Fiat Hladilni Kombi nakup rabljenega (9.522)
Razvrsti rezultate
- Najnižja cena Najvišja cena
- Najnovejši oglasi Najstarejši oglasi
- Najkrajša razdalja Največja razdalja
- Najnovejše leto izdelave Najstarejše leto izdelave
- Zadnja posodobitev Najstarejša posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž Proizvajalec od Z do A
- Relevantnost
- Najnižja cena
- Cena
- Najvišja cena
- Cena
- Najnovejši oglasi
- Datum vnosa
- Najstarejši oglasi
- Datum vnosa
- Najkrajša razdalja
- Razdalja
- Največja razdalja
- Razdalja
- Najnovejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Najstarejše leto izdelave
- Leto izdelave
- Zadnja posodobitev
- Posodobitev
- Najstarejša posodobitev
- Posodobitev
- Proizvajalci od A do Ž
- Proizvajalec
- Proizvajalec od Z do A
- Proizvajalec
- Oznaka od A do Ž
- Oznaka
- Oznaka od Z do A
- Oznaka
- Model od A do Ž
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najnižja referenca
- referenca
- Najvišja referenca
- referenca
- Najkrajši obratovalni čas
- Obratovalni čas
- Najdaljši čas obratovanja
- Obratovalni čas
- relevantnost
- relevantnost
Mali oglas
Carditello
584 km
Hladilni kombi
CitroenBERLINGO 2021 MAXI -20° FRC
Pokliči
Stanje: skoraj kot novo (rabljeno), vrsta goriva: dizel, Leto izdelave: 2021, CITROEN BERLINGO PODALJŠANA OS, LETNIK 2021, IZOTERMIČNO VOZILO Z HLADILNO ENOTO (ATP FRC -20°C DO 2027, PODALJŠLJIVO), ODSTRANLJIV DVOJNI PREDAL, 191.000 KM, 3 SEDEŽI, KLIMATSKA NAPRAVA, SERIJSKI RADIO, EN LASTNIK, REDNO SERVISIRAN, MENJANA VERIGA, 1 LETO GARANCIJE, MOŽNOST FINANCIRANJA ALI LEASINGA.
Gijdpext Eibofx Amrsu
Mali oglas
Wiener Neustadt
206 km
Hladilni kombi
VWT6.1
Pokliči
Stanje: rabljeno, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, številka stroja/vozila: WV1ZZZ7HZLH071973, prevoženi kilometri: 162.000 km, moč: 110 kW (149,56 KM), prva registracija: 10/2020, vrsta goriva: dizel, naslednji pregled (TÜV): 04/2026, gorivo: dizel, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, Leto izdelave: 2020, Oprema: ABS, AdBlue, Apple CarPlay, Bluetooth, EBS (Elektronski zavorni sistem), USB priključek, airbag, asistent za mrtvi kot, centralno zaklepanje, dodatne luči, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), hladilna enota, klimatska naprava, meglenke, nadzor oprijema, nadzor tlaka v pnevmatikah, navigacijski sistem, popolna servisna zgodovina, računalnik na krovu, registracija vozila, servovolan, sistem za pomoč pri speljevanju v klanec, start-stop sistem, tempomat, vozilo za nekadilce, Prodajam VW Transporter 6.1 zadnji model z avtomatskim menjalnikom, Konvekta vožnja in stacionarno hlajenje (plin R404a), zelo dobro splošno stanje, vsi servisi dokumentirani, novo. Okvarjena zavorna luč bo še zamenjana, na sovoznikovi klopi pa je zaščitna prevleka – to pomeni, da je originalna obloga spodaj kot nova – tehnični pregled velja do 4/2027.
Godpex Rvkasfx Amroiu
Mali oglas
Bad Rothenfelde
828 km
Hladilni kombi
Mercedes-BenzSprinter 3,5t 150PS Kühltransporter
Pokliči
Stanje: novo, Funkcionalnost: popolnoma funkcionalen, prevoženi kilometri: 10 km, moč: 110 kW (149,56 KM), vrsta goriva: dizel, lastna masa: 2.490 kg, največja dovoljena obremenitev: 980 kg, skupna masa: 3.500 kg, velikost pnevmatike: 205/75 R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.585 mm, energetska učinkovitost: G, Izpusti CO₂: 222 g/km, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 80 l, poraba goriva (mestna vožnja): 8,5 l/100 km, poraba goriva (izven mesta): 7,5 l/100 km, poraba goriva (kombinirana): 8 l/100 km, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 3, dolžina tovornega prostora: 2.800 mm, širina tovornega prostora: 1.620 mm, višina nakladalnega prostora: 1.720 mm, Leto izdelave: 2026, Oprema: ABS, AdBlue, Bluetooth, EBS (Elektronski zavorni sistem), USB priključek, airbag, asistent za ohranjanje voznega pasu, celoletne pnevmatike, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, garancija za rabljena vozila, hladilna enota, klimatska naprava, meglenke, nadzor oprijema, nadzor tlaka v pnevmatikah, navigacijski sistem, parkirni senzorji, popolna servisna zgodovina, računalnik na krovu, registracija tovornjaka, servovolan, sistem za imobilizacijo, sistem za pomoč pri speljevanju v klanec, spojka prikolice, start-stop sistem, tempomat, vozilo za nekadilce, ➡️ Mercedes-Benz Sprinter Refrigerated Vehicle L2H2 – 150 HP – 24-Month Warranty – Professional Conversion
Professional refrigerated van as a well-conceived novotruck all-in-one solution.
Vehicle, insulation, and refrigeration unit are optimally matched – ensuring maximum reliability and predictable operating costs.
