Mercedes-Benz 1017 A 4X4 5T Tmil Allrad Pritsche Orig. 2700 Km nakup rabljenega (61.246)
Berlin Drugi
MERCEDES-BENZ1017 A 1217A 1417 A Pritsche/Kran Atlas AK1403D
Berlin Drugi
MERCEDES-BENZ1017 A 1217A 1417 A Pritsche/Plane