kg
* Rear axle: 3,528 kg
* Wheelbase: 4,550 mm / 1,445 mm
--- Body ? MEILLER Three-way tipper
* Manufacturer: MEILLER Polska
* Loading volume: 18.5 m³
* Load bed length: 5,800 mm
* Load bed width: 2,300 mm
* Side and rear boards: mechanically folding, height 1,500 mm
* Front board foldable, reinforced with protection system
* Material: HARDOX 400/450 - highly robust and wear-resistant
* Floor: 8 mm HARDOX
* Hydraulics: Meiller with 60 l tank, 275 bar
* Special features:
* Side doors, tarpaulin holders, aluminum mudguards, anti-slip floor
* Emergency stabilizer, steps, front spare wheel holder
* External stainless steel flaps, side underrun protection
--- Chassis & Technology
* Suspension:
* Front axle: 3x29 parabolic leaf springs
* Rear axles: 2x41 + 2x48 parabolic leaf springs, progressive
* Suspension: fully mechanical (leaf springs)
* Steering: power steering per 92/62/EEC
* Frame class: F958 – heavy-duty design
--- Brake System
* Type: Pneumatic drum brakes on all axles
* Braking system:
* Brake cylinders: membrane + spring force
* Electronic braking system (EBS) with ABS (off-road mode)
* Auxiliary brake: manual + automatic
* Retarder: Not equipped
--- Lighting & Electrics
* Headlights: LED
* Daytime running lights: LED with parking light function
* Fog lights: Halogen
* Work lights: pre-wired behind the cab
* Rear lights: incandescent bulbs mounted on brackets
* Sockets: 24V, CB radio with Stabo XM 3004
* Camera system: 2 analog camera connections prepared
--- Safety & Systems
* Driver assistance systems:
Duodpfx Aew Hi Ahecfou
* Off-road ABS
* Hill Hold
* Driver Attention Support
* VRU CWS/REV – hazard warning system for vulnerable road users (front/rear/sides)
* Cruise control with map-based speed limit recognition
* Tire pressure monitoring (TPM) for 12 tires
* Locking system:
* Remote central locking (433 MHz)
* 2 keys
* Immobilizer
--- Tachograph & Speed
* Tachograph: Smart 2 Stoneridge (digital, OTA update-capable)
* Maximum speed:
* Technically: 90 km/h
* Limited: 89 km/h
--- Cab – Equipment
* Cab type: CP17N – short cab
* Driver/passenger seat: Medium A / foldable
* Seats: XT fabric with seat heating, single passenger seat
* Dashboard: with chrome frame, vinyl interior trim
* Steering wheel: multifunctional
* Infotainment:
* 10.1" interactive display (CID)
* CarPlay, AM/FM radio, USB-C, Bluetooth
* Air conditioning: automatic
* Storage: drawer + compartments
--- Paintwork
* Cab: Cherry Red
* Chassis: Sub Grey
* MCC (Multi Colour Concept):
* Front grille + trim: Black Charcoal
Mali oglas
Kaufungen
695 km
Tovornjak prekucnik
SCANIAP 420 8x4 Kipper Meiller 18,5m3 Euro 6
Pokliči
Stanje: novo, prevoženi kilometri: 260 km, moč: 309 kW (420,12 KM), vrsta goriva: dizel, skupna masa: 34.000 kg, konfiguracija osi: 3 osi, naslednji pregled (TÜV): 06/2028, barva: rdeča, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2025, Oprema: ABS, klimatska naprava, Internal vehicle no.: MK200103
At our yard in Kaufungen - Kassel, immediately available
More INFO from:
* Luis Lucena (German, English, Spanish, French)
* Viktoria Sologubova (Polish, Russian, Ukrainian, English)
Dodow Hi Aujpfx Acfjuu
SCANIA P 420 B8x4HZ with Meiller Tipper
* Manufacturer: SCANIA
* Model: P 420 B8x4HZ
* Axle configuration: 8x4
* Gross weight: 42 tonnes (permissible total mass)
* Kerb weight (chassis with operating fluids): 10,766 kg
* Front axle: 7,238 kg
* Rear axle: 3,528 kg
* Wheelbase: 4,550 mm / 1,445 mm
--- Body — MEILLER Three-Way Tipper
* Manufacturer: MEILLER Polska
* Loading volume: 18.5 m³
* Load area length: 5,800 mm
* Load area width: 2,300 mm
* Drop sides:
* Side & rear drop side: mechanically foldable, height 1,500 mm