➡️ Your advantages at a glance
24-month warranty on vehicle, insulation & refrigeration unit
Gedjza Dudopfx Amrjiu
Ready for immediate use in food transport
HACCP-compliant, ATP certification easily obtainable
Economical, robust, and durable
➡️ Vehicle data
PRO 315 CDI, Euro 6
150 HP / 110 kW
Automatic transmission
Rear-wheel drive
Perm. total weight: 3,500 kg
Safety & driving comfort
ABS with emergency brake assist
ESP with load and trailer stabilization
ASR (traction control)
Hill start assist
Crosswind assist
All-season tyres 215/75 R16 C
➡️ novotruck Performance Insulation
Waterproof high-gloss insulation
Extremely impact-resistant & durable
Anti-slip floor according to DIN, slip resistance class R13
Hygienic, easy to clean
Meets and exceeds HACCP requirements
Professional door panels on rear doors
ISO-plus sealing system, double door seals
➡️ Refrigeration unit
CARRIER CitiMax 280
Roof-mounted integration
Consistent cooling performance
Optional standby cooling available
➡️ Loading capacity
120 E2 crates
or 3 Euro pallets
➡️ Interior equipment
Cruise control & speed limiter
Inductive smartphone charging (15 W)
Lockable storage compartments
Extendable A5 writing pad
➡️ Trade-in
We are happy to provide you with a fair offer for your used vehicle
(Required: registration certificate, photos, mileage).
➡️ Viewing & service
Viewings and test drives at our premises in 49214 Bad Rothenfelde.
Transparent advice and professional vehicle handover.
➡️ Special promotion 2026
For orders between 01.12.2025 – 31.03.2026:
3 months free insurance
3 months road tax free
Free delivery
👉 Conclusion:
This Mercedes-Benz Sprinter is not a standard solution but a future-proof work vehicle for businesses relying daily on dependable refrigeration technology.


Več kot 140.000 povpraševanj po nakupu mesečno
Izvedite več zdaj
+49 201 858 95 507
Mali oglas
Châtelet
909 km
Hladilni kombi
FIATTalento
Stanje: Okvarjen nosilec rezervnih delov (rabljen), Funkcionalnost: omejena funkcionalnost, prevoženi kilometri: 152.000 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 01/2020, vrsta goriva: dizel, Oprema: ABS, AdBlue, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, filter saj, navigacijski sistem, parkirna klimatska naprava, računalnik na krovu, servovolan, Fiat Talento hladilnik (hladilna enota deluje zelo dobro). Turbo in DPF sta bila nedavno zamenjana, vendar vozilo še vedno spušča bel dim in porablja olje. Priporočamo diagnostiko/popravilo. Prodaja se v trenutnem stanju, brez garancije.
Giodpfozbvxwox Amreu
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Hladilni kombi
Mercedes-BenzSprinter 315 CDI Koelwagen Bitemp Konvekta +25C...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 201.632 km, moč: 110 kW (149,56 KM), prva registracija: 05/2023, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 253/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.330 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 85 l, barva: bež, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 9, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 2, skupna dolžina: 6.970 mm, skupna širina: 2.020 mm, skupna višina: 2.620 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.860 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.250 kg, Leto izdelave: 2023, Oprema: ABS, AdBlue, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, dvižna zadnja plošča, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, sistem za pomoč pri speljevanju v klanec, tempomat, General Information
Number of doors: 6
License plate: VVH-17-L
Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 1,950 cc
Transmission
Transmission: 9G-TRONIC, 9 gears, automatic
Axle Configuration
Brakes: Disc brakes
Front axle: Tyre size: 253/65R16; Max. axle load: 1,860 kg; Steering; Tread depth left: 70%; Tread depth right: 70%
Rear axle: Tyre size: 235/65R16; Max. axle load: 2,250 kg; Tread depth left: 70%; Tread depth right: 70%; Suspension: Leaf springs
Weights
Unladen weight: 2,335 kg
Payload: 1,165 kg
Gross vehicle weight: 3,500 kg
Functional
Tail lift: B.A.R., rear tailgate, 600 kg
Refrigeration: 25 °C to 25 °C
Body manufacturer: KONVEKTA BITEMP
Refrigeration unit: engine-driven
Wall thickness: 8 mm
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Damages: none
Further information
Please contact Moussa or Youssef for further details.
= Additional options and accessories =
- Adaptive cruise control
- Heated exterior mirrors
- Leaf spring suspension
- DAB radio
- Electrically folding mirrors
- Air conditioning
- MBUX audio system
- Multifunction steering wheel
- Multi-temp
Gisdpfjyzb Irex Amrsu
- Radio/CD player
- Reversing camera
- Sliding door right
= Notes =
VIDEO:
Very nice and well-maintained Mercedes Sprinter 315 CDI 9G-Tronic automatic Euro 6
L3H2 Maxi, year of manufacture: 05/2023
Gross vehicle weight: 3,500 kg
Konvekta Dolphin cooling system
-20/+20 °C (cooling, freezing, and heating)
Multi-temp with movable and removable partition
With B.A.R. tail lift, 600 kg payload
In very good condition, 201,000 km, full service history available
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Hladilni kombi
Mercedes-BenzSprinter 315 CDI/ L3H2/ Koelwagen/ Konvekta MT ...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 196.828 km, moč: 110 kW (149,56 KM), prva registracija: 05/2023, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 235/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.330 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 85 l, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 9, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 2, skupna dolžina: 6.970 mm, skupna širina: 2.020 mm, skupna višina: 2.620 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.860 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.250 kg, Leto izdelave: 2023, Oprema: ABS, AdBlue, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, dvižna zadnja plošča, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, servovolan, tempomat, General Information
Number of doors: 6
Registration number: VVK-42-N
Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 1,950 cc
Transmission
Transmission: Mercedes, 9-speed, automatic
Axle Configuration
Tire size: 235/65R16
Brakes: Disc brakes
Suspension: Leaf suspension
Front axle: Max. axle load: 1,860 kg; Steered; Left tire tread: 70%; Right tire tread: 70%
Rear axle: Max. axle load: 2,250 kg; Left tire tread: 70%; Right tire tread: 70%
Weights
Unladen weight: 2,335 kg
Payload: 1,165 kg
Gross vehicle weight: 3,500 kg
Functional
Tail lift: BAR CARGOLIFT, rear tailgate, 600 kg
Cooling: -20 °C to +20 °C
Body brand: KONVEKTA DOLPHIN
Refrigeration unit: Diesel and electric
Wall thickness: 10 mm
Condition
Technical condition: Very good
Gedpfx Aeyzax Ajmrsiu
Visual condition: Very good
Further Information
Please contact Moussa or Youssef for more information.
= Additional options and accessories =
- Adaptive cruise control
- Heated exterior mirrors
- DAB radio
- Keyless Go
- Air conditioning
- Collision avoidance system
- Lane assist
- MBUX audio
- Multifunction steering wheel
- Multi-temp
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Rain sensor
- Rear view camera
- Sliding door on right
- Immobilizer
- Partition wall
= Remarks =
Video of the vehicle in operation:
Well-maintained Mercedes Sprinter 315 CDI refrigerated van in like-new condition
L3H2, year of manufacture 05/2023
EURO 6
Gross vehicle weight 3,500 kg
Konvekta Dolphin
-20/+20 °C
Multi-temp with movable and removable partition wall
With B.A.R. tail lift, 600 kg payload
Very good condition, 196,000 km, fully documented service history
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Hladilni kombi
Mercedes-BenzSprinter 316 CDI Carrier Pulsor 350MT Bitemp +2...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 520.328 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 12/2019, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 235/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.330 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 85 l, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 7, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 3, skupna dolžina: 6.970 mm, skupna širina: 2.020 mm, skupna višina: 2.620 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.650 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.250 kg, Leto izdelave: 2019, Oprema: ABS, AdBlue, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, meglenke, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, sistem za pomoč pri speljevanju v klanec, tempomat, General Information
Number of doors: 6
License plate: VDH-97-G
Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,143 cc
Transmission
Transmission: 7G-TRONIC, 7-speed automatic
Giodpfsyyygqox Amrou
Axle Configuration
Tire size: 235/65R16
Brakes: Disc brakes
Front axle: Max. axle load: 1,650 kg; Steering; Left tire tread: 40%; Right tire tread: 40%
Rear axle: Max. axle load: 2,250 kg; Left tire tread: 80%; Right tire tread: 80%; Suspension: leaf spring
Weights
Curb weight: 2,356 kg
Payload: 1,144 kg
gross vehicle weight: 3,500 kg
Functional
Cooling: +20 °C to -20 °C
Body brand: CARRIER PULSOR 350 MT Bitemp
Refrigeration unit: Diesel and electric
Wall thickness: 8 mm
Maintenance
APK (roadworthiness inspection): valid until 12/2026
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Damages: none
Further Information
Please contact Moussa or Youssef for more information.
= Additional options and equipment =
- Adaptive cruise control
- Heated exterior mirrors
- Leaf spring suspension
- DAB radio
- Electrically folding mirrors
- Air conditioning
- MBUX audio
- Multifunction steering wheel
- Multi-temp
- Radio/CD player
- Spare wheel
- Rear view camera
- Sliding door right
- Standby 230V
- Partition wall
= Notes =
VIDEO:
Very nice and well-maintained Mercedes Sprinter 316 CDI 2.2 Euro 6 163 hp automatic
Carrier Pulsor 350 MT Bitemp refrigerating van
2 independently controlled compartments
Compartment 1: L 1247 mm / W 1559 mm / H 1747 mm
Compartment 2: L 2833 mm / W 1559 mm / H 1747 mm
Standby 230V / day and night cooling
Cooling, freezing, and heating up to +20°C / -20°C
The vehicle was used as an international pharmaceutical transporter.
Technically and visually in very good condition.
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Hladilni kombi
Mercedes-BenzSprinter 315 CDI/ L3H2/ Koelwagen/ Carrier MT/ ...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 215.023 km, moč: 110 kW (149,56 KM), prva registracija: 08/2023, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 235/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.330 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 85 l, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 9, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 2, skupna dolžina: 6.970 mm, skupna širina: 2.020 mm, skupna višina: 2.620 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.860 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.250 kg, Leto izdelave: 2023, Oprema: ABS, AdBlue, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, dvižna zadnja plošča, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, servovolan, tempomat, General Information
Number of doors: 6
Registration number: VXL-13-D
Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 1,950 cc
Godpfeyy St Njx Amreiu
Transmission
Transmission: Mercedes, 9-speed automatic
Axle Configuration
Tyre size: 235/65R16
Brakes: Disc brakes
Suspension: Leaf spring suspension
Front axle: Max. axle load: 1,860 kg; Steered; Left tyre tread: 70%; Right tyre tread: 70%
Rear axle: Max. axle load: 2,250 kg; Left tyre tread: 70%; Right tyre tread: 70%
Weights
Unladen weight: 2,335 kg
Payload: 1,165 kg
Gross vehicle weight: 3,500 kg
Functional
Tail lift: BAR CARGOLIFT, rear tailgate, 600 kg capacity
Cooling: -30 °C to +30 °C
Body make: CARRIER PULSOR 400 MT STBY/ROAD
Refrigeration unit: Diesel and electric
Wall thickness: 10 mm
Service, History and Condition
APK (main technical inspection): valid until 08/2026
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Further Information
For more information, please contact Moussa or Youssef.
= Additional options and features =
- Adaptive cruise control
- Heated exterior mirrors
- DAB radio
- Keyless Go
- Air conditioning
- Collision avoidance system
- Lane assist
- MBUX audio system
- Multifunction steering wheel
- Multi-temp capability
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Rain sensor
- Reversing camera
- Sliding door right
- 380V standby
- Immobiliser
= Remarks =
Video of vehicle in operation:
Well-maintained Mercedes Sprinter 315 CDI refrigerated van in like-new condition
L3H2, year of manufacture 08/2023
EURO 6
Gross vehicle weight 3,500 kg
Carrier Pulsor 400 MT Standby/Road
-30/+30 °C
380V connection for overnight cooling
Multi-temp with movable and removable partition wall
With B.A.R. tail lift, 600 kg payload
Very good condition, 215,000 km, full service history available
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Hladilni kombi
Mercedes-BenzVito 114 CDI L2 Koelwagen Zanotti +20C/-20C st ...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 140.833 km, moč: 100 kW (135,96 KM), prva registracija: 07/2021, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 20/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.200 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 70 l, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 9, emisijski razred: Euro 6, skupna dolžina: 5.140 mm, skupna širina: 1.930 mm, skupna višina: 2.200 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.490 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 1.490 kg, dolžina tovornega prostora: 2.250 mm, širina tovornega prostora: 1.560 mm, višina nakladalnega prostora: 1.220 mm, Leto izdelave: 2021, Oprema: ABS, AdBlue, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, servovolan, sistem za pomoč pri speljevanju v klanec, tempomat, Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 1,950 cc
Transmission
Transmission: 9G-Tronic, 9 speeds, automatic
Axle Configuration
Brakes: Disc brakes
Front axle: Tire size: 20/65R16; Max. axle load: 1,490 kg; Steering; Left tire tread: 100%; Right tire tread: 100%
Rear axle: Tire size: 205/65R16; Max. axle load: 1,490 kg; Left tire tread: 100%; Right tire tread: 100%
Weights
Curb weight: 2,008 kg
Payload: 717 kg
Gross vehicle weight: 2,800 kg
Functional
Cooling: -20 °C to 20 °C
Refrigeration unit: Diesel and electric
Wall thickness: 8 mm
Maintenance
APK (general inspection): New TÜV upon delivery
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Damages: none
Identification
Registration number: V-53-PBD
Further Information
Contact Moussa or Youssef for more information.