* Front wall foldable, with reinforcement and protection system
* Material: HARDOX 400/450 – extremely robust and wear-resistant
* Floor: 8 mm HARDOX
* Hydraulics: Meiller with 60 l tank, 275 bar
* Features:
* Side flaps, tarpaulin holders, aluminium mudguards, anti-slip floor
* Emergency stabilizer, step, spare wheel holder in front
* Stainless steel exterior flaps, lateral underrun protection
--- Chassis & Technology
* Suspension:
* Front axle: 3x29 parabolic leaf springs
* Rear axles: 2x41 + 2x48 parabolic leaf springs, progressive
* Suspension type: Purely mechanical (leaf springs)
* Steering: Power steering according to 92/62/EEC
* Frame class: F958 – heavy-duty design
--- Braking System
* Type: Pneumatic drum brakes on all axles
* Brake system:
* Brake cylinders: diaphragm + spring-force
* Electronic brake system (EBS) with ABS (off-road function)
* Additional brake: manual + automatic
* Retarder: Not available
--- Lighting & Electrics
* Headlights: LED
* Daytime running lights: LED with parking light function
* Fog lights: Halogen
* Work lights: Pre-wired behind cab
* Rear lights: Bulb type, mounted on brackets
* Sockets: 24V, CB radio with Stabo XM 3004
* Camera system: 2 analogue camera connections prepped
--- Safety & Systems
* Driver assistance systems:
* ABS off-road
* Hill Hold
* Driver attention support system
* VRU CWS/REV – warning system for vulnerable road users (front/rear/side)
* Cruise control with map-based speed limit recognition
* Tyre pressure monitoring (TPM) for 12 tyres
* Locking system:
* Remote central locking (433 MHz)
* 2 keys
* Immobilizer
--- Tachograph & Speed
* Tachograph: Smart 2 Stoneridge (digital, OTA updatable)
* Maximum speed:
* Technical: 90 km/h
* Limited: 89 km/h
--- Cab — Equipment
* Cab type: CP17N – short cab
* Driver/passenger seat: Medium A / foldable
* Seats: XT fabric with seat heating, single seat on passenger side
* Dashboard: with chrome bezel, vinyl interior trim
* Steering wheel: Multifunctional
* Infotainment:
* 10.1" interactive display (CID)
* CarPlay, radio AM/FM, USB-C, Bluetooth
* Air conditioning: Automatic
* Storage: drawer + compartment
--- Paintwork
* Cab: Cherry Red
* Chassis: Sub Grey
* MCC (Multi Colour Concept):
* Front grille + trim: Black Charcoal
* Schu
Znak zaupanja
Prodajalci, certificirani pri TruckScout24

Mali oglas
ANDELST
932 km
Sistem portalne roke
ScaniaG 490 6x2 Euro 6 VDL 18 Ton portalarmsysteem
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 291.475 km, moč: 360 kW (489,46 KM), prva registracija: 01/2016, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 315/80 22.5, konfiguracija osi: 6x2, medosna razdalja: 3.300 mm, gorivo: dizel, zavore: retarder, voznikova kabina: drugo, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo-zrak, število sedežev: 2, skupna dolžina: 7.600 mm, skupna širina: 2.500 mm, skupna višina: 3.400 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 7.500 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 11.500 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 7.500 kg, Leto izdelave: 2016, Oprema: ABS, EBS (Elektronski zavorni sistem), električno upravljanje oken, klimatska naprava, parkirni grelec, retarder, tempomat, zapora diferenciala, = Other options and accessories =
- 40 mm tow hitch
- Armrest
- Flashing lights
- Roof hatch
- Euro 6
- Liftable steered axle
- Heater
- Refrigerator
- Rear air suspension
- Radio/CD player
- Sun visor
- Toolbox
- PTO (power take-off)
= Remarks =
- VDL 18 ton hooklift (Type: 290220)
- Diesel engine DC13 125 L01
- Gearbox GRS905R
- Aluminium fuel tank: 300 liters
- Common-rail injection system
- 2 x stainless steel storage boxes
- 40 mm tow coupling
- In good condition!