= Additional options and accessories =
- ATP certificate
Godpfx Amsykkn Sjreiu
- Heated exterior mirrors
- DAB radio
- Electrically folding mirrors
- MBUX audio
- Multifunction steering wheel
- Parktronic rear
- Particle filter
- Radio/CD player
- Rain sensor
- Spare wheel
- Reversing camera
- Sliding door right
- 230V standby
= Remarks =
VIDEO:
Mercedes Vito 114 CDI L2 136 HP Euro 6D-Temp
Zanotti refrigerated transporter / cooling, freezing and heating (+20 °C / -20 °C)
230 V standby connection / day & night cooling
ATP certificate valid until June 2027
140,000 km verifiable
9-speed automatic gearbox
Technically and visually in very good condition
Refrigeration unit brand: Zanotti
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Hladilni kombi
FordTransit Custom L2 Koelwagen 2.0 TDCI 170 PK Car...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 186.820 km, moč: 125 kW (169,95 KM), prva registracija: 11/2019, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 215/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.300 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 70 l, barva: siv, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, skupna dolžina: 5.340 mm, skupna širina: 2.040 mm, skupna višina: 1.980 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.750 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.015 kg, Leto izdelave: 2019, Oprema: ABS, AdBlue, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), filter saj, meglenke, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, servovolan, sistem za pomoč pri speljevanju v klanec, Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 1,995 cc
Axle Configuration
Tyre size: 215/65R16
Brakes: disc brakes
Front axle: Max. axle load: 1,750 kg; Steered; Tyre tread left: 60%; Tyre tread right: 60%
Rear axle: Max. axle load: 2,015 kg; Tyre tread left: 70%; Tyre tread right: 70%
Weights
Unladen weight: 2,208 kg
Payload: 1,200 kg
gross vehicle weight: 3,400 kg
Functional
Cooling: +20 °C to -20 °C
Refrigeration unit: engine-driven
Wall thickness: 8 mm
Interior
Upholstery: leather
Maintenance
APK (Technical Inspection): valid until 11/2026
Condition
Technical condition: very good
Optical condition: very good
Damages: none
Identification
Registration number: Y73290
Further information
Please contact Moussa or Youssef for further information.
= Additional options and accessories =
- Heated exterior mirrors
- DAB radio
- Electrically folding mirrors
- Body-coloured bumpers
- Leather interior
- Leather upholstery
- Metallic paint
- Multifunction steering wheel
- Parktronic front
- Parktronic rear
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Rain sensor
- Spare wheel
- Sliding door right
= Notes =
VIDEO:
Very well-maintained Ford Transit Custom 2.0 TDCI 170 HP L2H1 Euro 6D-T
Refrigerated truck Carrier Viento 300
Cooling, freezing and heating from +20 °C / -20 °C
186,000 km, full service history
162,000 km: Timing belt replaced incl. water pump
165,000 km: Clutch and flywheel replaced
Technically and visually in very good condition
Gjdpjyff Amsfx Amrjiu
Refrigeration unit brand: Carrier
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Hladilni kombi
FiatDucato Maxi Koelwagen TK V300MAX st. 230V +20C/...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 120.818 km, moč: 118 kW (160,44 KM), prva registracija: 09/2023, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 215/75R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.040 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 85 l, barva: siv, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, skupna dolžina: 6.360 mm, skupna širina: 2.050 mm, skupna višina: 2.520 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 2.100 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.400 kg, dolžina tovornega prostora: 3.750 mm, širina tovornega prostora: 1.700 mm, višina nakladalnega prostora: 1.820 mm, Leto izdelave: 2023, Oprema: ABS, AdBlue, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, servovolan, Technical Information
Godpfx Amjyn Ik Ssrsiu
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,184 cc
Axle Configuration
Tyre size: 215/75R16
Brakes: disc brakes
Front axle: max. axle load: 2,100 kg; left tyre tread: 80%; right tyre tread: 80%
Rear axle: max. axle load: 2,400 kg; left tyre tread: 60%; right tyre tread: 60%
Weights
Unladen weight: 2,170 kg
Payload: 1,330 kg
gross vehicle weight: 3,500 kg
Functionality
Cooling: -20 °C to 20 °C
Body brand: V300 MAX Stand-By 230V
Refrigeration unit: diesel and electric
Maintenance
Periodic vehicle inspection (APK): valid until 09.2026
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Damage: none
Identification
Registration number: VTN-73-D
Further information
Please contact Moussa or Youssef for more information.
= Other options and accessories =
- DAB radio
- LED
- Metallic paintwork
- Multifunction steering wheel
- Rear parktronic
- Radio/CD player
- Rain sensor
- Spare wheel
- Reverse camera
- Sliding door right
- Standby 230V
- Xenon lighting
= Notes =
VIDEO:
Very nice Fiat Ducato Maxi Power 2.2 JTD (160 HP, Euro 6) in top condition
Thermo-King V300MAX climate control unit (+20°C/-20°C), cooling/freezing and heating function
Standby 230 V / cooling via engine and 230V
120,000 km, NAP National Car Pass
Technically and visually in very good condition
Cooling unit brand: Thermo King
Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Hladilni kombi
FordTransit Connect Koelwagen L2 1.5 TDCI Automaat ...
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 277.168 km, moč: 73 kW (99,25 KM), prva registracija: 10/2020, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 205/60R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.060 mm, gorivo: dizel, barva: siv, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 8, emisijski razred: Euro 6, skupna dolžina: 4.830 mm, skupna širina: 1.840 mm, skupna višina: 1.850 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.225 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 1.165 kg, Leto izdelave: 2020, Oprema: ABS, AdBlue, Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, elektronski program stabilnosti (ESP), klimatska naprava, nadzor oprijema, navigacijski sistem, računalnik na krovu, servovolan, sistem za pomoč pri speljevanju v klanec, tempomat, Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 1,499 cc
Axle Configuration
Tyre size: 205/60R16
Brakes: Disc brakes
Front axle: Max. axle load: 1,225 kg; Steered; Tyre tread left: 80%; Tyre tread right: 80%
Rear axle: Max. axle load: 1,165 kg; Tyre tread left: 70%; Tyre tread right: 70%
Weights
Unladen weight: 1,550 kg
Payload: 755 kg
Gross vehicle weight: 2,305 kg
Functional
Temperature range: -20°C to 20°C
Body manufacturer: XARIOS 200
Refrigeration unit: Diesel and electric
Wall thickness: 8 mm
Maintenance
APK (roadworthiness inspection): valid until 10/2026
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Damages: none
Identification
Registration number: VHD-06-H
Godpfx Ameyi A Iherjiu
Further Information
Please contact Moussa or Youssef for more information.
= Additional options and accessories =
- Heated exterior mirrors
- DAB radio
- Painted bumpers
- Air conditioning
- Alloy wheels
- Metallic paint
- Multifunction steering wheel
- Radio/CD player
- Reversing camera
- Right sliding door
- Side bars
- Standby 230V
= Notes =
VIDEO:
Very well maintained Ford Transit Connect 1.5 TDCI 100 hp Euro 6
L2 extended version
8-speed automatic gearbox
Carrier Xarios 200 refrigeration unit +20°C / -20°C (COOLING, FREEZING AND HEATING)
230V standby connection, engine refrigeration and 230V connection
Automatic transmission replaced at 203,000 km by Ford authorised workshop (invoice available)
277,000 km fully serviced by Ford authorised workshop
Technically and visually in very good condition
Refrigeration unit brand: Carrier
Mali oglas
Vuren
961 km
Hladilni kombi
RENAULTMAXITY 2.5 Carrier Koelwagen
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 80.360 km, moč: 100 kW (135,96 KM), prva registracija: 10/2015, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 195/70R15, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 2.900 mm, gorivo: dizel, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 5, vzmetenje: jeklo, število sedežev: 3, skupna dolžina: 5.200 mm, skupna širina: 2.100 mm, skupna višina: 2.900 mm, dolžina tovornega prostora: 3.200 mm, širina tovornega prostora: 1.890 mm, višina nakladalnega prostora: 1.950 mm, Leto izdelave: 2015, Oprema: ABS, Bluetooth, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, nadzor oprijema, = Additional Options and Equipment =
- Heated mirrors
- Halogen headlights
- None
- Manual
- Radio/Cassette
- Rear view camera
- Fabric upholstery
= Notes =
Configuration: 4x2, twin rear wheels, unladen weight: 2,690 kg, gross weight: 3,500 kg, cab type: single cab, air conditioning, number of airbags: 2, parking assistance: none, electric windows, electric mirrors, radio/cassette, color: white, heated mirrors, rearview camera, lighting: halogen, Bluetooth, engine power: 100 kW (134 hp), fuel: diesel, Euro: 5, drivetrain: timing chain, transmission: manual, gears: 6, power steering, ABS, ASR, starter battery, rear step, roof rack: none, side doors: 1, rear closure: double doors, central locking, seating capacity: 3, seat arrangement: 1+2, seat cover: fabric, seat adjustment: manual, refrigeration unit manufacturer: Carrier, refrigeration unit model: Xarios 350, refrigeration unit: cooling compressor, type of cooling: cooling, day/night cooling: day cooling, Carrier Koelwagen FRIGO twin wheels side door!, spare wheel, spare wheel tread: 4%, tire type: summer tires
= Further Information =
General Information
Number of doors: 1
Registration: KLEYN1
Axle Configuration
Tire size: 195/70R15
Brakes: disc brakes
Suspension: leaf suspension
Axle 1: left tire tread: 5 mm; right tire tread: 5 mm
Axle 2: twin wheels; left inner tire tread: 6 mm; left outer tire tread: 6 mm; right inner tire tread: 6 mm; right outer tire tread: 6 mm
Weights
Unladen weight: 2,690 kg
Payload: 810 kg
gross vehicle weight: 3,500 kg
Gedpfjzbxubox Amreiu
Functional
Loading platform height: 85 cm
Refrigeration unit: engine driven
Condition
Technical condition: good
Visual condition: good
Damages: none
Number of keys: 2
Mali oglas
Geffen
931 km
Hladilni kombi
MANTGE 50.160 Koel/Vries/Verwarmen + nachtaansluit...