= Further information =
General Information
Number of doors: 2
Cabin: Midi-sleeper cab
Registration number: 42-BSN-4
Technical Information
Number of cylinders: 6
Engine displacement: 12,742 cc
Transmission
Transmission: Opticruise 2p, automatic
Axle configuration
Tyre size: 315/80 22.5
Front axle: Max. axle load: 7,500 kg; Steered; Tyre tread left: 70%; Tyre tread right: 70%; Suspension: leaf springs
Rear axle 1: Twin tyres; Differential lock; Max. axle load: 11,500 kg; Tyre tread left inner: 60%; Tyre tread left outer: 60%; Tyre tread right inner: 60%; Tyre tread right outer: 60%; Reduction: single reduction; Suspension: air suspension
Rear axle 2: Lift axle; Max. axle load: 7,500 kg; Steered; Tyre tread left: 40%; Tyre tread right: 40%; Suspension: air suspension
Weights
Unladen weight: 12,435 kg
Payload: 14,065 kg
Gross vehicle weight: 26,500 kg
Duodpey Snfxsfx Acfeu
Maintenance, history, and condition
APK (Dutch MOT): inspected until 07.2026
Technical condition: good
Optical condition: good
Product safety
Manufacturer: Clean Mat Trucks B.V. Wageningsestraat 17 6673DB ANDELST, NL
Mali oglas
ANDELST
932 km
Vozilo za zbiranje odpadkov
ScaniaP 450 Euro 6 Retarder GeesinkNorba 22m³
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 268.907 km, moč: 332 kW (451,39 KM), prva registracija: 09/2015, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 385/65 22.5, konfiguracija osi: 6x2, medosna razdalja: 3.800 mm, gorivo: dizel, zavore: retarder, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: zrak, število sedežev: 2, skupna dolžina: 9.400 mm, skupna širina: 2.550 mm, skupna višina: 3.600 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 8.000 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 11.500 kg, dovoljena osna obremenitev (os 3): 7.500 kg, Leto izdelave: 2015, Oprema: ABS, električno upravljanje oken, klimatska naprava, retarder, tempomat, zapora diferenciala, = Additional Options and Equipment =
- Aluminum fuel tank
- AP axles
- Armrest
- Flashing lights
- Camera with monitor
- Euro 6
- Rear air suspension
- Reversing camera
- Sun visor
- Toolbox
- PTO (Power Take-Off)
= Notes =
- Body: GeesinkNorba (Type N3 v 22H25 LWS)
- Lifter: comb
- Allison retarder
- Sepson hydraulic winch (Type: Sepgain H40)
- Diesel engine DC13 124 L01
- Transmission GA866R
- Aluminum fuel tank 400 liters
= Further Information =
General information
Number of doors: 2
Registration number: BD-557-H
Technical information
Number of cylinders: 6
Engine displacement: 12,740 cc
Dodpfx Acoy Snd Uefjuu
Axle configuration
Suspension: Air suspension
Front axle: Tyre size: 385/65 22.5; Max. axle load: 8,000 kg; Steered; Left tyre tread: 70%; Right tyre tread: 70%
Rear axle 1: Tyre size: 295/80 22.5; Twin tyres; Differential lock; Max. axle load: 11,500 kg; Left inner tyre tread: 60%; Left outer tyre tread: 60%; Right inner tyre tread: 60%; Right outer tyre tread: 60%; Reduction: single reduction
Rear axle 2: Tyre size: 385/65 22.5; Max. axle load: 7,500 kg; Steered; Left tyre tread: 60%; Right tyre tread: 60%
Weights
Unladen weight: 16,235 kg
Payload: 10,765 kg
Gross vehicle weight: 27,000 kg
Condition
Technical condition: good
Optical condition: good
Product safety
Manufacturer: Clean Mat Trucks B.V., Wageningsestraat 17, 6673DB ANDELST, NL
Mali oglas
Lääne-Harju vald
1.573 km
Samovozilo
ScaniaR 520 8x4 RETARDER / FULL STEEL / BOX L=5565 mm
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 379.610 km, moč: 382 kW (519,37 KM), prva registracija: 01/2021, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 8x4, medosna razdalja: 4.550 mm, gorivo: dizel, zavore: retarder, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, skupna dolžina: 8.760 mm, skupna širina: 2.540 mm, dolžina tovornega prostora: 5.560 mm, širina tovornega prostora: 2.400 mm, višina nakladalnega prostora: 1.100 mm, Leto izdelave: 2021, Oprema: centralno zaklepanje, električno upravljanje oken, greljenje sedeža, klimatska naprava, računalnik na krovu, retarder, tempomat, zapora diferenciala, = Dodatne možnosti in oprema =
- Nastavljiv volan
- Klimatska naprava
- Voznikov sedež z zračno vzmetenjem
- Električni ogledali
- Ogrevani ogledali
- PTO (odgon)
- Radio
- Hladilnik
= Pripombe =
Dodatne informacije:
Znamka: SCANIA
Model: R 520
Nadgradnja: prekucnik (keson D=5565 mm / Š=2401 mm / V=1104 mm)
Leto: 01.2021
Prevoženi kilometri: 379610 km
VIN: YS2R8X40002176505
Dujdpfjy A Ihbsx Acfsu
Formula koles: 8x4
Medosna razdalja: 4550 mm
Motor: DC16.116 382 kW / 520 KM / Euro 6
Menjalnik: Opticruise (GRS905R) + retarder
Vzmetenje: jekleno / jekleno
Zavore: bobnaste
Dimenzije: D/Š: 8760 mm / 2550 mm
Mase: največja/prazna: 39000 kg / 16375 kg
RETARDER / POLNO JEKLO
Letnik modela: 2020
Konfiguracija osi: 8x4
Tip vzmetenja: listnato vzmetenje
Zavore: bobnaste
Krmiljenje: vodeno
Pogon: pogon
= Več informacij =
Menjalnik: GRS905R, avtomatski
Kabina: spalna kabina, enojna
Vzmetenje: listnato vzmetenje
Srednja os 1: vodena
Lastna masa: 16.375 kg
Nosilnost: 22.625 kg
Skupna dovoljena masa: 39.000 kg
Mali oglas
Apeldoorn
941 km
Sesalno vozilo
ScaniaR450 FlexVac Dry Vacuum, Euro 6, 8x4
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 208.000 km, moč: 331 kW (450,03 KM), prva registracija: 04/2015, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 8x4, gorivo: dizel, barva: bela, voznikova kabina: spalna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2015, Oprema: ABS, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, meglenke, parkirni grelec, servovolan, = Dodatne možnosti in oprema =
- Dolge luči
- Omejevalnik hitrosti
- Dvižna os
- Zračni rog
- Radio
- Kolutne zavore
- Spalna kabina
- Diferencialna zapora
- Imobilizator
- Priključna gred (PTO)
= Opombe =
Scania G450,
2015,
208.000 km,
Euro 6,
8x4,
Hvidtved Larsen FlexVac - suhi sesalnik prahu
= Dodatne informacije =
Prednja os 1: krmiljena
Prednja os 2: dvojna montaža
Zadnja os 1: dvojna montaža
Zadnja os 2: krmiljena
DGV: 32.000 kg
Izdelovalec nadgradnje: Hvidtved Larsen Flex Vac
Kiper: izpraznjevanje zadaj
= Podatki podjetja =
Bančni podatki:
Rabobank račun: 39.33.10.655
IBAN: NL73RABO0393310655
Swift koda: RABONL2U
- Pred transakcijo vedno preverite naše bančne podatke!
- Rezervacija vozil brez pologa ni mogoča.
- Pridržujemo si pravico do napak v opisu ali besedilu pri vseh ponujenih vozilih.
Dedpfx Acjy I Um Iofeuu
Olajšamo vam iskanje: "scania r 490 8x4 euro 6 retarder hmf 60 tonmeter laadk..."
Nove ponudbe prejmete takoj in brezplačno po e-pošti.
Iskalno nalogo lahko kadar koli preprosto končate.


























































































































































































































































































































































































