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 12.000 km, moč: 120 kW (163,15 KM), prva registracija: 05/2023, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.490 mm, gorivo: dizel, barva: bela, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, skupna dolžina: 6.840 mm, skupna širina: 2.070 mm, skupna višina: 2.630 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 2.100 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.250 kg, Leto izdelave: 2023, Oprema: Bluetooth, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, tempomat, Tehnične informacije
Število valjev: 4
Prostornina motorja: 1.968 cc
Največja obremenitev sprednje osi: 2100 kg
Največja obremenitev zadnje osi: 2250 kg
Godezbl R Nspfx Amrsiu
Teže
Lastna teža: 2.486 kg
Nosilnost: 1.014 kg
Dovoljena skupna masa (DGVW): 3.500 kg
Funkcionalno
Najnižja hladilna temperatura: -20 °C
Hladilni agregat: pogon preko motorja
Finančne informacije
DDV oziroma obračun razlike: DDV odbiten
= Dodatne možnosti in oprema =
- LED-osvetlitev tovornega prostora
- Kamera za vzvratno vožnjo
= Opombe =
Hladilna naprava znamke: Carrier
Mali oglas
Geffen
931 km
Hladilni kombi
Mercedes-BenzSprinter 317 CDI Koelwagen L3/H2 NIEUW
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 100 km, moč: 125 kW (169,95 KM), prva registracija: 05/2024, vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.330 mm, gorivo: dizel, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, emisijski razred: Euro 6, skupna dolžina: 6.970 mm, skupna širina: 2.020 mm, skupna višina: 2.620 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.860 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.250 kg, Leto izdelave: 2024, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, Tehnične informacije
Število cilindrov: 4
Prostornina motorja: 1.950 ccm
Največja nosilnost prednje osi: 1.860 kg
Največja nosilnost zadnje osi: 2.250 kg
Teže
Prazna masa: 2.656 kg
Dovoljena obremenitev: 844 kg
Skupna dovoljena masa: 3.500 kg
Funkcionalno
Hladilni motor: poganja ga motor vozila
Vzdrževanje
Tehnični pregled: veljaven do 05.2027
Finančne informacije
DDV/diferencirana obdavčitev: DDV odbit
Identifikacija
Registrska številka: V-59-GRG
= Dodatne možnosti in oprema =
- Airbag
- Prikaz zunanje temperature
- Sovoznikova klop
- Vzmeteni sedež
Gedpfx Amszbh Eioroiu
- Zatemnjena stekla
- Klimatska naprava
- Kamera za vzvratno vožnjo
- Imobilizator
= Opombe =
Thermoking V200 Max
Hladilno vozilo
Dnevni in nočni vtikač
Znamka hladilne naprave: Thermo King
Mali oglas
Vuren
961 km
Hladilni kombi
OPELMOVANO 2.3 maxi koeler EURO6
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 302.335 km, moč: 107 kW (145,48 KM), prva registracija: 05/2019, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 235/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 4.330 mm, gorivo: dizel, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, vzmetenje: drugo, število sedežev: 3, skupna dolžina: 7.000 mm, skupna širina: 2.030 mm, skupna višina: 2.500 mm, dolžina tovornega prostora: 3.870 mm, širina tovornega prostora: 1.300 mm, višina nakladalnega prostora: 1.600 mm, Leto izdelave: 2019, Oprema: ABS, Bluetooth, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, nadzor oprijema, tempomat, = Additional Options and Equipment =
- Heated mirrors
- Halogen lamp
- None
- Manual
- Radio/cassette
- Fabric
= Notes =
Configuration: 4x2, Payload: 1,202 kg, Curb weight: 2,298 kg, Gross weight: 3,500 kg, Unbraked towing capacity: 750 kg, Braked central axle towing capacity: 2,500 kg, Cab type: Single cab, Cruise control, Air conditioning, Number of airbags: 1, Parking assist: Rear, Electric windows, Electric mirrors, Radio/cassette, Color: White, Heated mirrors, Lighting type: Halogen lamp, Air conditioning, Bluetooth, Engine power: 107 kW (143 hp), Fuel: Diesel, Euro: 6, Drive technology: Timing chain, Transmission type: Manual, Gears: 6, Power steering, ABS, ASR, Starter battery, Rear step, Roof rack: None, Side doors: 1, Rear lock: Double door, Central locking, Seating capacity: 3, Seat configuration: 1+2, Seat upholstery: Fabric, Seat adjustment: Manual, Refrigeration unit make: Webasto, Refrigeration unit: Compressor cooling, Body insulation, Cooling type: Cooling and freezing, Day/night cooling: Day cooling, maxi XL cooler EURO6 ac, Spare wheel, Tire type: All-season tires
= Further Information =
General Information
Number of doors: 1
License plate: V-694-ZR
Axle Configuration
Tire size: 235/65R16
Brakes: Disc brakes
Axle 1: Tire tread left: 4 mm; Tire tread right: 4 mm; Suspension: Coil spring
Gjdpfjy T Htwsx Amrjiu
Axle 2: Tire tread left: 2 mm; Tire tread right: 2 mm; Suspension: Leaf spring
Weights
Unladen weight: 2,298 kg
Payload: 1,202 kg
gvw: 3,500 kg
Functional
Loading floor height: 65 cm
Refrigeration unit: engine driven
Condition
General condition: average
Technical condition: average
Visual condition: average
Damage: Damaged vehicle (not operational)
Number of keys: 1
= Company Information =
Kleyn Trucks is one of the world's largest independent traders of used vehicles. Here you can choose from a constantly changing stock of 1,200 used trucks, tractors, and trailers. Our range covers all European brands, model years, and price ranges.
Why buy from Kleyn Trucks? Simple!
• Large, fast-changing inventory
• Recognizable quality
• Good prices
• Honest commercial practice
• We speak many languages
• We understand our customers
• Support with import and transport
• (Export) license plates are arranged quickly
• Expert technical services
• The safety of 'recognizable quality'
• And more….
Please visit our website for special offers and our full stock:
Leasing through Kleyn Trucks is possible in most European countries!
Quickly calculate your lease rate and submit an inquiry on our website.
Ask directly about our European warranty package.
Mali oglas
Geffen
931 km
Hladilni kombi
RenaultMaster Red Edition 150 PK Carrier Xarios 350 Ko...
Pokliči
Stanje: rabljeno, prevoženi kilometri: 10 km, moč: 110 kW (149,56 KM), vrsta goriva: dizel, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.680 mm, gorivo: dizel, barva: srebrn, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 6, skupna dolžina: 5.550 mm, skupna širina: 2.070 mm, skupna višina: 2.480 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.850 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 2.100 kg, dolžina tovornega prostora: 2.850 mm, širina tovornega prostora: 1.600 mm, višina nakladalnega prostora: 1.750 mm, Leto izdelave: 2024, Oprema: ABS, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, klimatska naprava, navigacijski sistem, Splošne informacije
Letnik: 2024
Tehnične informacije
Število cilindrov: 4
Prostornina motorja: 2.299 ccm
Največja obremenitev prednje osi: 1.850 kg
Največja obremenitev zadnje osi: 2.100 kg
Teže
Lastna masa: 1.956 kg
Nosilnost: 1.544 kg
Dovoljena skupna masa: 3.500 kg
Funkcionalnost
Najnižja hladilna temperatura: -20 °C
Hladilni motor: pogon na motor vozila
Vzdrževanje
Tehnični pregled (APK): veljaven do 12.2027
Finančne informacije
DDV/delna obdavčitev: DDV je odbit
= Dodatne možnosti in oprema =
- Zračni meh
- Prikaz zunanje temperature
Gedsza Tzyepfx Amroiu
- Sopotniška klop
- Vzmeten sedež
- Tonirana stekla
- Parkirni senzorji
- Radio
- Kamera za vzvratno vožnjo
- Imobilizator
= Opombe =
Hladilna enota znamke: Carrier
Mali oglas
Carditello
584 km
Hladilni kombi
FIATDOBLO 2019 ISOTERMICO FRIGO ATP 03/2028
Pokliči
Stanje: skoraj kot novo (rabljeno), prevoženi kilometri: 230.000 km, Leto izdelave: 2019, FIAT DOBLO 2019 1.3 MJT ISOTHERMAL WITH ZANOTTI STRADA REFRIGERATION UNIT, 220V PLUG-IN NETWORK, ATP VALID UNTIL 03/2028 (RENEWABLE), 230,000 KM, SERVICED AND FITTED WITH NEW TYRES, READY FOR USE.
FINANCING OPTIONS AVAILABLE.
Gsdpfx Asr Ubqzjmrsiu
Mali oglas
Carditello
584 km
Hladilni kombi
FIATDUCATO L3H2 ISOTERMICO FRIGO 2022
Pokliči
Stanje: skoraj kot novo (rabljeno), prevoženi kilometri: 140.000 km, vrsta goriva: dizel, Leto izdelave: 2022, FIAT DUCATO LETNIK 2022 L3H2 SKUPNA DOLŽINA 6 METROV IZOTERMIČNA NADGRADNJA Z HLADILNO ENOTO IN GRELCEM, PREMIČNA PREGRADNA STENA BREZ ATP, PRIMERNO ZA PREVOZ NEPOKVARLJIVEGA BLAGA, 140.000 KM, SERVISIRANO, MENJANA ROZVODNA VERIGA, DOBRE PNEVMATIKE, KLIMATSKA NAPRAVA, VZVRATNA KAMERA, UKAZI NA VOLANU, 1 LETO GARANCIJE, MOŽNOST FINANCIRANJA NA LOKACIJI.
Gijdpfx Amsypqf Isrou
Mali oglas
Carditello
584 km
Hladilni kombi
FIATDUCATO NP 2020 COIBENTAZIONE FRIGO
Pokliči
Stanje: skoraj kot novo (rabljeno), prevoženi kilometri: 330.000 km, vrsta goriva: hibrid, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2020, FIAT DUCATO LETNIK 2020 NATURAL POWER, POGON BENZIN/METAN, L2H2 Z LAHKIM IZOLIRANJEM IN HLADILNO ENOTO, PRIMEREN ZA PREVOZ ZDRAVIL ALI TEŽKO DOSEGLJIVEGA BLAGA. 330.000 KM, REDNO SERVISIRAN, NOVE GUME. MOŽNOST FINANCIRANJA. BENITO 3383844139 MICHELE 3394588233
Gijdpexb Ankofx Amreu
Mali oglas
Carditello
584 km
Hladilni kombi
IvecoDAILY 72-18
Pokliči
Stanje: skoraj kot novo (rabljeno), prevoženi kilometri: 270.000 km, vrsta goriva: dizel, Leto izdelave: 2019, IVECO DAILY 72-18, letnik 2019, EURO 6, 270.000 km, hladen prostor 5,30x2,30x2,10 m (notranji), hladilna enota THERMO KING V600 MAX, ATP FRC-20° certifikat veljaven do 11/2027 (obnovljiv), premična pregradna stena, vgradna nakladalna ploščad DHOLLANDIA zmogljivosti 1.000 kg, vozilo popolnoma opremljeno z dobrimi pnevmatikami, klimatska naprava, možnost financiranja ali lizinga na lokaciji.
Gisdpsypm Ixefx Amrju
Znak zaupanja
Prodajalci, certificirani pri TruckScout24

Mali oglas
Hoofddorp
1.014 km
Hladilni kombi
Mercedes-BenzVito 114 CDI Koelwagen Kerstner ST 230V 0'C Euro 6
Pokliči
Stanje: zelo dobro (rabljeno), prevoženi kilometri: 152.249 km, moč: 100 kW (135,96 KM), prva registracija: 08/2020, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 205/65R16, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.200 mm, gorivo: dizel, kapaciteta rezervoarja za gorivo: 75 l, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: samodejen, število prestav: 7, skupna dolžina: 5.140 mm, skupna širina: 1.930 mm, skupna višina: 2.030 mm, dovoljena osna obremenitev (os 1): 1.490 kg, dovoljena osna obremenitev (os 2): 1.490 kg, Leto izdelave: 2020, Oprema: ABS, AdBlue, Bluetooth, USB priključek, airbag, centralno zaklepanje, drsna vrata, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, filter saj, klimatska naprava, nadzor oprijema, računalnik na krovu, servovolan, spojka prikolice, tempomat, Technical Information
Number of cylinders: 4
Engine displacement: 2,143 cc
Transmission
Transmission: 7G-TRONIC, 7-speed, automatic
Axle Configuration
Tyre size: 205/65R16
Brakes: Disc brakes
Front axle: Max. axle load: 1,490 kg; Steered; Tyre tread left: 80%; Tyre tread right: 80%
Rear axle: Max. axle load: 1,490 kg; Tyre tread left: 80%; Tyre tread right: 80%
Weights
Unladen weight: 2,312 kg
Payload: 488 kg
Gross vehicle weight: 2,800 kg
Functional
Cooling: 0 °C to 0 °C
Body manufacturer: KERSTNER COOLJET 103 Stand-by 230V
Refrigeration unit: Diesel and electric
Wall thickness: 8 mm
Environment
Emission class: Euro 6c
Maintenance
APK (roadworthiness test): certified until 03/2027
Condition
Technical condition: very good
Visual condition: very good
Damages: none
Identification
Registration number: 741334
Further Information
Contact Moussa or Youssef for more information.
Gisdpfxjzbybcs Amrou
= Further options and accessories =
- Multifunction steering wheel
- Parktronic front
- Parktronic rear
- Particulate filter
- Radio/CD player
- Reversing camera
- Sliding door right
- Stand-by 230V
= Remarks =
VIDEO:
Very nice and well-maintained Mercedes Vito 114 CDI, 136 HP, Euro 6C
7G-Tronic automatic transmission
Kerstner Cooljet refrigerated transporter
Standby connection (230 V), day and night cooling
Cools down to 0 °C
152,000 km documented
Technically and visually in good condition
Mali oglas
Vuren
961 km
Hladilni kombi
FIATDUCATO 2.3 Koelwagen FRIGO
Pokliči
Stanje: dober (rabljeno), prevoženi kilometri: 274.351 km, moč: 88 kW (119,65 KM), prva registracija: 03/2011, vrsta goriva: dizel, velikost pnevmatike: 215/70R15, konfiguracija osi: 4x2, medosna razdalja: 3.450 mm, gorivo: dizel, barva: bela, voznikova kabina: dnevna kabina, vrsta prenosa: mehanski, število prestav: 6, emisijski razred: Euro 4, vzmetenje: drugo, število sedežev: 3, skupna dolžina: 5.800 mm, skupna širina: 2.060 mm, skupna višina: 2.730 mm, dolžina tovornega prostora: 2.920 mm, širina tovornega prostora: 1.910 mm, višina nakladalnega prostora: 1.950 mm, Leto izdelave: 2011, Oprema: ABS, centralno zaklepanje, električno nastavljivo ogledalo, električno upravljanje oken, nadzor oprijema, = Additional Options and Accessories =
- Halogen lamp
- None
- Manual
- Radio/Cassette
- Fabric
= Notes =
Configuration: 4x2, Payload: 1040 kg, Unladen weight: 2260 kg, Gross weight: 3300 kg, Unbraked towing capacity: 750 kg, Braked central axle towing capacity: 2500 kg, Cab type: Single cab, Airbags: 1, Parking sensors: Rear, Electric windows, Electric mirrors, Radio/Cassette, Color: White, Lighting type: Halogen lamp, Engine power: 88 kW (118 HP), Fuel: Diesel, Emission standard: Euro 4, Drive system: Timing belt, Transmission: Manual, Gears: 6, Power steering, ABS, ASR, Starter battery, Rear step, Roof rack: None, Rear closure: Single door, Central locking, Seats: 3, Seating arrangement: 1+2, Seat upholstery: Fabric, Seat adjustment: Manual, Refrigeration unit model: Relic froid tr32, Refrigeration unit: Compressor / electric, Cooling type: Freezing, Day/night cooling: Day/night cooling, Refrigerated van FRIGO 120 HP!, Tire type: Summer tires
= Further Information =
Axle configuration
Tire size: 215/70R15
Brakes: Disc brakes
Axle 1: Tire tread left: 8 mm; Tire tread right: 8 mm; Suspension: Coil spring
Axle 2: Tire tread left: 6 mm; Tire tread right: 8 mm; Suspension: Leaf spring
Weights
Unladen weight: 2,260 kg
Payload: 1,040 kg
gross vehicle weight (GVW): 3,300 kg
Functional
Load bed height: 65 cm
Refrigeration unit: engine-driven
Condition
Technical condition: Good
Optical condition: Good
Damages: Damaged vehicle (not drivable)
Number of keys: 2
Identification
License plate: VKD-88-Z
= Company Information =
Kleyn Trucks is one of the world’s largest independent dealers of used vehicles. Here you can choose from a constantly changing stock of 1,200 used trucks, tractor units, and trailers. Our range covers all European makes, model years, and price categories.
Gsdpfx Aoy Tiq Ejmrsiu
Why buy from Kleyn Trucks? Simple!
• Large, fast-rotating stock
• Recognizable quality
• Good prices
• Correct business practices
• We speak many languages
• We understand our customers
• Assistance with import and transport
• (Export) license plates arranged quickly
• Expert technical services
• The security of "recognizable quality"
• And more....
Please visit our website for special offers and our complete inventory:
Leasing through Kleyn Trucks is possible in most European countries!
Quickly calculate your lease rate and send a request via our website.
Ask us directly about our European warranty package.
Mali oglas
Carditello
584 km
Izotermični hladilni kombi
FIATDOBLO MAXI 2019 FRIGO ATP METANO
Pokliči
Stanje: skoraj kot novo (rabljeno), prevoženi kilometri: 225.000 km, vrsta goriva: bencin, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2019, FIAT DOBLO MAXI, YEAR 2019, CNG-PETROL, INSULATED BODY WITH THERMO KING STRADA REFRIGERATION UNIT, 220V ELECTRIC SUPPLY, ATP FNA VALID UNTIL 2028 (RENEWABLE), AIR CONDITIONING, 225,000 KM, ONE OWNER, 1-YEAR WARRANTY.
FINANCING OPTIONS AVAILABLE.
Contact: Benito +39 3383844139
Michele +39 3394588233
Godpfswx Nq Aex Amrjiu
Mali oglas
Carditello
584 km
Izotermični hladilni kombi
OpelVIVARO TRASP SANGUE ORGANI FRIGO❄️
Pokliči
Stanje: skoraj kot novo (rabljeno), prevoženi kilometri: 240.000 km, vrsta goriva: dizel, emisijski razred: Euro 6, Leto izdelave: 2019, OPEL VIVARO YEAR 2019, REFRIGERATED (ISOTHERMIC) VEHICLE EQUIPPED FOR BLOOD OR ORGAN TRANSPORT, WITH DUAL TEMPERATURE CONTROL, COMPLETE WITH BEACON AND SIREN, 240,000 KM, VEHICLE IN EXCELLENT CONDITION.
BENITO +39 338 3844139
Gisdewxx Nzspfx Amreu
MICHELE +39 339 4588233
Olajšamo vam iskanje: "fiat hladilni kombi"
Nove ponudbe prejmete takoj in brezplačno po e-pošti.
Iskalno nalogo lahko kadar koli preprosto končate.














































































































































































































































































































































